Кафедра Інформаційної та кібернетичної безпеки

Академічний центр IBM
Відгуки випускників

Навчальна робота

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "125 Кібербезпека" кафедри Інформаційної та кібернетичної безпеки та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.

ПІБ викладача, посада

Ідентифікатор: 398 724 1325

Код доступу: 8iNTNk

Особливості іноваційного змісту навчання

Основним завдання кафедри є підготовка  студентів  з спеціальності  125 «Кібербезпека». Для цього в межах навчального процессу підготовка по спеціальносні починається з першого курсу.

• Для студентів першого курсу викладається дисципліна «Застосування інформаційно-телекомунікаційних  засобів», метою  якої є навчити наших студентів налаштовувати та експлуатувати сучасні електронні пристрої і гаджети та у повній мірі використовувати можливості сучасних інформаційних технологій.
  • Для студентів нашої спеціальності є обов’язкові дисципліни такі як «Групова динаміка» - 1 курс«Ділові комунікації» - 2 курс, «Засади відкриття власного бізнесу», «Штучний інтелект», «Хмарні технології»  - 4 курс, які спрямовані на уміння студентів працювати в команді, вміти вести власний бізнес, знати перспективи розвитку інформаційних технологій.
  • Вивчення англійської мови проводиться на протязі всі років навчання: 1-2 курс  по 3 пари на тиждень, а 3-5 курсах повсім дисциплінам кафедри 20% проводиться англійською мовою. Це дозволить нашим студентам вільно володіти  технічноюанглійською мовою  та засвоїти її на рівні міжнародного стандарту В2.
  • На протязі навчання з спеціальності студенти отримують сертифікати від компній партнерів кафедр.
  • Для підвищення практичних навиків до майбутньої професії 50% занять провиться  у вигляді практичних та лабораторних занять.
  • Кожне лекційне заняття  підкріплене практичною складовою, переліком питань для самостійної роботи.
  • Для забезпечення якісного проведення практичних занять на кафедрі створено сучасну навчально-лабораторну базу на основі компаній-партнерів та сучасних програмно апаратних комплексів і програмного забезпечення.
  • Розподіл годин навчального плану бакалавра 125 «Кібербезпека» здійснюється з розрахунку – 25% на дисципліни загальної підготовки і 37,5% дисципліни професійної підготовки зі спеціальності та 37,5% за спеціалізацією.
  • Вивчення дисциплін загальної підготовки здійснюється з 1 по 8 семестр з метою повноційного забезпечення оволодіння студентами професійними знаннями протяг всього терміну підготовки бакалавра.
  • Проходження практики студентів відбувається на базі компаній-партнерів кафедр.

В результаті здійснення іноваційного змісту навчання наш випускник володіє теоретичним знанням виконання вимог компетенцій роботодавців, практичними вміннями і навиками їх здійснення

Реалізація цієї концептуально нової освітньої моделі забезпечує підготовку конкурентноспроможних фахівців, які повною мірою відповідитимуть потребам сучасного ринку праці.

Головними напрямами навчальної роботи на кафедрі є:

• організація  і  проведення навчальних занять;
  • формування системи методичної роботи;

Основними формами вивчення дисциплін є лекції, практичні та лабораторні заняття, самостійна робота, виконання курсових проектів і робіт бакалаврів. Заключний етап – написання дипломних робіт (проектів) для освітніх програм «бакалавр», а також атестаційних робіт для освітніх програм «магістр». Враховуючі, що одним із основних принципів кредитно-модульної технології є перенесення центру ваги навчального процесу на самостійну роботу студентів та впровадження принципів постійного стимулювання самостійного оволодіння студентами навчальним матеріалом, особливий акцент у діяльності науково-педагогічних працівників кафедри приділяється організації самостійної роботи студентів. На самостійне вивчення виносяться окремі питання, розроблені професорсько-викладацьким складом кафедри у навчальних посібниках та підручниках, а також інших навчально-методичних матеріалах.

Анкета вступника
Заповніть анкету та отримайте персональну консультацію від завідуючого кафедрою
Ми зв`яжемось з Вами зручним для Вас способом:
Вкажіть де Ви навчались\навчаєтесь
Розкажіть про себе