XS
SM
MD
LG
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)


Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)

Навчально-науковий інститут Захисту інформації

Загальна інформація

Дирекція інституту
Контактна інформація
Кафедри інституту
Навчальна робота
Наукова та науково-технічна діяльність
Спеціалізована вчена рада Д 26.861.06
Студентська рада
Новини та подіі
Партнери інституту
Запрошуємо до навчання
Вартість навчання
Журнал "Сучасний захист інформації"
Фотогалерея
Новини наших партнерів

Загальна інформація

Положення про Навчально-науковий інститут захисту інформації

  Переваги навчання в ННІ Захисту інформації


Спеціальність 125 – Кібербезпека та захист інформації
Спеціалізація: Інформаційна та кібернетична безпека

Оцінюваня та моніторинг стану захищеності інформаційних систем, виявлення та протидія сторонньому кібервпливу, прогнозування наслідків кібератак, протидія несанкціонованому проникненню до інформаційних систем, пошук уразливостей (pentesting),  криптографічний захист, боротьба з хакерами.
 

Спеціальність 125 – Кібербезпека та захист інформації
Спеціалізація: Технічні системи інформаційного та кібернетичного захисту

Технічний захист інформації, організація захисту інформації з обмеженим доступом, протидія технічним каналам витоку інформації на об’єктах інформаційної діяльності, пошук пристроїв прихованого знімання інформації, забезпечення контролю доступу, створення комплексних систем захисту інформації.
 

Спеціальність 125 – Кібербезпека та захист інформації
Спеціалізація: Управління інформаційною та кібернетичною безпекою

Менеджмент у сфері інформаційної та кібербезпеки, управління захистом інформації та іформаційних систем від несанкціонованого доступу та шкідливих впливів, розробка політик безпеки та організаційне забезпечення кібербезпеки, управління підрозділами захисту інформації в організаціях, аудит систем безпеки.
 

Спеціальність 281 – Публічне управління та адміністрування
Спеціалізація: Публічне управління та адміністрування

Адміністрування роботи громадських і самоврядувальних організацій, організація електронного документообігу підприємства, інформаційно-аналітичне забезпечення процесів управління, зв’язки з громадськістю, стратегічні комунікації, організація інформаційної безпеки процесів управління.
 


Випускники Навчально-наукового інституту захисту інформації отримують затребувану та високооплачувану роботу і можуть бути працевлаштовані на посадах:

За спеціальністю 125 ‒ Кібербезпека

  • спеціаліст з кібербезпеки мереж;
  • фахівець відділу безпеки організації;
  • експерт з криптографічного захисту;

  • аналітик з інформаційної безпеки;
  • фахівець  відділу кібербезпеки, моніторингу та обробки інцидентів інформаційної безпеки;
  • менеджер з питань безпеки хмарних технологій;
  • фахівець ІТ безпеки інфраструктури SIEM, SOC;

  • інженер (провідний інженер) служб захисту інформації; 
  • адміністратор  інформаційної  та  кібербезпеки;
  • розробник засобів  технічного захисту  інформації;
  • інженер  служби  технічного  захисту  інформації.

За спеціальністю 281 ‒ Публічне управління та адміністрування

  • Фахівець Центру надання адміністративних послуг;
  • Адміністратор Державного (місцевого) органу влади;
  • Працівник громадської (самоврядувальної) організації;
  • Працівник некомерційної організації (фонду).


Наші партнери – провідні світові ІТ компанії, відомі організації у сфері захисту інформації та органи державної влади України

Інститут підтримує безпосередні зв'язки з профільними органами державної влади, підприємствами, організаціями, установами та навчальними закладами, які є провідними у галузі захисту інформації як в Україні, так і на світовому рівні.

Служба безпеки України ‒ державний орган спеціального призначення з правоохоронними функціями, який забезпечує державну безпеку України.

Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України ‒ державний орган, призначений для формування та реалізації державної політики у сферах технічного та криптографічного захисту інформації, кіберзахисту, телекомунікацій, а також користування радіочастотним ресурсом України та поштового зв'язку спеціального призначення.

Департамент кіберполіції Національної поліції України ‒ міжрегіональний територіальний орган Національної поліції України, який входить до структури кримінальної поліції Національної поліції та відповідно до законодавства України забезпечує реалізацію державної політики у сфері боротьби з кіберзлочинністю.

IBM ‒ лідер у розробці, розвитку та виготовленні передових інформаційних технологій, включаючи комп'ютерні системи, програмне забезпечення, системи сховищ та мікроелектроніки. 

CISCO ‒ американська транснаціональна корпорація, яка є найбільшим у світі виробником мережевого обладнання, призначеного для обслуговування мереж віддаленого доступу, сервісів безпеки, мереж зберігання даних, маршрутизації і комутації, а також для потреб комерційного ринку IP-комунікацій і корпоративного ринку.

Hewlett Packard ‒ світовий постачальник ключових технологій для корпоративних замовників і кінцевих користувачів. Компанія надає рішення в галузі інфраструктури, персональних обчислювальних систем і пристроїв доступу, послуги з системної інтеграції, сервісної підтримки й аутсорсингу, а також пристрої друку і засоби виведення зображень.

ESET - міжнародний розробник антивірусного програмного забезпечення і рішень в області комп'ютерної безпеки для корпоративних і домашніх користувачів.

D-Link ‒ світовий виробник мережевого та телекомунікаційного обладнання. Створює як професійне обладнання, так і недорогі рішення для дому та малого офісу.

Національне агентство України з питань державної служби ‒ є центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері державної служби, забезпечує функціональне управління державною службою в державних органах. 


Вчимо лише тому, що вимагають роботодавці

Потенційні роботодавці є провідними компаніями у галузі захисту інформації як в Україні, так і за її межами. Зазначені компанії не лише допомагають кафедрі з обладнанням, а й формують вимоги до компетенцій, якими повинен володіти випускник Державного університету телекомунікацій.

Разом з нами Ви освоїте:

  • Фізичні основи передачі інформації;
  • Апаратні та програмні засоби комп’ютерної інженерії;
  • Основи побудови операційних систем (Windows, Linux) та комп’ютерних мереж (TCP/IP стек, DNS, DHCP, SSL/TLS);
  • Базові навички програмування (С++, Java);
  • Існуючі веб-загрози (XSS, SQL(i), CSRF, (R)LFI, Code Injections, Session Hijacking, Path Traversal, Parameter Tampering, etc.);
  • Засоби моніторингу кібератак (SIEM, IBM Qradar, IBM AppScan);
  • Стандарти інформаційної безпеки ISO 27001, ISO 27002;
  • Технічні канали методи захисту від витоку інформації;
  • Методи пошуку пристроїв прихованого зняття інформації;
  • Програмні засоби технічного захисту інформації  (Лоза, Тайфун, Гриф, Бриз);
  • Комплексні системи захисту інформації.

По закінченню навчання Ви зможете:

  • Розробляти спеціальне програмне забезпечення для здійснення захисту від кібератак;
  • Застосовувати сучасні методи та засоби криптографічного захисту інформації;
  • Впроваджувати заходи з запобігання несанкціонованого доступу до інформаційних систем, на основі знань роботи операційних систем та комп’ютерних мереж;
  • Досконало оволодіти англійською мовою.


Теоретична підготовка студентів інституту здійснюється на основі сучасного розвитку науки і технологій, які існують сьогодні у сфері захисту інформації.


Практична підготовка – вимога сьогодення та запорука успіху!

65 % занять за спеціальностями інституту проводяться практично. У ході підготовки майбутніх фахівців вивчаються рішення і технології провідних компаній світу на основі використання потужної матеріально-технічної бази інституту.


Неможливо навчитися захищати інформацію без сучасної матеріальної бази

НАВЧАЛЬНА ЛАБОРАТОРІЯ
БЕЗПЕКИ ІНФОРМАЦІЙНО-КОМУНІКАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ CISCO

Лабораторія призначена для вивчення технологій мережевої безпеки CISCO, проведення тренінгів з впровадження технології HoneyPot щодо протидії кібератакам зловмисників на корпоративні інформаційні системи та сертифікаційних курсів від партнера кафедри Інформаційної та кібернетичної безпеки ‒ компанії CISCO: Introduction to Cybersecurity, CCNA Security, CCNA Cybersecurity Operations. Лабораторія створена за сприяння компанії CISCO.

НАВЧАЛЬНА ЛАБОРАТОРІЯ
АКАДЕМІЧНИЙ ЦЕНТР КОМПЕТЕНЦІЙ IBM «КІБЕРПОЛІГОН»

Лабораторія призначена для проведення практичних занять з використанням програмно-апаратних комплексів: ІВМ QRadar SIEM, IBM i2 Analyze Notebook Premium, IBM Guardium, HCL AppScan, Tenable Nessus Professional. Дозволяє відпрацьовувати навички роботи у Центрі забезпечення кібербезпеки (Security Operation Center) з використанням технологій моніторингу, виявлення, аналізу та реагування на кіберінциденти в корпоративних інформаційних системах. Використовується для підготовки студентів до здачі іспитів на сертифікати від партнерів кафедри Інформаційної та кібернетичної безпеки ‒ компаній ІВМ та Tenable. Лабораторія створена за сприяння компанії ІВМ.

НАВЧАЛЬНА ЛАБОРАТОРІЯ
КРИПТОГРАФІЧНОГО ЗАХИСТУ НА БАЗІ ТЕХНОЛОГІЙ «АВТОР»

Лабораторія використовується для вивчення спеціалізованих засобів криптографічного захисту на базі продуктів компанії АВТОР ‒ партнера кафедри Інформаційної та кібернетичної безпеки. Крім того, у лабораторії проводяться тренінги з використанням криптографічних засобів захисту інформації в інформаційно-комунікаційних системах, віртуальних приватних мереж VPN, електронного цифрового підпису та інфраструктури відкритих ключів. Лабораторія створена за сприяння компанії АВТОР.

НАВЧАЛЬНА ЛАБОРАТОРІЯ
ЦЕНТР УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЮ ТА КІБЕРБЕЗПЕКОЮ
(SECURITY OPERATION CENTER)

Лабораторія призначена для проведення занять з питань аналізу, обробки та аудиту інформаційної безпеки за допомогою SIEM‑систем та програмних сканерів типу Nessus та Kali Linux. Крім того, дозволяє вивчати методи управління ризиками на основі методологій CRAMM, OCTAVE та RiskWatch у відповідності до вимог міжнародних стандартів з інформаційної та кібербезпеки. Використовується для проведення курсів з отриманням сертифікатів від партнерів кафедри Управління інформаційною та кібернетичною безпекою – компаній ІТ-спеціаліст, ISACA, Агентство активного аудиту. Лабораторія створена за сприяння компанії ІТ-спеціаліст.

НАВЧАЛЬНА ЛАБОРАТОРІЯ
ЗАСОБІВ КОНТРОЛЮ ДОСТУПУ HIKVISION

Лабораторія призначена для проведення занять з питань контролю та управління доступом, використання автономних біометричних терміналів, мережевих контролерів, програмно-апаратного комплексу системи відеоспостереження HikVision. Обладнання лабораторії дозволяє проведення тренінгів та отримання студентами сертифікатів відповідно до компетенцій компанії Інфотех ‒ партнера кафедри Систем інформаційного та кібернетичного захисту. Лабораторія створена за сприяння компанії Інфотех.

НАВЧАЛЬНА ЛАБОРАТОРІЯ
ТЕХНІЧНОГО ЗАХИСТУ ІНФОРМАЦІЇ РІАС

Лабораторія призначена для проведення практичних занять з питань технічного захисту конфіденційної інформації на об’єктах інформаційної діяльності від витоку електромагнітним та віброакустичним каналами. У лабораторії проводяться роботи щодо застосування широкосмугових генераторів шуму. Також, обладнання використовується для проведення тренінгів та отримання студентами сертифікатів відповідно до компетенцій компанії Інфотех ‒ партнера кафедри Систем інформаційного та кібернетичного захисту. Лабораторія створена за сприяння компанії РІАС.

НАВЧАЛЬНА ЛАБОРАТОРІЯ
КОМУНІКАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ У ДЕРЖАВНОМУ УПРАВЛІННІ

Лабораторія призначена для проведення практичних занять зі студентами спеціальності 281 Публічне управління та адміністрування. Обладнання лабораторії дозволяє проведення On-line участі студентів у проектах професійних платформ з публічного управління та адміністрування для отримання професійних сертифікатів від Національного агентства державної служби. У лабораторії проводяться тренінги з Державної служби, Е-урядування та Управління містом на професійній платформі DESPRO з видачею сертифікатів від органів публічної влади: «Взаємодія органів державної влади з громадськістю», «Децентралізація», «Управління персоналом на державній службі». Лабораторія створена за сприяння Національного агентства України з питань державної служби.


Сертифікат від провідної ІТ компанії – перепустка на перше робоче місце

Важлива увага у роботі Навчально-наукового інституту захисту інформації приділяється одержанню нашими студентами сертифікатів провідних компаній, які б дозволили їм працевлаштуватися на ринку праці. Отримання таких сертифікатів ще раз підтверджує актуальність та якість освітніх програм інституту.

Кафедра

Запроваджені сертифіковані курси

Компанія - виробник обладнання

Інформаційної та кібернетичної безпеки

Безпека безпроводових, мобільних та хмарних технологій (Qradar – IBM Certified Assciete Administrator-Security Qradar SIEM)

IBM

Систем інформаційного та кібернетичного захисту

Інженер-налагоджувальник обладнання HIKVISION

ТОВ «ІНФОТЕХ»

Управління інформаційною та кібернетичною безпекою

Стандарт ISO/IEC27001:2013. Практичні аспекти проведення аудиту

«BMS consulting»

  Публічного управління та адміністрування

Менеджмент кадрових ресурсів

Державні послуги та маркетинг державних послуг

Адміністративний менеджмент

Корпорація «Парус»

 


Наші викладачі – справжні професіонали

В основі якісної підготовки наших студентів лежить не лише передове матеріальне забезпечення освітнього процесу, а й забезпеченість інституту висококваліфікованими викладачами. Серед них 9 докторів та 15 кандидатів наук, фахівці зі значним досвідом практичної роботи, представники провідних компаній галузі.

ЗАБЕЗПЕЧЕНІСТЬ ВЧЕНИМИ
ІННОВАЦІЙНОГО ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ НА КАФЕДРАХ ІНСТИТУТУ

Кафедра

Науково-педагогічних працівників

Докторів наук

Кандидатів наук

Питома вага вчених

Інформаційної та кібернетичної безпеки

12

4

3

58%

Систем інформаційного та кібернетичного захисту

7

2

3

71%

Управління інформаційною та кібернетичною безпекою

5

1

4

100%

Публічного управління та адміністрування

7

2

5

100%


Лише у нас студентові гарантоване вільне володіння англійською

До 30% занять за спеціальністю на кафедрах проводиться англійською мовою. Для викладання залучаються викладачі кафедр, які мають підтверджений рівень володіння англійською В2. Ми прагнемо щоб кожен студент міг вільно спілкуватися англійською за обраною спеціальністю.

Не дивно, що зацікавленість спеціальностями нашого інституту постійно зростає. Щороку ми набираємо на 10 ‒ 15 % більше студентів. Обираючи перспективні спеціальності, наші студенти створюють підґрунтя для майбутнього успішного працевлаштування.

 


ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ ДО
НАВЧАЛЬНО-НАУКОВОГО ІНСТИТУТУ ЗАХИСТУ ІНФОРМАЦІЇ
ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙ

 


Добросовісне навчання за спеціальністю дає можливість нашому випускнику побудувати кар’єру, яка забезпечить впевнене фінансове майбутнє та здійснення мрій і бажань
 

Адреса приймальної комісії: 03110 м. Київ, вул. Солом’янська, 7

Телефон (факс): (044) 2488593, 2492591

Директор інституту: Доктор технічних наук, професор
САВЧЕНКО ВІТАЛІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ

Телефон: 2492535

Адреса сайту: www.dut.edu.ua

Для завантаження інформаційного буклету натисніть тут


Офіційний партнер ННІЗІ Департамент кіберполіції України

 Телеграмм-канал - тут Ви можете переглянути усі актуальні новини про викриття правопорушень та Інтернет-махінації, а також отримати рекомендації, як не потрапити на «гачок» аферистів у мережі. Скоріше долучайтеся.

Дирекція інституту

Директор інституту

САВЧЕНКО ВІТАЛІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ

Доктор технічних наук, професор

Контактна інформація

Приймальна комісія: 

03110, м. Київ
вул. Солом'янська, 7
Тел.: [044] 248-85-93;
[044] 249-25-22

Новини

Всі новини
Переглядів: 62 715