Кафедра Англійської мови

«….Хочу вивчати лише розмовну англійську!... Мені для програмування не потрібна граматика!….» Як часто ми чуємо такий запит від студентів, та чи дійсно важливо вчитиграматику студентам ІТ спеціальностей? Здається, що нале..
15:41, 27-03-2024
З 12 по 14 березня 2024 року в Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій проводилась Відкрита університетська студентська олімпіада з англійської мови. Більш ніж вісімдесят студентів з усіх чотирьох інститутів зареєструвались на ..
13:00, 20-03-2024
Продовжуючи добрі традиції проведення науково-освітніх заходів, гуртків наукового спрямування та різноманітних олімпіад, які дають можливість студентам проявити набуті знання, кафедра Англійської мови Державного університету інформаційно-комунікаційн..
13:32, 28-02-2024
Ідіома (фразеологізм)– цесталий вираз властивий тільки конкретній мові та культурі. При дослівному перекладі подібного виразу, сенс спотворюється або повністю втрачається. Кожен з нас знає такі вирази в українській мові: «сім п’я..
16:50, 27-02-2024
Абревіатури та скорочення в англійській мові є невід'ємною частиною комунікації між людьми, що полегшують та прискорюють обмін інформацією, але їх розуміння та використання може стати викликом для тих, хто тільки вчить іноземну мову. Акроніми в а..
16:31, 19-02-2024
Напевно, ніхто не сумнівається, що вивчення англійської мови надає лише переваги. Можна вчитися як індивідуально,так і через інтернет. Неважливо який метод ви оберете, головне щоб навчання приносило користь, радість і задоволення. Вивчення англійс..
14:28, 24-01-2024
Викладачі й студенти мріють, щоб їхній непідробний інтерес до навколишнього життя відображався в змісті занять. Місцем такого «щасливого збігу» з усіма підставами можна вважати мистецтво оповіді – storytelling. Ось беззаперечні пере..
15:58, 10-01-2024
Вивчення англійської мови завжди було захопливим, але останнім часом воно переживає справжню революцію завдяки використанню віртуальної реальності (VR). Ця нова тенденція надає студентам унікальну можливість дійсно поглибитися в світ англійської мови..
11:47, 27-12-2023
На практичних заняттях англійської мови, щоб покращити роботу студентів: розвивати їхні комунікативні навички та сприяти кращому засвоєнню професійної лексики, часто використовують роботу в парах. Такий вид діяльності дає студентам можливість подумат..
17:25, 20-12-2023
А. Д. Бєлова, аналізуючи сучасний стан, новітні напрямки й перспективи лінгвістики, зазначає, що через 15-20 років атмосферу спілкування, характер комунікації визначатимуть сучасні підлітки, на психіку яких уплинули Інтернет, чати, SMS, форуми, комп&..
15:00, 05-12-2023