Кафедра Підприємництва, торгівлі та біржової діяльності

На кафедрі Підприємництво, торгівля та біржова діяльність Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій здобувачі мають можливість отримати крім теоретичних знань також і практичні навички на заняттях. Викладачі активно залучают..
19:37, 25-03-2024
Добігає до завершення виробнича практика здобувачів освіти 3 курсу спеціальності Підприємництво, торгівля та біржова діяльність. Виробнича практика є обов’язковою частиною навчального процессу та важливою формою підготовки. Саме під час прак..
17:19, 19-03-2024
З метою забезпечення інноваційного змісту навчального процесу, кафедра підприємництва, торгівлі та біржової діяльності будує системно-структурну взаємодію із стейкхолдерами. Взаємоспівпрацю, що формується на фундаменті глибоких, неформалізованих, пра..
10:36, 15-03-2024
Науково-педагогічні працівники кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності регулярно та на постійній основі проходять курси підвищення кваліфікації. ЯКЩО ВИ: Бажаєте стати керуючим директором компанії і плануєте впровадити нове прог..
13:51, 14-03-2024
Щоб стати успішним підприємцем, потрібно мати різнобічні знання, навички та вміння. Тому, щоб стати підприємцем, необхідно отримати якісну підприємницьку освіту. Саме підприємництво забезпечує створення робочих місць, інвестиції, технічні інновації, ..
13:08, 11-03-2024
Міжнародний жіночий день — це не лише традиція, але й прояв поваги та визнання до жіночої сили, краси та досягнень. Все найсвітліше та найпрекрасніше, що є у нашому житті, пов'язане із жінкою - берегинею роду людського. Материнська щедрі..
09:00, 08-03-2024
06-02-2024 здобувачі вищої освіти 2 курсу кафедри «Підприємництва, торгівлі та біржової діяльності» захистили звіти з ознайомчої практики. Під час захисту здобувачі освіти розповіли про результати своєї роботи, як використовували набут..
12:50, 06-03-2024
Сучасний підприємець повинен мати незалежний креативний підхід, критичне мислення, володіти лідерськими якостями, бути ефективним керівником. Якщо ви прагнете навчитися правильно вести свій бізнес, вміти адаптуватися до швидких змін в глобальному сві..
08:01, 01-03-2024
Різноманітність методів, способів та форм здійснення підприємницької діяльності характеризує сучасний ринок. Разом із цифровізацією економіки стали помітніші тенденції розвитку і сучасного бізнесу. Неправильні рішення, помилки або некоректно поста..
10:28, 28-02-2024
Необхідність постійного професійного та особистісного розвитку нині стала характерною умовою освітнього процесу. Адже для того, щоб молоде покоління здобувало якісну освіту, педагоги повинні розуміти сучасні освітні тренди, володіти необхідними техно..
14:16, 23-02-2024