Профспілковий комітет

Життя профспілки
Звіти

Склад постійних комісій

Список представників постійно діючих комісій профспілкового комітету Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій

Комісія з соціального страхування та тимчасової втрати працездатності, з питань заробітної плати та нормування робочого часу

Коло роботи комісії з соціального захисту членів профспілки різноманітне. Перш за все, комісія активно відстоює соціально-економічні права працівників, які прописані в Колективному договорі між адміністрацією і профспілковим комітетом Університету на 2023-2025 роки.

Завдяки соціальному партнерству між профспілковим комітетом і адміністрацією університету в колективний договір, крім гарантованих законодавчо умов оплати праці, доплат, надбавок і преміювання, внесені доповнення щодо преміювання, які регулюються «Положенням про преміювання працівників Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій».

Голова комісії Бовсунівський Сергій Миколайович

Комісія по роботі з молоддю та комітет культурно-масової, спортивної, оздоровчої діяльності

Комісію було створено для забезпечення соціально-економічних, духовних прав та інтересів молодих фахівців, працюючої молоді.

У свої плани роботи комісія включає питання:

• контроль за виконанням нормативних документів, що стосуються молоді,
  • навчального навантаження молодих викладачів,
  • організація культурно-масових, спортивних та оздоровчих заходів для молодих співробітників.

Голова комісії Гордійчук Наталія Вікторівна