Кафедра Української мови

Наукові гуртки
Відгуки студентів

Запрошуємо до навчання

Кафедра української мови  Державного університету телекомунікацій, запрошує іноземців та осіб без громадянства на довузівську підготовку, яка включає вивчення української мови як іноземної, тощо з метою підготовки слухачів для вступу на навчання для здобуття ступенів «Бакалавр», «Магістр», здобувачів вищої освіти ступенів «Доктора філософії» та «Доктора наук» у закладах вищої освіти (наукових установах) України.

Висококваліфікований склад науково-педагогічних працівників кафедри української мови, використовуючи інноваційні технології та інтерактивні методи викладання навчальних дисциплін, забезпечує формування знань, умінь і навичок у потрібному обсязі для подальшого створення необхідних умов у процесі адаптації іноземців у новому соціокультурному середовищі. Протягом навчання іноземні слухачі знайомляться з культурою і традиціями України.

Теоретичні і практичні заняття сприяють залученню слухачів до творчого процесу навчання, пропонуючи цікаві завдання, метою яких є формування граматичних та лексичних навичок, розвиток чотирьох видів мовленнєвої діяльності, зокрема, вивчення розмовної української та комунікації в цілому, та зануренню в мовне середовище.

На заняттях звучить виключно українська мова. Під керівництвом професійних викладачів іноземні слухачі знайомляться з новими словами через живе спілкування, творчість, веселі завдання, ігри, музику.

У кожної людини свій темп сприйняття інформації, тому ми практикуємо індивідуальний підхід на заняттях.

Методикою передбачено повторення лексики протягом заняття та цілого курсу з необхідною для запам’ятовування періодичністю та цікавою подачею навчального матеріалу. На заняттях створюється сприятлива атмосфера, що допомагає іноземним слухачам відчути себе впевнено, саме тому вони активні на практичних заняттях та із задоволенням і легкістю спілкуються українською мовою.

Анкета вступника
Заповніть анкету та отримайте персональну консультацію від завідуючого кафедрою
Ми зв`яжемось з Вами зручним для Вас способом:
Вкажіть де Ви навчались\навчаєтесь
Розкажіть про себе