Кафедра Систем інформаційного та кібернетичного захисту

Підготовка магістрів

Інноваційний зміст навчання
Викладацький склад
Навчальні дисципліни
Методична діяльність
Наукова та науково-технічна діяльність
Видавнича діяльність
Робота із студентами
Матеріальна база
Новини та подіі
Співробітництво і практика
Запрошуємо до навчання
Освітньо-професійні програми
Відгуки студентів та роботодавців

Підготовка магістрів

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "125 Кібербезпека" кафедри Систем інформаційного та кібернетичного захисту та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.

Освітньо-професійної програми
  «Технічні системи інформаційного та кібернетичного захисту»
другого (магістерського) рівня вищої освіти
галузь знань 12 «Інформаційні технології»
спеціальність 125 «Кібербезпека»
освітня кваліфікація «Магістр з кібернетичної  безпеки»
професійна кваліфікація «2149.2 Професіонал із організації захисту інформації з обмеженим доступом, викладач вищого навчального закладу»

Освітньо-професійна програма «Технічні системи інформаційного та кібернетичного захисту» підготовки здобувачів вищої освіти (другого) магістерського) освітнього рівня зі спеціальності 125 «Кібербезпека» у Навчально-науковому інституті захисту інформації Державного університету телекомунікацій передбачає навчання тривалістю 1 (один) рік 6 (шість) місяців:

• за денною і заочною формою;
  • на контрактній основі;
  • на базі ступеня бакалавра.

Метою магістерської програми є підготовка висококваліфікованих фахівців – магістрів у сферізахисту інформації з обмеженим доступом, які здатні проводити наукові дослідження, описувати та роз’яснювати процеси, що відбуваються у сфері кібербезпеки та технічного захисту інформації, формувати розуміння закономірностей процесів захисту інформації в інформаційних та телекомунікаційних системах. Крім того, зазначені фахівці мають бути здатні здійснювати апробацію та практичне впровадження наукових результатів досліджень, володіти інноваційним способом мислення та мати компетентності, необхідні для ефективного захисту інформації в інформаційних та телекомунікаційних системах, на об’єктах інформаційної діяльності.

Особливості програми: в програму впроваджені результати проекту Європейського союзу Tempus №544455-TEMPUS-1-2013-1-SE-TEMPUS-JPCR «Освіта експертів наступного покоління в галузі кібербезпеки: нова програма магістерської програми ЄС».

Форма атестаціїусні та письмові екзамени, заліки, захист звіту з практики, захист курсових робіт (проектів), захист магістерськоїроботи тощо.

Вимоги щодо отримання кваліфікації: документ про вищу освіту видається особі, яка успішно засвоїла освітню програму та пройшла атестацію. Випускна атестація магістрівздійснюється у формі публічного захисту магістерської роботи. Атестація здійснюється відкрито і гласно.

Магістерська робота перевіряється на плагіат згідно «Положення про запобігання академічному плагіату у Державному університеті телекомунікацій».

Навчальний план підготовки магістрів за спеціальністю 125 «Кібербезпека» розрахований на 1 рік 6 місяців навчання і передбачає формування загальних та фахових компетентностей обсягом 90 кредитів ЄКТС.

При складанні навчального плану враховано вимоги компаній-роботодавців, які беруть учать у подальшому працевлаштуванні випускників. Програмою передбачено поглиблене вивчення іноземної мови тазбільшення кількості годин на практичні заняття.

Задля набуття магістром фахових компетентностей з організації захисту інформації з обмеженим доступом в навчальному плані передбачено вивчення таких дисциплін:

І. ЦИКЛ ЗАГАЛЬНОЇ  ПІДГОТОВКИ

Захист професійної діяльності в галузі

Математичні методи моделювання та оптимізації

Організація проведення наукових  досліджень

Педагогіка та психологія

ІІ. ЦИКЛ  ПРОФЕСІЙНОЇ  ПІДГОТОВКИ

Ліцензування, атестація та сертифікація у сфері безпеки об'єктів інформаційної діяльності

Теорія захисту інформаційних ресурсів обмеженого доступу

Автоматизація обробки інформації з обмеженим доступом

Технологія створення та застосування комплексів захисту інформації з обмеженим доступом та охорони об'єктів інформаційної діяльності

Радіомоніторинг і радіопротидія на об҆'єктах інформаційної діяльності

Організація і проведення спеціальних досліджень на об'єкті інформаційної діяльності

Науково-педагогічна практика

Науково-дослідна практика

Переддипломна практика

Дипломне проектування, ДА

3.1. Дисципліни циклу загальної підготовки

Іноземна мова (за фаховим спрямуванням)

Системи контролю та управління доступом на об'єкті інформаційної діяльності

Технології виявлення уразливостей та протидії злоякісному програмному забезпеченню

Вплив потужних полів на електронні засоби та методи їх захисту

Технології виявлення уразливостей та забезпечення безпеки Web-ресурсів

Організація захисту конфіденційної інформації

Управління інцидентами інформаційної безпеки

Аналіз та оптимізація процесів і систем технічного захисту інформації

Технологія виявлення уразливостей мережевих ресурсів

1495 – Менеджери (управителі) систем з інформаційної безпеки;Додаткові професійні назви робіт за класифікатором професій (ДК 003:2010):Сфера працевлаштування випускників: підприємства, організації, установи різних форм власності, громадські, галузеві й бізнесові об’єднання та публічні товариства.

• 2149.2 – Професіонал із організації інформаційної безпеки;
  • 2310.2 – Викладач вищого навчального закладу.

Доступ до подальшого навчання: магістр за спеціальністю 125 «Кібербезпека» може продовжити освіту за третім (освітньо-науковим) рівнем вищої освіти – за першим науковим ступенем «доктор філософії».

Випускова кафедра: систем інформаційного та кібернетичного захисту.

Анкета вступника
Заповніть анкету та отримайте персональну консультацію від завідуючого кафедрою
Ми зв`яжемось з Вами зручним для Вас способом:
Вкажіть де Ви навчались\навчаєтесь
Розкажіть про себе