Кафедра Економіки

Кафедра економіки вітає Вас у світі безмежних можливостей! Бакалаврська освітня програма Економіка ІТ бізнесу відкриває перед вами широкі горизонти для кар'єрного росту в сфері інформаційних технологій. Однією з найбільш перспективних професій, я..
17:56, 24-03-2024
До цьогорічної вступної кампанії залишається зовсім небагато часу. Вже й реєстрація на НМТ стартувала. Ми розуміємо, що вибір зробити непросто. І тому навесні зазвичай відвідуємо багато шкіл, розповідаємо про освітню програму Економіка ІТ-бізнесу і д..
18:49, 17-03-2024
5 березня відбулася організаційна зустріч студентів 4 курсу з керівниками кваліфікаційних бакалаврських робіт. Було затверджено теми і обговорено важливі аспекти написання робіт.Бакалаврська дипломна робота з економіки завжди розриває широкі можливос..
18:58, 10-03-2024
Однією з найцікавіших переваг навчання на спеціальності «Економіка» є можливість опановувати майбутню професію вже з першого курсу. Ми вже писали, що після першого семестру наші студенти вже добре знайомі з основами економіки, менеджменту..
17:05, 03-03-2024
Останній рік у школі - це час, коли вирішується багато питань щодо майбутнього. Вибір професії стає важливим етапом для кожного випускника. І якщо ваші інтереси пов'язані з бізнесом, то кафедра економіки має багато привабливих переваг. На кафе..
19:01, 25-02-2024
У студентів другого курсу розпочалася ознайомча практика. Вона проходить на базі відомих компаній, які продовжують ефективно працювати навіть у складних умовах. Завдяки такій практиці наші студенти мають можливість відчути реалії сучасного бізнесу і ..
18:58, 18-02-2024
Справжні економісти – це у першу чергу стратеги! А стратегічне мислення – це велике мистецтво, якому треба вчитися. Бути стратегом в умовах глобалізації дуже непросто, але ми навчаємо і цьому. Передбачувати на два кроки вперед, розуміти р..
21:12, 11-02-2024
5 лютого 2024 року у наших студентів розпочинається новий навчальний семестр. Малькольм Форбс, видавець відомого журналу співзвучного його призвіщу, мудро зауважив: Задача освіти полягає в тому, щоб замінити порожній розум на відкритий. Ми на кафе..
19:52, 04-02-2024
«Навчати тому, що потрібно і як потрібно» - незмінний девіз нашого Університету. Ми закладаємо в навчання тільки ті дисципліни, які знадобляться випускникам в процесі професійної діяльності. Так, у другому семестрі 2023-2024 року навчання..
17:56, 28-01-2024
Економіст потрібен кожній без винятку компанії або державній установі! Спеціальність «Економіка» завжди в топі і щороку входить до десяти найбільш затребуваних спеціальностей. Перевагою спеціальності «Економіка» є її уні..
18:36, 21-01-2024