XS
SM
MD
LG
Государственный Университет Телекоммуникаций

Адрес:
03110, Украина
г. Киев, ул. Соломенская, 7
Контактная информация:
Государственный Университет Телекоммуникаций

Материальная база

детальніше

Шановний абітурієнт!

До Вас звертається член приймальної комісії кафедри Телекомунікаційних систем та мереж Державного університету телекомунікацій.

Ви подали заяву для вступу на спеціальність 172 «Телекомунікації та радіотехніка» за якою здійснюється підготовка на нашій кафедрі.

Дана спеціальність є однією з найбільш затребуваних та популярних спеціальностей на ринку праці.

Ми пропонуємо якісну освіту за помірною ціною. Вартість підготовки за спеціальністю 172 «Телекомунікації та радіотехніка» складає 15000 грн. на рік, що значно нижче ніж у КПІ (19900 грн. на рік) та НАУ (18000 грн. на рік).

Якщо Вами до приймальної комісії будуть надані оригінали документів та сплачено за навчання, Ви гарантовано станете студентом нашої кафедри.

На кафедрі зроблено все можливе для того щоб збулися мрії студента та його батьків:

Кафедра Телекомунікаційних систем та мереж готує висококваліфікованих і затребуваних на ринку праці фахівців по одній із найбільш престижних спеціальностей для галузі інформаційних технологій.

Кафедрою укладено 16 договорів про співпрацю з компаніями, які є потенційними роботодавцями наших випускників.

В освітньо-професійній програмі кафедри в межах навчального процесу сплановано отримання сертифікатів компаній-партнерів Cisco, Huawei та Juniper, що надає право нашому випускнику отримати перше високооплачуване робоче місце в компанії, по якій отримано сертифікат, як в нашій країні, так і за кордоном.

Втілений на кафедрі інноваційний зміст навчання забезпечує навчання нашого студента тому, що потрібно і як потрібно, теоретично і практично, відповідно до компетенцій компаній-партнерів кафедри – потенційних роботодавців. Це дозволяє нашому студенту мати фахову перевагу на ринку праці.

Для повноцінного оволодіння теоретичними знаннями та практичними уміннями і навиками майбутньої професії, навчання по спеціальності на нашій кафедрі починається з 1-го курсу, а не з 3-го, як на аналогічних кафедрах інших університетів.

Половина навчальних занять, відповідно до вимог компаній-партнерів кафедри, проводиться практично з використанням сучасного програмного забезпечення на апаратно-програмних комплексах та обладнанні останнього покоління, які використовуються компаніями-партнерами кафедри у своїй роботі. Це дозволяє нашому студенту оволодіти сучасними практичними уміннями і навиками, які необхідні для успішної роботи в компаніях.

В компаніях ІТ галузі велика увага приділяється знанню англійської мови. Для оволодіння англійською мовою на кафедрі втілена система її поглибленого вивчення, яка забезпечує засвоєння англійської мови за час навчання на рівня міжнародного стандарту В2.

На нашій кафедрі посилено вивчається англійська мова, яка необхідна для успішної роботи за спеціальністю. На 1-му та 2-му курсах заняття по англійській мові проводяться 3 пари на тиждень з урахуванням термінології кафедри. На 3-му, 4-му, 5-му курсах по всім дисциплінам, які викладаються на кафедрі 20% занять проводяться англійською мовою, що надає конкурентну перевагу нашим випускникам.

Відповідно до вимог науково-технічного прогресу та компетенцій компаній для оволодіння практичними уміннями і навиками на кафедрі створена сучасна навчально-матеріальна база. Вона укомплектована програмним забезпеченням, апаратно-програмними комплексами та сучасним обладнанням компаній-партнерів кафедри Телекомунікаційних систем та мереж. Навчально-матеріальна база кафедри визнана однією з найкращих в Україні, про це свідчить гран-прі у номінації «Інноваційний розвиток навчально-лабораторної бази», яким нагороджена кафедра у 2019 році Міністерством освіти і науки України та Президентом Національної академії педагогічних наук України.

Навчальні класи та навчальні лабораторії укомплектовані сучасним обладнанням останнього покоління, програмно-апаратними комплексами та програмним забезпеченням компаній-партнерів кафедри. Це дозволяє нашим студентам навчатися по компетенціям компаній-партнерів кафедри – потенційних роботодавців. Всі приміщення кафедри забезпечені безкоштовним доступом до швидкісної мережі Інтернет, що дозволяє нашим студентам користуватись у навчанні ресурсом електронної бібліотеки Університету, періодичними світовими виданнями у галузі інформаційних технологій, використовувати дистанційне навчання Moodle та електронний розклад занять.

Кафедрою організовуються і проводяться навчальні практики на виробничих базах в компанія-партнерах кафедри (Huawei, Укртелеком, DEPS Україна, Data Group та інш.) на 2-му курсі – ознайомча практика, для отримання первинних знань про професію; на 3-му курсі – виробнича практика, для набуття студентом практичних умінь виконання майбутніх службових обов’язків; на 4-му курсі переддипломна практика, для практичного застосування та удосконалення набутих теоретичних знань. Це дає можливість студенту краще зрозуміти суть спеціальності, за якою він навчається, та набути практичного досвіду роботи у компаніях і показати себе з кращого боку, щоб компанія була зацікавлена взяти його на роботу. Під час практик кращим студентам пропонується працевлаштування в цих компаніях.

Навчаючись за спеціальністю кафедри, Ви за доступною ціною отримаєте якісну вищу освіту, і що особливо важливо, отриманий під час навчання сертифікат компанії-партнера кафедри, гарантує Вам перше високооплачуване робоче місце.

Увага! Шановні абітурієнти!
В нашому університеті за зверненням студента з 1 курсу дозволяється помісячна оплата за навчання!

Хочешь получать самую высокую зарплату не напрягая мышцы?

Свяжи свое будущее со сферой ІТ- технологий!

Мы ищем умных лентяев!

Для того чтобы меньше работать,
люди делают научные открытия
и внедряют современные технологии
.

С целью удовлетворения растущего спроса украинского общества на подготовку специалистов высшей квалификации, которые не только обладают теоретическими знаниями, но и имеют практические навыки эффективно их применять в процессе эксплуатации современного оборудования, на кафедре телекоммуникационных систем создана и постоянно обновляется лабораторная база, интегрированная в общую лабораторную сеть учебно-научного института Телекоммуникаций и информатизации.

Общая схема лабораторной сети учебно-научного Института телекоммуникаций и информатизации.

 
 

Прекрасно понимая, что перспективы трудоустройства и размер заработной платы выпускников Университета будут зависеть от полученного опыта практического использования оборудования, которое реально используется в области телекоммуникаций и сфере информатизации, для обучения студентов создана телекоммуникационная сеть, которая имитирует функционирование современных образцов соответствующего оборудования ведущих мировых производителей.

Кафедра Телекоммуникационных систем является ведущей выпускающей кафедрой Университета, которая отвечает за формирование программ обучения, содержание всех учебных дисциплин и качество подготовки наиболее многочисленной категории специалистов по направлению «Телекоммуникации».

Поэтому основные дисциплины, которые позволяют студентам изучить основы сетевых технологий, архитектуру и протоколы сетей следующего поколения (NGN), а также овладеть проектированием, построением и технической эксплуатацией не отдельных образцов оборудования, а телекоммуникационных сетей в целом излагаются именно кафедрой Телекоммуникационных систем (как и вопросы, касающиеся функционирования наиболее важного компонента любой сети – системы управления).

Схема телекоммуникационной сети в лаборатории 217

Лабораторная схема обеспечивает проведение лабораторных работ по следующим тематикам: техническое обслуживание телекоммуникационных систем и сетей, проектирование телекоммуникационных систем, техническая эксплуатация систем и сетей связи, теория передачи информации, системы передачи электросвязи.

Оборудование лаборатории и методические материалы направлены на изучение и исследование современных сетей широкополосного доступа ADSL/2/2+, сетей следующего поколения NGN, радиорелейных линий передачи, систем мультиплексирования трафика, современных систем управления телекоммуникационными сетями, и методами и принципами тестирования и сертификации телекоммуникационных линий связи.

Схема телекоммуникационного стенда в лаборатории 219

Лаборатория обеспечивает проведение лабораторных работ по тематике: эксплуатация и настройка мультисервисных сетей следующего поколения, анализ и создание сетевых услуг, исследование синхронизации в сетях SDH, исследование алгоритмов обеспечения качества передачи данных в мультисервисных сетях, управление и качество услуг информационных сетей.

Оборудование лаборатории и методические материалы направлены на изучение основ построения, сетевых функций, заголовков информационных структур, мультиплексирования, возникновения петель синхронизации в сети SDH, исследования видов аналоговой, цифровой модуляции, методов помехоустойчивого кодирования и исследования помехоустойчивости приемника.

С быстрым развитием компьютерных технологий в учебный процесс кафедры активно внедряется использование разнообразных компьютерных учебных программ, которые позволяют более эффективно и практически использовать учебное время, верно использовать оборудование и предоставляют возможность эффективно усваивать учебный материал за счет гибкости и доступности технических и программных средств ЭВМ.

Таким образом, подкрепляя соответствующими сертификатами факт получения студентами Университета практических навыков в технической эксплуатации современного оборудования, которое производится мировыми лидерами на рынке предоставления телекоммуникационных услуг, мы уверены, что наши выпускники не будут иметь никаких проблем с их последующим трудоустройством!

Фотографии

Анкета вступника
Заповніть анкету та отримайте персональну консультацію від завідуючого кафедрою
Контактна інформація
Ми зв`яжемось з Вами зручним для Вас способом:
Освіта
Вкажіть де Ви навчались\навчаєтесь
Розкажіть про себе
Давайте знайомитись
Контактная информация

Государственный университет телекоммуникаций
Украина, 03680,  г. Киев,
ул. Соломенская, 7, каб. 208

Тел. (044)249-25-83
E-mail: tsm.dut@ukr.net

Получить консультацию

Ваш запрос на обратный звонок получит заведующий кафедрой
Отправить запрос

Новини

Все новости
Просмотров: 9 499