Кафедра Космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій

Наукова діяльність

Викладацький склад
Навчальні дисципліни
Видавнича діяльність
Робота із студентами
Новини та подіі
Профорієнтаційна робота
Партнери кафедри
Навчально-матеріальна база
Запрошуємо до навчання
Відгуки студентів та випускників
Освітньо-професійні програми

Наукова діяльність

Коротка довідка

Кафедра Космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій створена у 2014 році, структурно входить до складу факультету Телекомунікацій Навчально-наукового інституту телекомунікацій та інформатизації Державного університету телекомунікацій.

Науково-педагогічний колектив кафедри

НПП кафедри складається з: 1 доктора технічних наук, 4 кандидатів технічних наук, з них 3 доцента. Основні наукові напрямку роботи кафедри Космічних систем і комплексів та супутникових телекомунікацій:

• Вплив факторів зовнішнього середовища на функціональну стійкість і якість телекомунікаційних сигналів;
  • Вплив факторів космічної

Основні наукові направлення роботи кафедри КСКСТ:

• супутникові телекомунікації;
  • аерокосмічні системи зв’язку та навігації;
  • виявлення стохастичного сигналу на фоні завад аналогічної структури;
  • надійність телекомунікаційних систем.

З 2015 р. виконується НДР «Стохастична синхронізація зв’язаних осциляторів».

Кафедра Космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікації діє згідно законів України “Про вищу освіту”, “Про наукову і науково-технічну діяльність”, “Про телекомунікації” та згідно постанов та розпоряджень КМУ.

Кафедра співпрацює:

з Державним космічним агентством України на підставі угоди про співпрацю який укладений 10 жовтня 2014 року;

з ПрАТ «Датагруп» на підставі угоди про співпрацю який укладений 1 червня 2015 року.з КБ "Південне" им. М. К. Янгеля (http://www.yuzhnoye.com/)

з Національним центром управління та випробувань космічної техніки (http://spacecenter.gov.ua/)

з Житомирським військовим інститутом радіоелектроніки ім. С. П. Корольова (http://zvir.zt.ua/)

Результатом співпраці є:

Підготовка науково-педагогічних і наукових кадрів вищої кваліфікації

На кафедрі проводиться підготовка аспірантів за спеціальністю інформаційні технології. Випускники аспірантури мають змогу захищати дисертації у спеціалізованих вчених радах Університету.

У науково-методичній роботі колективу кафедри важливе місце належить залученню студентства до науково-дослідної роботи, зокрема через застосування різноманітних інноваційних форм і методів активізації навчального процесу: проведення науково-методичних і тематичних семінарів, круглих столів, науково-практичних конференцій, надання консультаційної та методичної допомоги при підготовці студентів до участі в наукових конференціях, організація і проведення науково-практичної конференції.

На кафедрі працює студентський науковий гурток «Супутникові телекомунікації».

Керівник гуртка: старший викладач Король-Королівський Кірілл Андрійович

Учасники гуртка студенти:

1. Клюс О.В. – ТСД-31;
  2. Тахтай В.О. – ТСД-31;
  3. Молдован В.А. – ТСД-31;
  4. Бондаренко С.О. – ТСД-31;
  5. Заєць В.М. – ІМД-32;
  6. Орленко В.Ю. – КСД-21;
  7. Ширми О.В. – ТСД-12.

Науково-інформаційне забезпечення діяльності кафедри.

НПП кафедри Космічних систем і комплексів та супутникових телекомунікацій активно беруть участь в щорічних конференціях, серед яких варто відзначити наступні:

• Міжнародна науково-технічна конференція "Сучасні інформаційно-телекомунікаційні технології;
  • V Міжнародна науково-технічна конференція «Проблеми інформатизації»;
  • Науково-технічна конференція студентів та молоді «Світ інформації та телекомунікацій».
  • 20-та Міжнародна виставка CSTB.TELECOM & MEDIA 2018.

У Державному університеті телекомунікацій кафедрою космічних систем і комплексів та супутникових телекомунікацій були проведені науково-практичні семінари «Сучасні космічні технології», які були присвячені 58-річчю (а також наступним 59-річчю та 60-річчю) запуску першого штучного супутника Землі, Дня ракетно -космічна галузі України та 15-річчю створення кафедри бойового забезпечення авіації та застосування космічних систем Національного університету оборони.

Публікація тез доповідей членів кафедри.

За останній навчальний рік НПП кафедри Космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій опубліковано 15 тез доповідей.

Кількість публікацій (статей) – 21.

Загальна кількість публікацій співробітників кафедри більш 161 наукових статей.

Анкета вступника
Заповніть анкету та отримайте персональну консультацію від завідуючого кафедрою
Ми зв`яжемось з Вами зручним для Вас способом:
Вкажіть де Ви навчались\навчаєтесь
Розкажіть про себе