Кафедра Безпеки життєдіяльності та фізичного виховання

Методична робота

Викладацький склад
Навчальні дисципліни
Видавнича діяльність
Матеріальна база
Наукові гуртки
Новини та подіі
Запрошуємо до навчання

Методична робота

Кафедра є навчально-науковим структурним підрозділом Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій, який забезпечує проведення навчально-методичної, наукової і організаційної роботи, відповідає за реалізацію державної політики у сфері освіти.

Методична робота є невід’ємною складовою діяльності кафедри і спрямована на вдосконалення освітнього процесу та підвищення якості підготовки майбутніх фахівців. Від її якості, уваги кожного співробітника до неї у значній мірі, залежить ефективність освітнього процесу в цілому, і по кожній конкретній дисципліні, зокрема.

Викладачами кафедри розроблені та впроваджені робочі навчальні програми дисциплін «Фізичне виховання», «Соціальна та екологічна безпека життєдіяльності», «Захист професійної діяльності в галузі». Програми розроблені з урахуванням вимог МОН та законодавчої бази України у сфері навчання з питань фізичного виховання, охорони праці та цивільного захисту.

По кожній дисципліні розроблений комплект документів для денної, заочної та дистанційної форм навчання відповідно до вимог керівних документів щодо організації освітнього процесу у вищих навчальних закладах.

У методичній роботі основна увага приділяється:

• постійному підвищенню педагогічної майстерності науково-педагогічних працівників, участі у методичних зборах, конференціях, семінарах, заняттях на курсах підвищення кваліфікації;
  • науково обґрунтованій розробці, експериментальній перевірці й упровадженню в освітній процес прогресивних методів і засобів навчання і виховання;
  • роботі з викладачами-початківцями;
  • забезпеченню своєчасної та якісної розробки навчально-методичних матеріалів;
  • удосконаленню навчально-лабораторної бази.
Анкета вступника
Заповніть анкету та отримайте персональну консультацію від завідуючого кафедрою
Ми зв`яжемось з Вами зручним для Вас способом:
Вкажіть де Ви навчались\навчаєтесь
Розкажіть про себе