Державний Університет Телекомунікацій

В Держаному університеті телекомунікацій щоп’ятниці о 16:00 проводиться День відкритих дверей - екскурсія по Університету.

Щотижнева екскурсія проводиться по навчальним лабораторіям Університету, які укомплектовані сучасним обладнанням всесвітньо відомих компаній, партнерів - роботодавців нашого Університету: CISCO, HP, Juniper, Huawei, Siemens, ZTE, Nokia, Epam, IBM, D-Link, BMS Consulting, NetComTechnology, Infoplus.

Впродовж екскурсії Вам детально розкажуть про інноваційний зміст навчання в нашому Університеті. На сьогоднішній день навчання в Університеті організовано і проводиться відповідно до вимог сьогодення. Ми навчаємо тому, що потрібно на сьогоднішній день і як потрібно теоретично і практично, використовуючи сучасну навчально-лабораторну базу Університету. Спільно з нашими партнерами-роботодавцями Університет видає сертифікати, які дозволяють бути першочергово прийнятими на роботу у відповідну компанію.

День відкритих дверей

Опитування

Чи плануєте Ви вступити до Державного університету телекомунікацій у 2019 році?
Голосувати
Новини Державного університету телекомунікацій
Ювілейна дата 14 березня - зареєстровано більше двох тисяч активних студентів академії, що проходять навчання у 243-ох курсах мережевої академії Cisco під керівництвом 11 вчителів.
11 березня 2019 року в Державному університеті телекомунікацій на кафедрі Публічного управління та адміністрування відбувся захід пам’яті творчості Тараса Григоровича Шевченка.
До навчального плану підготовки бакалаврів із системного аналізу включена дисципліна «Технології Business Intelligence», метою вивчення якої є забезпечення студентам-аналітикам необхідного рівня знань зі створення та функціонування технологій сучасни..
Відео про Державний університет телекомунікацій
Випускники Державного університету телекомунікацій
Цигак Вікторія
Короленко Сергій
Довгаль Аліна
Рабчун Дмитро
Михайлюк Анна
Міжнародні організації-партнери Державного університету телекомунікацій
Education.ua – освіта в Україні
^