Кафедра Інформаційної та кібернетичної безпеки

Методичні рекомендаціі
Відгуки випускників

Академічний центр IBM

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "125 Кібербезпека" кафедри Інформаційної та кібернетичної безпеки та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.

АКАДЕМІЧНИЙ  ЦЕНТР КОМПЕТЕНЦІЙ ІВМ

17 квітня 2019 року  між Державним університетом телекомунікацій та компанією ІВМ був підписаний Меморандум про відкриття Академічного центру компетенцій ІВМ на базі Університету. Це, без перебільшення, історична подія в житті Університету.

Головною метою створення Академічного центру компетенцій ІВМ є широке впровадження технологій ІВМ в економіку України та підготовка висококваліфікованих спеціалістів.

Передані технології ІВМ будуть використовуватися у навчальному процесі та при проведені некомерційних наукових досліджень.

Слід зазначити, що ІВМ пропонує підхід та реалізує найсучаснішу концепцію “імунної системи захисту корпоративних інформаційних систем”. Рішення та продукти компанії ІВМ охоплюють весь спектр проблематики кібербезпеки, у тому числі із застосуванням когнітивних технологій.

Призначення кафедри інформаційної та кібернетичної безпеки провідним структурним підрозділом Університету та навчальною базою для Академічного центру компетенцій ІВМ по впровадженню технологій ІВМ в навчальний процес не випадкове.

Викладачами кафедри інформаційної та кібернетичної безпеки освоєні та втілені в начальний процес такі технології ІВМ як:

• SIEM-система на базі програмних комплексів IBM QRadar SIEM та IBM QRadar Community Edition;

• програмний комплекс для розслідування кіберінцидентів IBM i2 Analyst's Notebook;

• програмний комплекс виявлення вразливостей веб-додатків та веб-сервісів IBM Security AppScan Standard;
  • програмний комплекс управління доступом користувачів в середовищах ІТ, яке базується на встановленій політиці, IBM Security Identity Manager;
  • програмний комплекс захисту корпоративних даних IBM Security Guardium.

Завдяки активній участі студентів та викладачів кафедри інформаційної та кібернетичної безпеки у програмі ІВМ Академічна ініціатива ми маємо найсучасніші програмні комплекси, отримали доступ до інформаційних ресурсів, хмарних сервісів, до можливостей суперкомп’ютера  Watson, до програм розвитку для викладачів, молодих науковців, студентів, до системи сертифікації ІВМ тощо.

Необхідно підкреслити, що співпраця з компанією ІВМ відіграє визначальну роль у реалізації інноваційної моделі навчання в Університеті, а випускникам дає дорогу в успішне професійне життя.

Анкета вступника
Заповніть анкету та отримайте персональну консультацію від завідуючого кафедрою
Ми зв`яжемось з Вами зручним для Вас способом:
Вкажіть де Ви навчались\навчаєтесь
Розкажіть про себе