Публічні закупівлі

Публічні закупівлі
Про тендерний комітет
Склад тендерного комітету
Обґрунтування технічних та якісних характеристик предметів закупівлі

Про уповноважену особу

Уповноважена особа Державного університету телекомунікацій.

Уповноважена особа – службова (посадова) особа, яка є працівником Державного університету телекомунікацій, визначена відповідальною за організацію та проведення спрощених закупівель та закупівель пов’язаних із придбання Університетом товарів, робот або послуг, що є необхідними для здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій коронавірусної хвороби (COVID-19), згідно із правилами, визначеними відповідним законодавством та на підставі наказу ректора Університету.

Метою діяльності уповноваженої особи є організація та проведення спрощених закупівель та закупівель пов’язаних з пандемією, для потреб Університету на засадах об’єктивності та неупередженості.

Уповноважена особа  у своїй діяльності керуються Законом, іншими нормативно-правовими актами з питань публічних закупівель та Положення про уповноважену особу відповідальну за організацію та проведення спрощених закупівель Державного університету телекомунікацій.

Уповноважена особа Державного університету телекомунікацій

Бовсунівський Сергій Миколайович, заступник головного бухгалтера.