Діяльність спеціалізованої вченої ради Д 26.861.03

Архів дисертацій
Новини та подіі

Загальна інформація

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України «Про затвердження рішень атестаційної колегії Міністерства щодо діяльності вчених рад від 10 жовтня 2022 року», у Державному університеті телекомунікацій створено спеціалізовану вчену раду Д 26.861.03 з правом прийняття до розгляду та проведення захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора (кандидата) економічних наук за спеціальністю 08.00.04 «Економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності)» (інформація та телекомунікації).

Очолила спеціалізовану вчену раду Легомінова Світлана Володимирівна, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри Управління інформаційною та кібернетичною безпекою Державного університету телекомунікацій.

Заступник Голови ради Виноградова Олена Володимирівна, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри маркетингу Державного університету телекомунікацій