XS
SM
MD
LG
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)


Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)

Кафедра Космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій

Навчальні дисципліни

Загальна інформація
Викладацький склад
Методична робота
Наукова діяльність
Видавнича діяльність
Робота із студентами
Новини та подіі
Контактна інформація
Профорієнтаційна робота
Партнери кафедри
Навчально-матеріальна база
Запрошуємо до навчання
Відгуки студентів та випускників
Отримати консультацію
Освітньо-професійні програми

Навчальні дисципліни

Кафедра приймає участь у підготовці фахівців за спеціальністю:

172 - Телекомунікації та радіотехніка

125 – Кібербезпека

126 - Інформаційні системи та технології

За освітньо-кваліфікаційними рівнями: бакалавр, магістр:

172 - Телекомунікації та радіотехніка

125 - Кібербезпека

126 - Інформаційні системи та технології.

173 - Авіоніка

Перелік дисциплін кафедри

  • Супутникові системи зв’язку і навігації
  • Супутникові та радіорелейні системи передачі
  • Супутникові інформаційні технології
  • · Застосування інформаційно-телекомунікаційних засобів
  • · Цифровий супутниковий зв'язок
  • · Розподілені сервісні системи
  • · Сигналізація та синхронізація в телекомунікаційних системах та мережах
  • · Космічні системи дистанційного зондування Землі
  • · Геоінформаційні технології.
  • · Супутникові радіонавігаційні системи

Галузь знань - 17 Електроніка та телекомунікації

Спеціалізація - Супутникові телекомунікації та навігаційні системи

Освітньо-кваліфікаційний рівень "Бакалавр"

Геоінформаційні технології - Метою викладання навчальної дисципліни є вивчення фундаментальних основ і базових функцій ГІС, параметрів ГІС карт і структури бази даних. Вправи цього курсу дозволять отримати початковий досвід роботи, навички використання інструментів ArcGIS Desktop, які застосовуються для візуалізації географічних даних, створення карт, побудови запитів до баз даних ГІС і аналізу.

Супутникові та радіорелейні системи передачі – принципи роботи космічних і наземних систем радіозв’язку і фізичні процеси, які в них відбуваються; основи побудови і функціонування систем радіозв’язку; особливості передачі різноманітних сигналів по каналам систем радіозв’язку; сучасні і перспективні направлення розвитку систем радіозв’язку та супутникового зв’язку.

Супутникові радіонавігаційні системи - метою засвоєння дисципліни є формування компетенцій в області глобальних і локальних супутникових систем різних країн: GPS, ГЛОНАСС і т.д., принципів їх орбітальної побудови і функціонування, їх практичного застосування для систем навігаційного позиціонування, сучасної електронної апаратури і технологій її використання в різних галузях економіки України.

Супутникові інформаційні технології – основні положення супутникового зв’язку, особливості використання супутникових каналів; методи комутації та передачі даних; багато станційний доступ у системах супутникового зв’язку; умови використання супутникових технологій в Україні; застосування систем супутникового зв’язку для надання послуг.

Геоінформаційні технології - метою викладання даної  дисципліни – є навчання студентів основам ГІС, способам застосування ГІС створювати карти за допомогою ArcGIS, працювати з різними типами географічних даних, отримувати різну інформацію про дані, використовувати системний підхід для аналізу даних.

Супутникові системи зв’язку і навігації - метою викладання навчальної дисципліни є отримання теоретичних знань з супутникових систем зв’язку навігації, ДЗЗ та рятування; формування умінь застосовувати теоретичні знання при вирішенні поставлених завдань; формування умінь використовувати довідкову літературу, нормативну та правову документацію; розвиток логічного мислення, умінь аргументовано висловлювати думки при аналізі теоретичних проблем та практичних прикладів у процесі роботи.

Космічні системи дистанційного зондування Землі - Метою викладання навчальної дисципліни є отримання теоретичних знань з дистанційного зондування Землі (ДЗЗ), формування умінь застосовувати теоретичні знання при вирішенні поставлених завдань; формування умінь використовувати довідкову літературу, нормативну та правову документацію; знання стандартів; розвиток логічного мислення, умінь аргументовано висловлювати думки при аналізі теоретичних проблем та практичних прикладів у процесі роботи.

Цифровий супутниковий зв'язок - метою є вивчення принципів організації та побудови супутникових систем зв’язку, методів проектування ССЗ та розрахунку їх системних характеристик та структур, методів забезпечення надійності передачі інформаційних даних у сучасних супутникових системах в умовах впливу різноманітних завад атмосферного та штучного походження, апаратурні рішення бортових ретрансляторів та земних станцій сполучення і управління, принципів інтеграції сучасних та перспективних супутникових систем з іншими системами телекомунікацій.

Освітньо-кваліфікаційний рівень "Магістр" 172 - Телекомунікації та радіотехніка

Розподілені сервісні системи – роль та місце знань з дисципліни у сфері професійної діяльності; основні проблеми та перспективи розподілених систем обробки інформації; основні поняття, визначення та терміни розподілених систем; технології розподілених програмних додатків; теоретичні основи розробки систем мережі, споруджень і пристроїв телекомунікацій; основні ознаки розподілених систем; сучасні визначення та тенденції у створенні інноваційних сервісорієнтовних архітектур мережних додатків.

Сигналізація та синхронізація в телекомунікаційних системах та мережах - основні положення процесів синхронізації та сигналізації, типи систем синхронізації та сигналізації, особливості застосування їх на телекомунікаційних мережах різних рівнів, параметри систем та їх розрахунок, використання на сучасних мережах зв’язку України та мережах наступного покоління.

Усім напрямам підготовки викладається дисципліна «Основи інфокомунікаційних технологій». Кафедра Космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій викладає одну із тем дисципліни: встановлення та налаштування комплекту супутникового телебачення.

Анкета вступника
Заповніть анкету та отримайте персональну консультацію від завідуючого кафедрою
Контактна інформація
Ми зв`яжемось з Вами зручним для Вас способом:
Освіта
Вкажіть де Ви навчались\навчаєтесь
Розкажіть про себе
Давайте знайомитись




Контактна інформація

Державний університет телекомунікацій
Україна, 03680, м. Київ
вул. Солом’янська 7

Тел. (044) 249-25-97, 5-97
E-mail: lakirpach@ukr.net

Отримати консультацію

Ваш запит на зворотній дзвінок отримає завідуючий кафедрою
Надіслати запит
Переглядів: 8 239