Кафедра Інтернет-технологій

Викладацький склад
Навчальні дисципліни

Переваги вступу на кафедру Інтернет-технологій

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "172 - Електронні комунікації та радіотехніка" кафедри Інтернет-технологій та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.

5 мільярдів людей на планеті користуються Інтернетом – для роботи, навчання, спілкування, додаткового заробітку, реклами товарів та послуг, дозвілля. За допомогою Інтернет-технологій можна швидко знайти потрібну інформацію, організувати зв’язок з співрозмовником у будь-якій точці світу, сплачувати рахунки та навіть керувати власним бізнесом дистанційно. Інтернет відкриває безмежні можливості в усіх сферах життя, робить життя легшим і комфортнішим, підтримуючи ритм сучасної людини. Глобальна мережа Інтернет відриває доступ до сайтів, соціальних мереж, поштових сервісів, електронного банкінгу та Інтернет-маркетингу.

Розвиток Інтернет простору породжує попит на висококваліфікованих спеціалістів в області мережевих ІТ-технологій. Саме таких спеціалістів готують на кафедрі Інтернет-технологій Університету.

Унікальність освітньої програми «Інтернет-технології» - підготовка фахівців, які будуть володіти сучасними знаннями та практичними навичками для:

• створення та супроводу веб-сайтів, соціальних мереж, блогів, порталів, Інтернет-магазинів;
  • налаштування та програмного забезпечення серверів та інфокомунікаційних мереж;
  • моделювання та проектування мультисервісних мереж (мереж майбутнього);
  • забезпечення електронної комерції (E-Commerce) та Інтернет-маркетингу;
  • розробки та використання smart-технологій (розумне місто, розумний будинок, розумний автомобіль).

Ми наголошуємо, що абітурієнти можуть оволодіти цими знаннями навчаючись на кафедрі Інтернет-технологій Державного університету телекомунікацій, яка не має аналогів в Україні.

Жоден вищий навчальний заклад України не готує фахівців за освітньою програмою «Інтернет-технології», що є вагомим аргументом для успішного працевлаштування випускників кафедри, так як вони будуть унікальними фахівцями в своїй галузі.

Під час навчання для студентів передбачена можливість отримання спільного сертифікату від компанії-партнера та кафедри, що надає право на отримання першого високооплачуваного місця в компанії-партнері кафедри.

Фахівці з Інтернет-технологій потрібні компаніям для розробки і впровадження веб-сайтів з подальшою їх підтримкою, створення якісних та ефективних веб-додатків, Інтернет-проектів, адміністрування сайтів і мереж та контролю каналів Інтернет-маркетингу. Спеціалісти з такими знаннями і вміннями затребувані в комерційних, державних та соціальних проектах, бізнесі та банківській сфері. Проаналізувавши ринок вакансій фахівців в області ІТ-технологій можна зробити висновок, що випускники нашої кафедри можуть займати високооплачувані посади (back end/front end програміст, PHP-розробник, контент-менеджер, адміністратор систем і мереж) та мати рівень заробітної плати від 30 000 грн. і вище.

Вступити на нашу кафедру можна без національного мультипредметного тесту по мотиваційному листу з набагато меншою ціною за навчання в порівнянні з іншими навчальними закладами Києва. Для гарантованого вступу потрібно лише подати мотиваційний лист, зразок якого та допомогу в його написанні надасть кафедра при здачі документів на вступ на кафедру.

Крім професійних знань, наші випускники отримають глибокі знання з англійської мови, що дозволить їм бути більш конкурентоспроможними і займати високооплачувані посади в провідних компаніях України та світу.

Такі умови вступу на навчання та навчання передбачені тільки на нашій кафедрі!

Для того щоб Ви поступили навчатися на кафедру Вам необхідно звернутися до завідувача кафедри Інтернет-технологій, контактні дані якого зазначені нижче, та заповнити надану Вам завідувачем кафедри заяву на вступ на кафедру.

Завідувач кафедри ІТ к.п.н., доцент Корецька Вікторія Олександрівна
Тел.: +38(066)-766-78-14
E-mail: koretska.dut@gmail.com

Анкета вступника