КАЛЬНИШ Юрій Григорович

КАЛЬНИШ Юрій Григорович – доктор наук з державного управління, професор, професор кафедри публічного управління та адміністрування Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій.

Фахівець у галузі державного управління.

Закінінчив Київський національний університет імені Тараса Шевченка (Київ, 1995); Національну академію державного управління при Президентові України (Київ, 1997).

Працював:

• у громадських організаціях (1989–1995);
  • від 1996 – завідувач відділу реєстрації та обліку релігійних організацій Державного комітету України у справах релігії;
  • від 2001 – у Національній академії державного управління при Президентові України;
  • від 2003 – завідувач відділу організації і методики навчання;
  • від 2004 – завідувач відділу досліджень державної служби та служби в органах місцевого самоврядування;
  • від 2006 – начальник Центру навчання і досліджень з європейської та євроатлантичної інтеграції України – заступник директора Інституту проблем державного управління та місцевого самоврядування;
  • від 2009 – завідувач відділу стратегій розвитку громадянського суспільства та протидії корупції Національного інституту стратегічних досліджень;
  • від 2010 – завідувач кафедри державного управління та політичної аналітики Чорноморського університету.

Наукові дослідження: теорія, історія, механізми державного управління; державна служба та служба в органах місцевого самоврядування; політична аналітика й прогнозування.

Основні праці

• Теорія і практика політичного аналізу: навч. посіб. (2003, співавтор)
  • Політична аналітика в державному управлінні: теоретико-методологічні засади (2006)
  • Формування соціально-політичної поведінки великих груп населення (інформаційно-комунікаційні аспекти) (2009, співавтор)
  • Корупція в Україні: причини поширення та механізми протидії (2010, співавтор).