Укр.   Рус.   Eng.

Государственный Университет Телекоммуникаций

Отзывы студентов - Студенческая жизнь

Відгуки студентів про Державний університет телекомунікацій у 2018 році

Відповідь студентів 1-го курсу на запитання: «Чому я обрав Державний університет телекомунікацій?»
   
*опитування проведено Студентською радою Університету та відділом з питань соціальних та навчальних проблем студентів

Навчально-науковий інститут телекомунікацій та інформатизації

Факультет телекомунікацій

Іван Фурсович, ТСД-12

Я, як студент, сміливо можу відповісти, що Державний Університет Телекомунікацій - це моє майбутнє. Всі професії, які наявні в ньому, на даний момент дуже популярні та прогресуючі, адже людство рухається вперед, технології з кожним днем змінюються, а ДУТ іде в ногу з ними. Мені дуже подобається атмосфера, що сприяє навчанню та підтримки комунікації між студентами та викладачами. Тут я відчуваю себе особистістю і саме про цей університет я можу сказати: Він живе, а не існує!

Мацкевич Владислав, ТСД-17

Я студент Державного Університету Телекомунікацій. З впевненістю можу заявити, що я отримаю хороші знання і якісну підготовку. Прийшовши сюди, я одразу відчув потенціал цього університету, адже підготовлені викладачі якісно викладають матеріал і зацікавлені аби ми стали майбутнім нашої країни. Також мене вразило технічне оснащення університету, бо використовується робоче обладнання останнього покоління. В нашому університеті кожної неділі проходять цікаві заходи для відпочинку студентів.
Я можу з впевненістю сказати, що з нашим університетом ми рухаємося у майбутнє.

Захарченко Андрій, ТСД-17

Являючись студентом Державного університету телекомунікацій, з впевненістю хочу сказати, що цей університет є найкращим вибором абітурієнта, який хоче отримати якісні знання, не забуваючи про особисте життя. Викладачі пояснююсь матеріал таким чином, що він дуже швидко та якісно засвоюється. Атмосфера в університеті розташовує до себе, допомагаючи зосередитись на навчанні. А Студентська Рада усіма силами робить студентське життя більш веселим та різноманітним. Дуже часто проводяться цікаві заходи. Час від часу проводяться зібрання, які мотивують досягати вершин у навчанні. Обов’язково адміністрація університету допомагає студентам отримати практику під час навчання, а також у подальшому отриманні свого місця роботи після випуску. Я вважаю цей університет одним із найкращих університетів, пов’язаних із телекомунікаціями.

Слободянюк Володимир, ТСД-16

Навчаюсь на першому курсі на факультеті ТК. За ці півроку навчання сталося багато подій: зустрічей, труднощів, радощів, успіхів та невдач. Освіта, отримана в стінах університету, вже дала мені набагато більше ніж всі мої знання здобуті протягом життя! Найважливішим фактором успішного і продуктивного навчання є те, що вчителі підходять до своєї роботи зі знанням своєї справи. На мій погляд, найбільш вагомим є те, що крім базової програми навчання учням в доступній формі подається додатковий матеріал. Приємно здивувало, що кожен учитель, незалежно від встановленої програми, намагається, щоб ми, студенти, досконально розуміли матеріал та якомога глибше вивчали його з різних сторін. Також дуже вразило, що у всіх учителів можна знайти міцну опору і підтримку, це дозволяє бути впевненим в тому, що у тебе все вийде! Також студентська рада зацікавлює різноманітними іграми, фільмами та соціальними акціями. Всі студенти дуже дружні та життєрадісні, з усіма можна знайти спільну мову та знати, що тобі допоможуть і завжди підтримають.

Свиридов Дмитро, ТСД-14

Я навчаюсь в Державному Університеті Телекомунікацій вже півроку і хочу сказати, що це університет, який точно дасть мені гарну професію в майбутньому. Дуже подобається те, що у розкладі є тільки ті предмети, які необхідні для розуміння моєї спеціальності. Проводиться дуже багато заходів, що не може не подобатися (перегляди фільмів, конкурси, концерти…), тож є час не тільки навчатися, але й порозважатися. Вчителі – люди, які дійсно добре розуміються у своєму предметі, завжди йдуть на зустріч студенту, зрозуміють, допоможуть, якщо щось не виходить. Університет співпрацює з багатьма компаніями, які вже на старших курсах пропонують роботу. Тож вибір цього університету буде гарним рішенням для отримання знань.

Красноліцький Володимир, ТСД-17

Провчився в університеті вже пів року, тобто можу зробити деякі настанови для тих, хто в майбутньому виявить бажання навчатись в Державному Університеті Телекомунікацій. До того як подати документи в цей університет, почув гарні відгуки від багатьох друзів, вирішив навчатися. Як звичайний першокурсник думав, що буде легко, можна буде нічого не вчити, як в школі. Коли почалося навчання зрозумів, що такий варіант не пройде, ти або вчишся або отримуєш погані оцінки. Одні з самих виражених плюсів цього університету - це буфет, Wi-Fi на території всього університету та нове обладнання в лабораторіях. Абітурієнту чи простому користувачу, який побачить цей відгук - рекомендую цей університет.

Кудря Саша, ТСД-13

Ось уже закінчився перший семестр мого навчання в Державному Університеті Телекомунікацій поки все подобається. Тут дають непогані знання, які так важливі в наш час. У викладачів хороший підхід до студента: завжди допоможуть, пояснять; погані оцінки можна перездати і вийти на більш високі і т.д. Усередині дуже затишно, відчувається все та ж атмосфера рідної школи. Є прекрасний IT-кафетерій і Студцентр, де можна чудово відпочити. Анітрохи не шкодую, що навчаюсь саме тут і рекомендую іншим студентам приєднатися до нашої дружної сім'ї.

Нагорна Єлизавета, ТСД-11

Я провчилася в університеті телекомунікацій вже пів року. Я дуже задоволена отриманим досвідом. Ввели нову програму навчання, з'явилися практичні заняття, що виявилося досить цікаво. Викладачі лояльно ставляться до усіх учнів. Так само відмінний колектив, який завжди допоможе, направить. Так само є студентська рада. Спасибі їм за всі цікаві проекти, які максимально залучили студентів.. В університеті дуже цікаво і вчиться, і проводити час, і концерти на вищому рівні. Я дуже рада, що вибрала Державний Університет Телекомунікацій!

Панченко Владислав, ТСД-15

Я навчаюся в Державному Університеті Телекомунікацій вже майже рік. За цей період часу я зміг освоїти базові поняття своєї спеціальності, телекомунікації та радіотехніки, покращив свій рівень роботи з IT-приладами. Разом с викладачами, ми, студенти досягаємо успіхів в нашому навчанні та стаємо справжніми майстрами своєї діяльності. Університет завжди готовий надати вам допомогу в вашому розвитку, кожен готовий прийти на допомогу, також я знайшов за досить короткий період часу справжніх друзів і зрозумів, що справжні проблеми можуть об'єднувати колектив.

Спіцин Михайло, ТСД-13

Я навчаюся на денній формі навчання в Державному Університеті Телекомунікацій. Провчившись у цьому університеті вже пів року, дуже задоволений, тому що за цей період викладачі та адміністрація не розчарували моїх сподівань. Про університет багато позитивних відгуків та відсутність у ньому корупції. Сесія була складною, але я склав усі екзамени та заліки успішно. Навчатись цікаво та весело, студентська рада університету постійно проводить круті студентські проекти. Як підсумок хочу сказати, що я задоволений своїм вибором і вам раджу це університет.

Навчально-науковий інститут телекомунікацій та інформатизації

Факультет інформаційних технологій

В’юннік Ю.О., КІД-12

Если говорить в двух словах о Государственном университете телекоммуникаций, то безусловно это учебное заведение позволяет своим студентам развиваться. Большинство преподавателей настроены именно на то, что бы обучить своих студентов нужным умениям. Минимум времени тратиться на выполнение абсолютно ненужных задач, что экономит свободное время, которое можно потратить с куда большей пользой. В университете проводиться огромное количество практических и лабораторных работ на хорошем оборудовании, которое облегчает любое задание и делает его выполнения приятным. Сам коллектив университета так же помогает студентам раскрыться, найти свое место в современном обществе. Именно поэтому я считаю, что в этом университете студент всегда будет чувствовать себя комфортно и будет получать именно нужные знания.

Адрющенкова С.О., ПД-11

Меня зовут Стелла, я студентка первого курса Государственного университета телекоммуникаций. Учусь на кафедре инженерии программного обеспечения. На данный момент я закончила первый семестр, и вот мои впечатления. В университете заботятся о студентах, об этом говорит огромное количество проводимых мероприятий, связанных с тем, чтобы новички в сфере ИТ смогли найти свой путь в данной сфере. Преподаватели в целом отзывчивые и зачастую готовы помочь, если есть сложности в понимании учебного материала. Плюсом является проведение различных развлекательных мероприятий, таких как, дискотеки, конкурсы, просмотр фильмов и многое другое в студенческом центре университета, что делает студенческую жизнь разнообразной. К тому же, на переменах там можно просто передохнуть и выпить чашечку чая. В целом, в университете учебная и развлекательная часть на отлично!

Шевченко М.О., САД-11

Я учусь в университете уже один семестр и могу дать свой отзыв. В первую очередь, хочу отметить отзывчивость преподавателей и качество подачи материала. Так же мне нравится ремонт в каждом кабинете и наличие хороших лабораторий. Куратор и заведующий кафедрой всегда готовы помочь с решением проблем и вопросов касающихся учёбы. Большое количество практических занятий так же положительно сказывается на усвоении материала.

Пінчук Д.В., ІСД-11

Непоганий університет, має доволі гарну технічну складову у лабораторіях, кількість котрих достатня для того аби всі бажаючі могли займатися в вільний від занять час. В деканаті факультету інформаційних технологій працюють чудові методисти, які завжди раді допомогти. Якщо студент має бажання вчитися - йому в цьому радо допоможуть викладачі кафедри (я навчаюся на кафедрі інформаційних систем та технологій), які дозволяють задавати запитання навіть після закінчення занять.

Демиденко Н.О., ПД-14

Касательно университета, его оборудования, программы, атмосферы, тут всё просто: ни с чем в сравнение не идёт. Выглядит ДУТ значительно лучше и достойнее большинства учебных заведений его уровня и выше. Внутри и снаружи всё идентично, и там и там чувствуется вкус и должное состояние. Оборудование, с которым мы ознакомлены на данный момент, на высоком уровне, всё исправно. Программа обучения, отдельная тема, на парах очень интересно, хоть и не всегда, бывает сложно, но без этого нигде. Составлена программа по свежим данным мировых ассоциаций, часто обновляется. Так же из семестра в семестр добавляются новые дисциплины, темы, а также сложности, развлечения! Мне пока всё безумно нравится.

Кусяк О.В., ПД-12

Плюсы:
1. Программа.
2. Атмосфера.
3. Окружающие люди, а особенно группа.
4. Оборудование (есть несколько погрешностей, но на них можно закрыть глаза).
5. Удобства.
6. Красивый двор и принадлежащая университету территория.
7. Преподаватели.
8. Досуг.
9. Перспективы после окончания обучения.
10. Поддержка студентов в будущем и помощь в трудоустройстве.
11. Выгодное географическое расположение заведения.
12. Расписание учёбы и каникул, мероприятий.

Назаренко Д.О., КІД-11

Я студент Державного Університету Телекомунікацій, навчаюсь на спеціальності Комп’ютерна Інженерія, і за пів учбового року я хочу сказати, що ДУТ досить цікавий університет, який можна розглядати на рівні інших популярних університетів України. Я не жалкую, що поступив сюди. За пів року я багато чому навчився та познайомився з багатьма цікавими людьми. З приводу предметів, я хотів би виділити викладача англійської мови в моїй групі, на практики якої я залюбки ходжу, але й крім цього склад викладачів досить лояльно відноситься до студентів та добре доносить інформацію.

Корж А.А., ПД-13

Стоимость обучения отличная, очень лояльная. Преподаватели самые лучшие, особенно преподаватели программирования, Артемий Анатольевич преподает С++, великолепный учитель. В целом, все преподаватели заслуживают похвалы. Они молодые и с ними проще общаться, они лучше нас понимают, мы лучше их, и на пары в разы приятнее идти учиться. При этом своим изложением материала они мотивируют нас учится. В общем все, университет хороший, но я надеюсь, что он станет в разы лучше и, чтобы когда-то, (возможно даже после меня) про этот университет говорили, что он лучший по IT-сфере в Украине, а то и в Европе..

Довгопол Б.О., КНД-12

Учусь на 1 курсе Государственного университета телекоммуникаций. В целом доволен, уровень обучения устраивает, преподавательский состав очень хороший. Также есть возможность для саморазвития во многих сферах, проводятся разного рода мероприятия, как научные так и творческие, в которых каждый может поучаствовать. Я доволен, что выбрал этот университет, надеюсь успешно закончить ВУЗ и открыть здесь для себя ещё больше перспективных возможностей.

Яновський Д.А., ПД-11

Програма навчання - на парах дуже цікаво, хоч і не завжди легко, буває складно, іноді надто, але без цього ніде…. Все гранично зрозуміло, за винятком предметів складніших, але можна підійти до викладача і вирішити питання будь-якої складності, адже для цього може зібратися навіть невеликий конгрес викладачів одного предмета, сфери, а це, знаєте, дорогого коштує) Складено програму за свіжими даними світових асоціацій та роботодавців, часто оновлюється.

Навчально-науковий інститут захисту інформації

Киселев Алексей, БСД-14

Я давно хотів пов’язати своє життя і майбутню професію з захистом інформації. Тому за порадою друзів вступив на навчання до Державного університету телекомунікацій. В університеті кваліфіковані та лояльні викладачі, цікаві напрями навчання. Тут можна знайти друзів та багато чому навчитись, усе подобається.

Бойко Анна, УБД-11

Когда нужно было выбирать университет, я без вариантов выбрала ДУТ и ни разу не пожалела о своем выборе. Хорошие преподаватели и специальное оборудование способствуют качественному обучению. Университет предоставляет все необходимое для того, чтобы стать хорошими специалистами.

Маницкий Владимир, БСД-14

Я очень рад, что выбрал именно этот университет. Уже посоветовал его многим друзьям. Если хотите стать квалифицированным специалистом в области IT-технологий, то поступайте в ДУТ.

Чепур Юлия, УБД-11

Отличный университет, в нем есть все необходимое для практики, достаточно хороше оборудование, адекватные и образованные преподаватели, которые идут на встречу студентам, помогая им более детально разобраться с предметом.

Топоров Олександр, УБД-11

Университет просто чудесный. Есть WI-FI, можно на парах искать полезную информацию по предмету, дабы помочать преподавателям и доповнять лекции своими вставками. Преподавательский состав просто волшебный, все очень сильны в своей сфере. Есть студенческий центр, в котором каждый день проводяться различные проекты, что значительно облегчает процесс получения знаний и создаёт крепкие дружеские отношения. Также присутствует довольно таки хорошее общежитие, где студенты могут с пользой провести досуг, творчески развиваться, помочать своим коллегам по университету. Состояние самого здания университета хорошее. Рекомендую всем абитуриентам.

Кукшин Дарія, УБД-11

Скажу Вам так, коли я вперше натрапила на сайт ДУТа, то зрозуміла, що це мій вибір. Університет молодий і достатньо новий на рівні інших. В Києві мало технічних вузів, але цей не поступається їм місцем. В лабораторіях нове обладнання для навчання студентів. Університет має багато партнерів-компаній, тому толковому студенту завжди знайдеться робота. Приємні та освічені викладачі, які ніколи не відвернуться від Вас, якщо потрібна допомога. Всі предмети потрібні для подальшої роботи, немає непотрібних технарям. Рекомендую.

Бугай Алексей, БСД-13

Мой выбор пал на Государственный університет телекоммуникаций.

И знаете, я не пожалел, техническая база университета на высшем уровне, он способен конкурировать с университетами других стран.

Моя специальность - кибербезопасность, тут представлена прекрасно, много предметов от которых будет зависеть мой уровень востребованности на рынке труда. Хотелось бы подчеркнуть, что расписание сделано максимально удобно, полное отсутствие окон очень радует.
Преподаватели всегда готовы пойти на встречу и просидеть с тобой ещё пару чтобы научить большему, они правда заинтересованы в том, чтобы дать вам знания.

Головін Віталій, БСД-13

Серед великої кількості ВУЗів Києва, мій вибір пав саме на ДУТ. Я поступав сюди свідомо, тому що ДУТ - один з найбільших перспективних ВУЗів нашої країни з сучасним підходом до навчання . Вже як студент даного університету можу запевнити, що навчання тут не є складним і це так, тому що викладачі дуже детально та зрозуміло пояснюють матеріал свого предмету. Взагалі, викладачі в ДУТі - це чудові добрі люди, з якими можна порадитися, радо йдуть на контакт зі студентами. Ще одним із великих плюсів вважаю те, що в університетських лабораторіях встановлене нове сучасне обладнання, яке не тільки полегшує життя студента, а й допомагає здобувати практичні навики, які будуть потрібні вам в майбутньому. Також не можу не згадати про студентське самоврядування, адже його члени виконують великий обсяг роботи, саме завдяки їх старанню життя в ДУТі - це не тільки навчання, а й концерти, різні спортивні змагання(футбол, настільний теніс), міс та містер університету, квк, дискотеки з нагоди свят. Підсумовуючи, хочу сказати, що ДУТ - це запорука успіху в житті.

Верета Антон, БСД-13

Послухавши купу порад, я вирішив подати документи в ДУТ. Згодом стало зрозуміло, чому мої друзі так радили його. Навчання тут засноване на практичних завданнях і освоєнні всього на прикладі. Завдяки цьому, дуже легко і зрозуміло навчатися. ДУТ - це не тільки навчання, а ще купа різних цікавих проектів і вечірок. Жодної секунди не шкодую, що я поступив сюди.

Андрей Захаренков, БСД-13

ГУТ являт из себя наиболее перспективный ВУЗ Украины, который по-настоящему предоставляет хорошую теоретическую и практическую базу своим студентам. Огромное количество разных курсов в университете поможет лучше освоить свою специальность и получить дополнительные навыки, что на выходе из университета сделает новоиспеченного випускника очень перспективным работником. В целом, могу сказать, что ГУТ полностью оправдывает мои ожидания, как высшего ученого заведения.

Навчально-науковий інститут менеджменту та підприємництва

Пилипей Анастасія, АЗД-11

Я навчаюсь в ДУТі на спеціальності «Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю» і скажу, що пішла навчатися саме в цей ВУЗ. Вступ до нашого університету – це запорука успіху. Адже саме працівники ІТ-технологій є затребувані, влаштуватися на роботу можна як в Україні так і за кордоном. Наш університет повністю обладнаний WI-FI доступом, тобто де б ви не були всюди є вихід в мережу. Ми навчаємося в спеціалізованих, обладнаних сучасним новітнім обладнання провідних компаній.

Григоренко Олександр, ЕПД-11

За эти пол года, что я нахожусь в Университете, мне абсолютно всё нравится.
Очень отзывчивые преподаватели, которые всегда помогут или даже пойдут на компромисс, поддержат и подскажут когда что-то не понятно. Атмосфера в университете очень позитивная и весёлая, постоянно происходят какие-то праздники, конкурсы, викторины. В студ. раде так же сидят очень отзывчивые и красивые девушки, которые всегда тебе помогут в вопросах, которые у тебя есть и всегда встретят тебя с улыбкой и хорошим настроением.

Пінчук Ольга, МРД-11

ДУТ замечательный университет, рада что поступила именно сюда. Очень хорошо подобран преподавательский состав. Преподаватели всегда идут на встречу студенту и всегда готовы прийти на помощь.

Хащевацька Ольга, МНД-11

Хочу поділитись із вами своїми враженнями про університет. Загалом навчання мені подобається, університет надає багато можливостей, таких як активне студентське життя поза навчанням, якісна освіта та багато іншого.

Оніщенко Ольга, МРД-11

Будучи студенткою 1-го курсу Державного Університету Телекомунікацій, можу сказати, що спеціальність, яку я обрала, а саме "Маркетинг", цікава та прогресуюча на сьогоднішній день. Кафедра маркетингу в нашому університеті має надзвичайно сильних викладачів. Ми отримуємо знання в повній мірі. Тому я вважаю, що важлим є вибір саме спеціальності, про яку ти мрієш та хочеш поринути в неї, а не університету по рейтингах. Адже в будь-якому навчальному закладі все залежить, в більшій мірі, лише від тебе!

Каленська Наталія, ПТБ-11

Мені подобається в Державному університеті телекомунікацій, тому що завжди панує дружня атмосфера, яка допомагає налаштуватися до роботи. Викладачі кожного дня дають цікаві та нові знання. У вільний час від навчання існують різні заходи, тому студентам ніколи не буває сумно. Великим плюсом ДУТа є розуміючі викладачі. В університеті не завантажують не потрібною інформацією, а дають лише необхідний матеріал. Директора інститутів, завідуючі кафедр завжди йдуть назустріч студентам. В університеті немає чіткого посадового поділу. Всі з радістю допомагають один одному.

Миронова Дарья, ЕПД-11

Когда я решила подавать документы в этот университет, была уверена что получу хорошее высшее образование, благодаря которому смогу иметь высокооплачиваемую работу. Пока так все и получается, я рада, что поступила именно в Государственный университет телекоммуникаций. Учусь на специальности «Экономика» я изучаю интересные и важные для моей будущей профессии. Преподаватели очень лояльны, но в свою очередь требовательны (по моему это идеальный вариант). Университет в целом очень комфортный и удобный. Рада что учусь здесь.

Сєліна Дар’я, ПУА-11

Я вступила до цього університету пів року тому на спеціальність «Публічне управління». Проучившись тут перший семестр, я зрозуміла, що ДУТ — це моє. Мені дуже подобається оновлений зміст навчання, тобто немає загальних предметів, таких як історія, хімія, біологія, замість них з першого курсу вже вивчаються проф. дисципліни. Також у ДУТі проводиться дуже багато заходів: дискотеки, концерти, конкурси та багато іншого. Студентська рада в гарному складі, активно працює, організовує всілякі акції, проводить збори, гарно прикрашає університет до всіх свят та проводить студентські паті. Загалом, все дуже добре.

Кафедра маркетингу

Снітка Юлія, МРД-11

Навчання в Державному Університеті Телекомунікацій, без сумніву, є корисним, пізнавальним та надзвичайно цікавим для мене.
Я обрала професію маркетолога тому, що ця професія дуже прогресуюча, вважаю, що обираючи цю професією я дійду до своєї мети.
Спеціальність «Маркетинг» дає мені світогляд, вміння орієнтуватись у житті, можливість реалізувати себе у суспільстві.
Кафедра маркетингу є дуже чудовою, викладачі кафедри мають професійний підхід до роботи, та глибокі знання.

Одинокий Адіс, МРД-11

Я навчаюсь у Державному Університеті Телекомунікацій на 1 курсі спеціальності «Маркетинг».
За цей невеликий час навчання я вже багато чому навчився, як в професіональній сфері, так і в загальних дисциплінах. В університеті привітливі викладачі, які завжди допоможуть студенту, підкажуть вірне рішення. Лекції проходять цікаво, дисципліновано та чітко., з використанням інтерактивних і інформативних презентацій, відео та фотоматеріалів. Слід згадати й про Студентську Раду, яка активно організовує різні цікаві й корисні заходи.
Привітливість, чуткість й люб’язність – це все про ДУТ. Я радий, що тут навчаюсь.

Корж Марія, МРД-11

Я обрала професію маркетолога тому, що цей вид діяльності прогресуючий, а тому ця професія ніколи не застаріє. Маркетолог повинен відмінно знати не тільки теорію своєї роботи, але й бути чудовим практиком.
Я вважаю, що в Державному Університеті Телекомунікацій мене навчать всьому, що треба знати кваліфікованому працівнику в сфері маркетингу.
В нашому університеті дуже розвинена матеріальна база, всі викладачі доступно і зрозуміло пояснюють навчальний матеріал.
На мою думку, після закінчення університету, я зможу легко влаштуватися на престижну роботу, та розвивати свої навички в майбутньому.

Савраненко Анастасія, МРД-11

Обираючи собі професію я орієнтувалась на її затребуваність, на власні навички та на те, чи зможе вона дати мені можливість саморозвитку.
Я довго обирала та шукала те, що підійшло би мені по всім цим параметрам.
І зараз, коли я навчаюсь на спеціальності «Маркетинг», я усвідомлюю, що зробила вірний вибір.
Професія маркетолога є високооплачуваною, дозволяє підніматись по кар’єрним сходам, в ній цінуються як творчі здібності, так і аналітичні, що дає можливість всестороннього розвитку.
Я повністю задоволена вибором своєї професії.

Ситніченко Олександр, МРД-11

В сучасному світі маркетинг грає дуже велику роль.
Зараз реклама присутня на кожному кроці.
У будуванні, чи формуванні власного бізнесу дуже важливо правильно розрахувати маркетингову стратегію.
Адже успішність підприємства, в більшості випадків, залежить від реклами.
Я вважаю, що я не помилився і правильно обрав університет і спеціальність, аргументуючи це тим, що я навчаюся в ДУТ вже півроку і мені подобається тут все.

Федоренко Олександр, МРД-11

Чому я обрав саме спеціальність маркетинг? Ну, на це є декілька причин. По-перше, це перспективність цього напрямку. Інтернет зараз розвивається з блискавичною швидкістю, з'являється новий контент — а отже і створюється величезний простір для роботи. Тим паче, кожна фірма має потребу в рекламі, тож маркетологи будуть затребувані ще багато років. Другим аспектом у моєму виборі стало те, що маркетолог — дуже креативна професія. Піар і реклама не мають яких-небудь рамок, у яких ти повинен працювати, і це дає змогу повністю розкрити свої таланти в цій сфері, створювати таку рекламу, яка буде подобатись як тобі, так і споживачам. І, звісно ж, оскільки ця професія буде потрібною в майбутньому, я вважаю що в Україні буде велика кількість вакансій для маркетологів, а також легкий кар'єрний ріст, що є запорукою високої заробітної плати.

Луганська Валентина, МРД-11

В современном мире огромное общество потребителей товаров и услуг.
Для решения этой проблемы существует маркетинг, - наука, которая изучает спрос на товары, внушая потребителю необходимость ему приобретения того или иного товара.
Я считаю данную профессию одной из самых интересных и востребованных в наше время, именно поэтому я выбрала эту специальность.
Первый семестр обучения оправдал мои ожидания, и я ни капли не жалею, что мой выбор был таким.

Копетюк Софія, МРД-11

Я давно вже знала, що я хочу на спеціальність «Маркетинг», але не вибрала навчальний заклад. В Інтернеті я знайшла сайт ДУТ і зацікавилася цим ВНЗ. Він дуже зручно розташований, багато цікавих спеціальностей і є можливість розвивати себе як творчу особистість.
Мені подобається мій університет.

Корженівська Вікторія, МРД-11

Чому я обрала саме цей університет і спеціальність «Маркетинг»? Навчання на кафедрі «Маркетингу» дає ґрунтовні знання із безлічі дисциплін, які стають у пригоді не лише у професійному відношенні, але й у повсякденному житті. На кафедрі працюють висококваліфіковані викладачі, професіонали своєї справи та просто хороші, добрі люди, до яких завжди можна звернутися за порадою та допомогою.
Спеціальність «Маркетинг» дає широкий спектр знань, які можна застосувати у різних сферах сучасного світу. Головне визначитись, де саме студенти хочуть себе бачити у майбутньому, і йти до цієї цілі, вивчаючи потрібні предмети, які викладаються на кафедрі «Маркетингу». Адже спектр матеріалу дуже великий, тому можливості є просто безмежні! Головне завжди знати, що не можна зупинятись на досягнутому, потрібно вдосконалюватися!
Дякую за можливість навчатися і досягати висот!

Ковальчук Віта, МРД-11

Я обрала професію маркетолога тому, що вона сучасна та популярна у наш час і я можу гарно проявити себе в цій сфері діяльності. Інтерес до даної професії постійно зростає, і це не дивно.
На мою думку, саме в Університеті Телекомунікацій я можу відкрити для себе світ нових технологій. Тут я можу проявити усі свої особливості, які так потрібні для маркетолога. Навчаючись в університеті я щодня розвиваю своє мислення, логіку, комунікаційні навички, креативність та ініціативність. Крім того я можу стати досвідченим користувачем ПК, дізнатися ази програмування. Дана професія маркетолога пов’язана з виробництвами, продажами, фінансами. Я вважаю, що саме цьому я і навчуся у Державному Університеті Телекомунікацій.


Відгуки студентів про Державний університет телекомунікацій у 2017 році

Відповідь студентів 1-го курсу на запитання: «Чому я обрав Державний університет телекомунікацій?»

Навчально-науковий інститут телекомунікацій та інформатизації

Факультет телекомунікацій

Нагорна Ліза, ТСД-11

Вступаючи в Державний університет телекомунікацій, розумієш - твоє майбутнє на правильному шляху! В Державному університеті телекомунікацій є безліч переваг: високий рівень організації навчального процесу, перспективні заходи міжнародного рівня, надання європейських сертифікатів, співпраця з міжнародними фірмами! Все це, розповідали мені друзі, які з задоволенням навчаються в Державному університеті телекомунікацій.

Тарасюк Данило, ТСД-11

Майбутні перспективи в наш час відіграють важливу роль, адже про щасливе майбутнє мріє кожний! От і я, поглянувши на можливості Державного університету телекомунікацій, зрозумів, що дійду до своєї мети! Хороші навички та вміння дадуть змогу працювати на чудовій роботі і отримувати престижну заробітну плату! Обравши свою спеціальність, я був задоволений, що зможу весь час вивчати все на практиці. Тому Державний університет телекомунікацій - моє щасливе майбутнє!

Іван Фурсович, ТСД-13

ДУТ я обрав тому, що він є передовим серед IT вузів України, але це не єдина причина. Також в цьому вузі навчається безліч моїх друзів, які говорять, що я стану кваліфікованим спеціалістом, а не просто людиною з дипломом та без знань. Також на це вплинув той факт, що кожен може практикуватися на передовому обладнанні. Державний Університет Телекомунікацій - мій вибір.

Спіцин Михайло, ТСД-14

Я, навчаюся на денній формі навчання в Державному університеті телекомунікацій. Коли розпочалась вступна кампанія, я зацікавився цим вузом, тому що він має найвищий рівень акредитації, в ньому була низка факультетів, що зацікавили мене, про нього багато позитивних відгуків та відсутність у ньому корупції. Згодом я дізнався, що в цьому ВУЗі навчаються мої друзі та після розпитувань в них про навчальний заклад я вирішив подати заявку на вступ до Державного Університету Телекомунікацій.

Дужик Даниїл, ТСД-14

Я обрав Державний університет телекомунікацій, як місце свого майбутнього навчання, оскільки: 1. Географічно він знаходиться не далеко біля мене, тому мені зручного до нього добиратися. 2. Можливість отримати, в майбутньому, перспективну професію в IT сфері. 3. Перед вступом, я проходив 4-х місячні курси підготовки до ЗНО в університеті, тому встиг побачити, які знання викладачі можуть надати мені, як майбутньому студенту. 4. Також багато інших незначних причин: гарна технічна база, перевага над іншими вузами в багатьох аспектах, гарне ставлення та консультація під час подачі документів, та інші.

Діма Корольов, ТСД-14

  1. Хороше місце знаходження.

  2. Університет обладнаний технологічним обладнанням нових поколінь.

  3. Світле майбутнє після його закінчення.

  4. Є можливість знайти роботу по спеціальності.

  5. ІТ технології дозволяють мати гарний прибуток.

  6. Університет співпрацює з різними передовими ІТ компаніями, які беруть на стажування.

Ткаченко Олег, ТСД-16

Я обрав Державний університет телекомунікації тому, що телекомунікації - це майбутнє України і я хочу навчатися і працювати в цій галузі. Сподіваюсь цей університет дасть мені не тільки знання, але і нові знайомства з цікавими людьми.

Березняковська Настя, ТСД-11

Я дізналась про університет від своїх друзів. Була задоволена тим, що університет дає змогу стати спеціалістом своєї справи. А в подальшому дає змогу працювати на престижній роботі. Також на мій вибір вплинули батьки. Так як вони багато чули про цей університет.

Гордєєва Кароліна, ТСД-11

По-перше, це єдиний Університет в Україні, який входить в міжнародний союз електрозв'язку і на мій погляд, це дуже перспективно! Переглянувши всі співпраці Державного університету телекомунікацій, я зрозуміла - це мій шлях! З перших днів я зрозуміла, що не помилилась, обравши цей ВУЗ. Також мені сподобалась робота наших кураторів, які з першого ж дня були з нами.

Мішухіна Юля, ТСД-14

В першу чергу я обрала саме цей університет тому, що мені його порадили. Аргументами, які мені привели були зв'язки університету з великим компаніями, працевлаштування в майбутньому, не дуже великий прохідний для бюджету, більш сучасна програма навчання і можливість отримати сертифікат однієї з компаній.

Навчально-науковий інститут телекомунікацій та інформатизації

Факультет інформаційних технологій

Куцук Валерія, ПД-13

Приїздив на день відкритих дверей до університету. Показали сучасні лабораторії, поспілкувався з викладачами. Сподобались аудиторії з новітнім обладнанням. Вирішив пройти курси підготовки до ЗНО, дуже сподобався підхід викладачів. Після курсів твердо вирішив вступати саме до ДУТу.

Яновський Діма, ПД-11

Вирішив вступати до ДУТу тому, що тут навчався мій брат. Він дав гарні рекомендації стосовно університету. Зараз він працює по спеціальності і ніколи не жалкував, що колись вступив в ДУІКТ (стара назва університету). Завдяки знанням, які я тут отримаю, я влаштуюсь на престижну роботу.

Шилкіна Аліна, ПД-11

Хочу себе спробувати в ІТ сфері, через це шукала університет який на цьому спеціалізується. Переглядаючи університети, я натрапила на ДУТ, зайшовши на сайт, я вирішила ближче познайомитись зі спеціальностями, які я можу отримати. Дуже здивувалася, коли побачила великий вибір ІТ спеціальностей. Саме через те, що ДУТ являється профільним університетом – я його обрала.

Сачик Нікіта, ПД-11

Приходили до школи з агітацією, саме так я дізнався про університет. Цікаво розповіли про університет та відповіли на всі питання, залишили тільки приємні враження про університет. Порадившись з батьками ми прийшли в ДУТ аби дізнатися про нього більше (Подивилися на сайті коли день відкритих дверей). Батьки підтримали мій вибір і тепер я навчаюсь за перспективним напрямком.

Мініч Денис, ПД-11

Довго думав над університетом до якого буду вступати. Читаючи відгуки, я звернув увагу на величезну кількість позитивних відгуків про університет. Зайшовши на сайт, я ознайомившись зі списком спеціальностей вирішив подавати електронну заяву до ДУТу. Згодом, коли потрібно було зробити фінальний вибір я зваживши усі «за» та «проти» – обрав саме Державний університет телекомунікацій.

Яцульчак Женя, ПД-13

Я подавала документи тільки в ДУТ. Здивувала ціна за навчання, я навчаюсь за контрактом, тому мені це було принципово. Також для мене було важливо, щоб університет саме спеціалізувався на спеціальності яку я обрала, гуртожиток був поряд, щоб було обладнання нове, та на ньому можна було працювати. По всім критеріям перемагав ДУТ. Я поступив та дуже радий своєму вибору.

Оверченко Женя, ПД-14

Робивши вибір на користь університету, я перш за все опиралася на сайт. Мені сподобались фірми-партнери з якими співпрацює університет. Також мені допомогли знайомі, які тут навчаються. Вони розповіли про студ життя. Саме це посприяло мені для вступу до даного університету.

Аль Амад Денис, ПД-14

Я вибрав саме цей університет через багатьох знайомих, які навчаються у ньому. Вони давали гарні рекомендації, хвалили молодих викладачів які розуміються на сучасних тенденціях та професійність. Саме це вплинуло на мій вибір.

Мутьянов Володимир, КІД-11

В цьому році я, як і багато інших випускників, обирав ВНЗ для вступу. Оскільки я обрав для себе напрямок інформаційних технологій, я шукав університет, який мав би змогу надати мені комфортні умови для навчання, а також достатню для цього матеріальну базу. Тут, на моє здивування, велику увагу приділено практичній частині, що дуже цікаво та допомагає розглянути прикладний бік обраної спеціальності. Приємно здивував Wi-Fi по всій будівлі, а також те, що дозволяється використання особистої техніки. Працювати в аудиторіях комфортно, а викладачі привітно ставляться до студентів.

Іпатов Гліб, КІД-11

Історія того, як я потрапив до цього вузу, досить цікава. Ще під час навчання у школі до нас якось прийшли представники університету і розповіли про переваги навчання в ДУТі. По завершенню розповіді нам роздали анкети, яку особисто я заповнив навмання та забув про це. Минуло кілька місяців. Одного літнього дня на початку липня мені зателефонували з університету - нагадали про те, що я заповнював анкету. Поцікавившись моїми балами за ЗНО, хлопець по телефону повідомив, що я з легкістю зможу вступити на бюджет. Після тієї телефонної розмови я вирішив більш детально ознайомитися з інформацією на офіційному сайті ВНЗ. Прочитавши декілька статей, Державний університет телекомунікацій став одним з пріоритетних варіантів. А згодом я разом із однокласником сходив до університету на екскурсію, яку провів особисто Голова Студентської Ради - Євгеній Бондаренко. Оглянувши декілька аудиторій і проаналізувавши його розповідь, я твердо вирішив вступати саме до цього навчального закладу. Напевне, це один з небагатьох вузів в Україні, який володіє такою матеріальною базою, блискучим технічним потенціалом та переконливими перспективами у працевлаштуванні. Єдиний недолік - доволі далекий шлях від будинку. Але вже після перших днів навчання, познайомившись із деякими викладачами та потоваришувавши із групою, будь-хто забуде про це. Пам'ятайте: ДУТ - вибір тих, хто хоче пов'язати своє життя і розвиватися в сфері IT.

Навчально-науковий інститут захисту інформації

Коваленко Олена, СЗД-11

Я дізналася про цей університет від своїх викладачів ліцею. Вони порадили мені вступити саме в ДУТ. Раніше я не чула про цей університет, потім зайшла на сайт, зателефонувала в деканат, а потім вирішила приїхати та оцінити. Мені сподобалось усе, починаючи з розташування і закінчуючи привітністю працівників, саме тому я тут навчаюсь.

Прокопенко Владислав, СЗД-11

Навчання в ДУТі стало моєю мрією, на це вплинуло декілька причин. По-перше сучасна матеріально-технічна база університету. По-друге, співпраця цього навчального закладу із компаніями та закладами у всьому світі. Я вважаю, саме ці фактори дають можливість будь-кому отримати високооплачувану роботу за спеціальністю.

Бурсук Богдан, БСД-11

Я обрав цей вуз, бо вважаю його одним з найпрестижніших університетів в Україні. Мені подобається наявність різноманітних гуртків, також я був на дні відкритих дверей і мені сподобалась відвертість викладачів та наявність сучасного обладнання, без якого неможливо при навчанні в IT-сфері.

Усач Артур, СЗД-11

Мене привабила можливість навчатись в університеті, який може надати сертифіковану підготовку своїм випускникам. Також, коли я побачив молодих вчителів, то дуже зрадів, бо саме в такій атмосфері можливо інакше сприймати інформацію, яку вони викладають. У ДУТі завжди відбуваються якісь заходи і для мене дуже цікаво за цим слідкувати.

Стефурак Олег, СЗД-11

Я читав багато інформації на офіційному сайті ДУТ, на форумах. Там писали, що в ДУТ дійсно вчать тому, що знадобиться в майбутній професії, а це дуже важливо для спеціальності кібербезпека. Також мене привабила можливість брати участь у студентському житті, що дає великі перспективи саморозвитку.

Шуфлін Богдан, СЗД-11

Мене привабила саме спеціалізація університету. Багато відомих спеціалістів з кібербезпеки закінчили саме цей університет. Велика кваліфікаційна база. Цікавий процес практики, багато часу виділено саме на практику навичок, можливість одразу після навчання працювати в компаніях, що співпрацюють з ДУТом.

Луценко Кирило, СЗД-11

Я обрав ДУТ, бо цей вищий навчальний заклад, що стрімко розвивається і впевнено заявляє про себе на світовій арені. Багато партнерів, що влаштовують різні проекти та семінари разом з університетом. В мене було передчуття, що саме тут я зможу здобути навички, що знадобляться мені в майбутньому для отримання високооплачуваної посади в майбутньому.

Алексеєнко Олександра, БСД-14

Я не одразу вирішила вступити до Університету, але с кожним днем обмірковувань, я почала схилятися саме до нього. Велика кількість гарних відгуків, думки моїх знайомих щодо університету, а також ряд інших факторів, таких як наявність гарної сертифікації, великої матеріальної бази, наявність високо-кваліфікованих молодих викладачів, вплинули на моє рішення.

Мальгіна Катерина, БСД-14

Тому що це єдиний ВНЗ України, який повністю кваліфікується на галузі телекомунікацій та ІТ, а також має сучасну навчально-матеріальну базу, та співпрацює в ведучими компаніями у цих сферах. Також, я впевнена, що саме цей університет надасть мені достатній рівень знань та кваліфікації для отримання престижної роботи, адже це моя мрія.

Абакаров Тамерлан, СЗД-11

Я обрав ДУТ, тому що до моєї уваги були великі стенди, розміщенні у світлих коридорах. Кожен з факультетів мені сподобався, потім я зайшов на сайт ДУТу і вирішив, що буду навчатися тут саме тут, адже мене також сильно вразила кваліфікація викладацького складу та кількість часу, що виділений саме на практичну підготовку до майбутньої професії.

Навчально-науковий інститут менеджменту та підприємництва

Волошановська Юлія, ДЗД-11

Я обрала ДУТ тому, що тут готують справжніх професіоналів. Завдяки відгукам в інтернеті і рекомендаціям моїх знайомих я зрозуміла, що я повинна навчатись тут. Також мене привабила актуальність професії та низька ціна за навчання порівняно з іншими ВУЗами.

Мосійчук Олена, АЗД-11

Отже, я обрала Державний університет телекомунікацій адже вважаю його гідним навчальним закладом. Мені сподобалося як і розташування, так і сам університет. Самоврядування в університеті чудове. Допоможуть і підтримають в будь-яку хвилину. Я радію, що обрала саме НАШ університет.

Ситниченко Світлана, АЗД-11

Коли я обирала університет, я опрацювала сайти всіх університетів, де є спеціальності пов'язані з роботою з громадськістю та рекламою. Спочатку ДУТ я тільки собі помітила на папері. Далі з батьками приходили до університетів, спілкування з приймальними комісіями, викладачами, студентами. Деякі університети вразили мене гарними приміщеннями, ремонтами. В деяких нам навіть грубо відповідали. Але коли ми приїхали в ДУТ, відчули домашню атмосферу. Нам усміхалися і викладачі і студенти. В приймальній комісії ввічливо, і конкретно відповіли на наші запитання. А коли я поспілкувалася із Петькун Світланою Михайлівною, я для себе вирішила " ЦЕ - МОЄ" ;-)

Анастасія Пилипей, АЗД-11

Освіта Європейського зразку. Коли я обирала свій омріяний вуз, навіть подумати не змогла що саме ДУТ буде моїм місцем навчання. В пріоритеті в мене був Військовий інститут, та Державний Університет телекомунікацій, коли мені прийшла першою відповідь із ДУТу я не задумуючись вибрала саме його, адже прочитавши багато відгуків студентів про вуз я зрозуміла, що це те що мені потрібно. І ось я уже майже місяць навчаюся тут, і я просто задоволена від навчання. Всім знайомим без сумніву раджу лише наш вуз. І впевнена, що вони прислухаються до моєї поради. Коли я закінчу навчатися, то з легкістю знайду роботу за кордоном або тут в Києві. Вважаю я вибрала правильний шлях.

Козій Катерина, АЗД-11

На мій вибір вплинули мої друзі які вже навчаються тут. Вони просто в захваті від цього університету. Вони порадили мені відвідати екскурсію, мені дуже сподобались викладачі та гарне відношення студентської ради до абітурієнтів. Задоволена, що вступила саме в цей ВУЗ.

Пінчук Ольга, МРД-11

Я обрала ДУТ тому, що порадили друзі, які тут навчаються. Також були гарні відгуки в Інтернеті. Приїхавши в університет я відразу зрозуміла, що буду тут навчатися, привітно зустрічали нас, приймальна комісія з радістю нас прийняла. Порівнявши з іншими університетами, я зробила висновок що буду навчатися саме тут!

Авраменко Макс, ЕКД-11

Після складання ЗНО настав час шукати місце в якому б я хотів здобути вищу освіту. Я думав, що це буде складно зробити, адже в наш час існує багато різноманітних навчальних закладів. Мою увагу відразу привернув Державний університет телекомунікацій, бо IT сфера, на мою думку, зараз є найперспективнішою. Я більш детально вивчив інформацію на офіційному сайті університету, після чого подав документи для зарахування.

Григоренко Олександр, ЕКД-11

Спочатку, я почав шукати ВУЗ до якого я хочу вступити. Я роздивлявся багато варіантів і побачив цей ВНЗ. Я зайшов на сайт вузу і мені дуже сподобалось те, як всі відгукнулися про нього і я все глибше почав вивчати інформацію, яку надають на сайті. Також, мені знайомі казали, що це дуже добрий ВНЗ і мені потрібно розглянути його, якщо я хочу гарне майбутнє.

Миронова Даша, ЕКД-11

Головною перевагою цього університету є можливість вдосконалити навички з англійської мови, вміння контактувати з людьми та працювати з технікою. Мене здивувала домашня атмосфера та тепла зустріч у прийомній комісії. Щирі вчителі, які мають бажання передати свої знання.

Ковальов Дмитр, ПТБ-11

Я захотів отримати освіту саме в цьому університеті, тому що тут висококваліфіковані викладачі та добре відношення до студентів. Смачно готують в ІТ - кафетерії. Зручне розположення університету, близько до центру. Затишні умови в гуртожитку. Я задоволений цим університетом.


Відгуки студентів про Державний університет телекомунікацій у 2016 році

Навчально-науковий інститут телекомунікацій та інформатизації

Факультет телекомунікацій

Богдан Кудрик

Атмосфера університету поглинула мене з першого кроку на його території. Дуже вразив той факт, що до кожного заходу студенти підходять творчо, а вже вступивши сюди, зрозумів, що цьому всіляко сприяє адміністрація. Чи не найважливішим фактором вибору саме ДУТ стало спілкування випускників, які наразі займають високі посади, а деякі навіть працюють за кордоном. Викладачі подають інформацію у доступній формі, що значно полегшує сприйняття її студентами. Тішить той факт, що зараз йде масштабне оновлення технічної бази із залученням провідних компаній у сфері інфокомунікацій.

Артем Пічак

В современном мире насчитывается огромное кол-во профессий. Кто-то в детстве мечтает стать космонавтом, кто-то художником, кому-то нравиться изучать историю. Мне же всегда было интересно работать с электроникой. Еще в детстве у меня было куча деталей от разных устройств, провода, лампочки, тумблеры и многое другое. Так наверное и сформировался мой интерес к современным технологиям и телекоммуникациям. Когда встал вопрос выбора ВУЗа, хорошая репутация ДУТа и, конечно же, замечательные специалисты и люди, работающие там, привлекли меня, ну и, кончено же, выбор друзей оказал существенное влияние.

Андрій Алісов

1.ДУТ є провідним багатопрофільним вищим навчальним закладом освіти в галузі зв'язку та сфері інформатизації
2.Сфера зв`язку ніколи не була "голодною" і має велике майбутнє
3.Нещодавні кадрові реформи
4.Активна участь студентів у житті університету (студрада)
5.Проведення різноманітних конференцій
6.Можливість творчо розвиватись
7.Милі і доброзичливі дівчата приймали документи;)
Саме з цих причин я обрав ДУТ:)

Олександр Клюс

До Університету я вступив за порадою брата. Це університет, в якому відбуваються зміни - зміни, які покращують навчання і життя студентів. Тут можна реалізувати себе як в навчанні, так і в творчості та спорті. Університет співпрацює (і збільшує коло співпраці) з провідними компаніями своєї галузі, що допомагає не тільки в теорії, але й на практиці працювати з обладнанням, яке (надіюсь) у подальшому буде робочим місцем, що допоможе у прийомі на роботу. Універ проводить різного роду тренінги з тими ж компаніями, з якими співпрацює, за рахунок чого можна отримати як знання так і сертифікат який допоможе при влаштуванні на роботу.

Ігор Сороченко

Після закінченя коледжу я вибрав ДУТ, тому що сфера телекомунікацій, на мою думку, в данний чай досить актуальна. Мені сподобався сам університет, хоч він і не великий в порівнянні з іншими вищими навчальними закладами, але я вважав, що це буде тільки на користь, тому що все зосередженно в одному місці, не потрібно нікуди бігати та шукати різного типу інформацію. Також це «+» в спілкуванні зі студентами, бо майже всі один одного бачать, спілкуються і це сприяє розвитку дружнього колективу.

Катерина Друзь

Перш за все, Державний університет телекомунікацій - один з провідних технічних ВНЗ Києва. Тут хороша матеріальна база, сучасне обладнання. Університет надає можливість всебічного розвитку студента як особистості. Серед інших переваг - зручне розташування (можна дістатись з будь-якої гілки метро), гуртожиток поряд з університетом. Університет зосереджений в одній будівлі (не треба витрачати перерву, щоб знайти потрібний корпус). В університеті працює кафе, де можна смачно поїсти. Ну і насичене позанавчальне життя:)

Євген Хабюк

Я, як і більшість абітурієнтів, мав декілька варіантів для подальшого навчання, але я обрав ДУТ. По-перше, це хороша атмосфера, що робить навчання більш приємнішим і колектив групи більш товариським. По-друге, це хороші викладачі, що вимагають не заучування непотрібного матеріалу, а концентруються на його розумінні та практичних навичках для майбутньої роботи. По-третє, це сучасність університету: приділяється велика увага новим технологіям, бо зараз ІТ розвиваються з дуже шаленим темпом.

Олександр Шульга

Я вступив у цей навчальний заклад тому, що він сподобався мені ще з першого дня, коли я приїхав подавати документи. Привітні члени приймальної комісії показали мені деякі кафедри, в ньому я відчув себе як удома)) Також мені докладно розповіли про всі спеціальності, і про те, ким я зможу працювати. На мою думку, Державний університет телекомунікацій - перспективний та сучасний навчальний заклад і він є передовим ВНЗ у сфері телекомунікацій. Про нього я дізнався завдяки Інтернету, як і про більшість інших ВНЗ, і велику роль у моєму виборі зіграв саме офіційний сайт ДУТ, який дав мені чітке уявлення про нього.

Ольга Павловська

В своё время все мои одноклассники выбирали, в основном, такие специальности как юрист или экономист, я понимала, что это не перспективно, потому что на рынке труда таких специалистов хватает. Спустя 5 лет я оказалась права. Моя специальность очень востребована, она идёт вперёд, за IT будущее. Выбирайте наш ВУЗ и вы не пожалеете!

Владислав Прижигалінський

Будучи созданным специально для подготовки специалистов отрасли связи, ГУТ собрал огромную базу знаний, дополняя и развивая ее наработками собственных выпускников и преподавателей - это ли не важный фактор в выборе университета?

Володимир Дмитренко

Я обрав ДУТ, тому що, бачу перспективу свого розвитку в напрямку телекомунікаційних технологій. В цьому університеті навчальний процес доступно та розуміло доносять до кожного студента. Я задоволений, що ДУТ надає шанс отримати вищу освіту.

Станіслав Говорухін

Сфера IT – одна из наиболее влиятельных и прибыльных сфер в наше время. Я выбрал ДУТ, потому что здесь есть всё, что нужно для изучения информационных технологий: классные преподаватели, современное оборудование и возможность развиваться в направлении, которое изменит этот мир.

Максим Казмірчук

Я вступив у цей навчальний заклад тому, що я прагнув цього ще давно. На мою думку, Державний університет телекомунікацій - перспективний та дуже сучасний навчальний заклад. Про нього я дізнався від своїх друзів, які вчаться у цьому університеті на різних факультетах та різних курсах. Я дуже задоволений, що маю змогу тут навчатися.

Анна Ткач

Вопрос выбора высшего учебного заведения стал для меня важным в одиннадцатом классе. Для меня было важно найти тот университет, в котором бы я смогла реализовать себя. О Государственном университете телекоммуникаций я узнала через сайт «Освіта». И, сдав первоначально копии, а потом и оригиналы документов, я поняла, что это то, что мне идеально подходит.

Анастасія Колодяжна

Я с детства знала, что моя профессия в будущем будет связана со сферой высоких технологий, именно потому я приняла решение поступать в технический ВУЗ. Я выбрала ГУТ, потому что учась в нем, я смогу получить качественные знания и стать востребованным специалистом на рынке труда.

Богдан Козлов

Я дізнався про цей університет з інтернету. Я обрав його, тому що мені сподобалась атмосфера, яка панує в ньому. Також мені сподобалося те, що гуртожиток знаходиться поряд з університетом. Але основною причиною вступу є те, що я вважаю: галузь телекомунікації дуже актуальна на сьогоднішній день.

Віталій Герман

Я выбрал этот университет, потому что он является лидером в сфере телекоммуникаций. До последнего момента я, конечно, немного сомневался, но я теперь учусь в этом университетете и нисколько не жалею об этом выборе.

Артем Тимченко

Я выбрал Государственный Университет Телекоммуникаций, так как это передовой ВУЗ Украины, с отличной материальной базой, отличным преподавательским составом и шикарной столовой. Еще тут легко и приятно учится.

Ярослав Миколайчук

Я обрав навчання в Державному університеті телекомунікацій, тому що знаю: інформаційні технології з кожним роком стають все більш потрібними.

Олексій Авраменко

Я давно хотів пов’язати своє життя і майбутню професію зі зв’язком та телекомунікаціями. Тому за порадою друзів вступив на навчання до Державного університету телекомунікацій.

Кафедра енергоефективних технологій
Сразу оговорюсь, что я не бот, а реальный человек. Это можно легко проверить, зайдя на страницу кафедры Энергоэффективных технологий Государственного университета телекоммуникаций, с которым меня связывала сперва студенческая жизнь, аспирантура, а теперь и моя преподавательская деятельность. Осталось меньше недели на принятие решения относительно того, чем же ты хочешь заниматься в будущем, поэтому советую поторопиться. Оглянись, все передовые технологии на прямую или косвенно связаны с альтернативной энергетикой, так как за ней будущее. Поэтому, выбрав специализацию «Энергосберегающие технологии в телекоммуникациях», ты не прогадаешь. Во-первых, кроме того, что ты станешь классным специалистом в области телекоммуникаций и радиотехники, ты дополнительно будешь уметь проектировать несложные солнечные и ветровые электростанции. Во-вторых, ты будешь владеть целым набором энергоэффективных инженерных решений как для современных DATA-центров, так для своего собственного дома. Удачи тебе.
Вітаю тебе, друже абітурієнт. Вважаю, що ти розумієш як тобі повезло. Я маю на увазі можливість вступити на спеціалізацію Енергозберігаючі технології в телекомунікаціях. Те, що зараз увесь прогресивний світ інвестує саме в альтеративну енергетику, і найближчим часом прогнозують найвагоміші наукові відкриття саме у цій галузі, підтверджується ділами таких видатних людей як Ілон Маск, Марк Цукерберг і багатьма іншими. По-перше, ти маєш можливість тут навчатися за рахунок бюджету тому, що кількість бюджетних місць у Державному університеті телекомунікацій найбільша серед профільних вищів. По-друге, пізнавши сучасні енергоефективні технології, ти 100% будеш мати перспективну і цікаву роботу, гарантовано високу оплату праці, і, як результат – достойне життя. Саме спеціалізація Енергозберігаючі технології в телекомунікаціях дасть тобі перепустку у світ найсучасніших знань у галузі альтернативної енергетики та допоможе тобі розкрити свої внутрішні ресурси, про які ти може і сам не знаєш.

Скажу відверто, я не знаю ще якийсь ВНЗ, який би під час навчання надавав знання з проектуванню сучасних ЦОД-ів від появи самої ідеї, і до її практичної реалізації, окрім спеціалізації Енергозберігаючі технології в телекомунікаціях, яка існує у Державному університеті телекомунікацій. Більш того, отримання знань по проектуванню сонячних і вітрових систем електроживлення дає додаткову перевагу серед інших фахівців. Все, що пов’язано із альтернативною енергетикою, сьогодні без сумніву найперспективніший напрям розвитку людства, тому випускники за даною спеціалізацією завжди будуть при справі. І крім того, навіть без досвіду роботи, їх завжди ради бачити у своїй команді всі передові компанії.

Кафедра космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій
Навчаюся на другому курсі по спеціальності “Супутникові телекомунікації та навігаційні системи”. Якістю викладання повністю задоволений. Викладачі викладають актуальну інформацію та завжди слідкують за розвитком новітніх технологій. Хоч мені вчитися ще 2 роки, але я вже розумію, що завдяки інноваційній системі навчання, я матиму пріоритет серед випускників інших навчальних закладів споріднених спеціальностей, що дасть мені можливість успішно працевлаштуватися та займати більш престижні та високооплачувані посади в провідних телекомунікаційних та ІТ-компаніях. Отже, якщо Ви бажаєте стати фахівцем з супутникових телекомунікацій та, як і я, прийняти участь у розвитку супутникових технологій, то вступайте до Державного університету телекомунікацій на кафедру космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій та оберіть спеціалізацію супутникові телекомунікації та навігаційні системи. 2 роки тому поступив до Державного університету телекомунікацій на спеціальність “Супутникові телекомунікації та навігаційні системи”. За ці роки навчання я зрозумів, що обрав саме той напрямок підготовки, адже окрім гарної навчально-матеріальної бази в Університеті на кафедрі космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій створено перший в Україні навчальний центр французької компанії “Eutelsat - SA” – світового лідера на ринку супутникових телекомунікацій. Після проходження навчання в данному центрі на унікальній матеріальній базі з сучасного супутникового обладання, я отримав сертифікат, який підтверджує, що я маю не тільки теоретичні знання, але і практичні уміння та навики. Завдяки цьому сертифікату я матиму змогу працевлаштуватися в провідні команії світу у сфері Телекомунікацій та ІТ-технологій. Тому, я можу з впевненістю сказати, що без напрямку Супутникові телекомунікації та навігаційні системи взагалі не можна себе уявити в сфері Телекомунікацій.

Навчально-науковий інститут телекомунікацій та інформатизації

Факультет інформаційних технологій

Шаповал Б.С.

Мене зацікавив ДУТ тим, що в цьому вузі я зможу набути достатніх навичок для своєї професії. Про ДУТ я дізнався від друга, який закінчив цей університет 2 роки тому. Зараз він робить за кордоном і дуже задоволений своєю роботою. Ще мені сподобалась приймальна комісія, дуже ввічливі та розумні люди. Також зі слів мого друга в університеті працюють найкращі викладачі. Ще мені дуже сподобалась їдальня, готують дуже смачні страви.

Троянов Д.Е.

Я выбрал ДУТ, потому что тут приятная атмосфера ответственный преподавателей и хороший коллектив. Дается хорошая база знаний. Преподаватели относятся лояльно ко всем студентам. Есть предметы, которые отсутствуют в НТУУ «КПИ» ННКА ИПСА (мое бывшее место обучения). Вкусно кормят=). Удобное расписание и совместимость пар, а так же занятий. В дальнейшем есть возможность устроится на высокооплачиваемую военную роботу. За время прохождения практических занятий можно получить отличный пример и бесценный опыт от преподавателей
В целом этот «вуз» отлично подходит для подготовки квалифицированных специалистов в своей отрасли! Мне очень нравится обучаться в ДУТе.
Спасибо за душевную и способствующую к обучению и получению специальности.

Литовченко Ж.Р.

Все життя я вважала, що буду працювати перекладачем. Але в приймальній комісії ДУТа старший викладач фізики Зінгаєва О.І. навела мені гідні причини навчання саме в цьому вузі. Я поступила до вузу і не жалкую, що прийняла рішення навчатися в ДУТ.

Жила Т.М.

Я вибрала ДУТ, тому що коли я подавала документи до вступу, я зіткнулась з дуже добрим ставленням до абітурієнтів. Ввічливість, готовність допомогти, підказати. Відразу відчуваєш, піклування про студентів, спокійну атмосферу. Я вибрала напрям зв’язківця тому, що мій батько працює за цією спеціальністю. Я завжди цікавилась цією професією.

Мокров С.А.

Ще в 2013 році я вирішив працювати в галузі зв’язку. Я поступив в …, де зіткнувся з жахливими умовами проживання в гуртожитку, недоброзичливими викладачами, після чого я дуже засумував. Але я не змінив свою мрію бути зв’язківцем. Приїхавши в Київ, я подав документи до вступу в ДУТ. Я задоволений тим, що я поступив на бюджет до університету. Мені подобаються викладачі, умови проживання в гуртожитку, а кращого декана, як Бондарчук А.П., який розуміє кожного із студентів і сприяє вирішенню любого питання, я ще не зустрічав.

Волкова О.О.

Еще год назад я решила куда хочу поступить. Я выбрала для себя ГУТ. На мое решение сильно повлияли слова моего брата, который является студентом ГУТ. Он очень хорошо отзывался о преподавательском составе и учебном процессе.
Также, то, что общежитие находится в двух минутах ходьбы от университета невероятно удобно, так как я не имею жилья в Киеве.
Именно в ГУТ я нашла специальность которая по душе именно мне. И сейчас, проучившись два месяца, я не жалею о своем выборе.

Мельник М.В.

На мою думку основною причиною вибору цього навчального закладу стало те, що у наш час інформація розповсюджується дуже швидко і як говориться: «Хто володіє інформацією, той керує світом». Тому з кожним днем шукаються нові методи, щоб забезпечити захист, надійність, доступність і швидкість передачі інформації. Я сподіваюсь, що в цьому закладі мені нададуть знання, які допоможуть нам, майбутньому поколінню вивести Україну на вищій рівень.

Чижевська М.А.

Чому я обрала ДУТ? Тому, що це університет новітніх технологій, де прагнуть підготувати сучасних спеціалістів, які будуть іти в ногу з часом. В Києві дуже багато гідних університетів, але серед них, я, та моя родина, виділили саме ДУТ. Вражена здивованою атмосферою університету, ввічливими викладачами, сучасним обладнанням в деяких лабораторіях.
Саме в цьому університету хочеться творити та навчатися.

Карпенко М.А.

В ДУТ є напрями, які є провідними в нашому житті. Цей університет направлений лише на технології майбутнього, в ньому нічого зайвого. Це одна із причин, чому я обрала саме цей ВУЗ. В цьому університеті допоможуть вивчити ринок нових інформаційних технологій, дивитись в майбутнє і саме найголовніше знайти свій шлях, який точно буде вірним і щасливим. Саме тому я обрала цей університет. За його цілеспрямованість і погляд в майбутнє.

Моторний Р.О.

Як і у багатьох студентів, звичайно, я мав великий вибір куди поступати, щоб отримати вищу освіту. Але я вибрав ДУТ. На мій вибір більшою мірою вплинули батьки, знайомі і можливість отримувати стипендію. Але потім, я також збагнув, що у мене в майбутньому буде цікава професія після закінчення ДУТ. Адже в наш час технології дуже швидко розвиваються і я теж хотів внести вклад в цій галузі. Ось чому я вибрав ДУТ.

Кубальський О.

Я обрав ДУТ, тому що цей університет є найкращим у сфері телекомунікацій. А на факультеті інформаційних технологій найкращі викладачі і декан. Ще з дитинства я знав, що буду інженером, бо інженер це людина, здатна вирішити будь-яке питання, це людина з безмежними здібностями і можливостями. Це людина, яка буде змінювати і вдосконалювати наш світ.

Петруша Д.В.

Я вибрав ДУТ, тому що, бачу перспективу свого розумового розвитку в напряму інформаційних технологій. В цьому університеті навчальний процес доступно та розуміло доносять до кожного студента, який вирішив посвятити життя технічній спеціальності. Я задоволений, що ДУТ надає шанс отримати вищу технічну освіту.

Сагайдак В.А.

В жизни каждого абитуриента рано или поздно встанет вопрос «Что дальше?». Изначально решилось, что я поступлю в КПИ. Однажды этой весной к нам в гимназию пришли студенты ГУТа. Они роздали визитки и рассказали о своем ВУЗе. Часть моего класса на перерыве начала выбрасывать. Вошел один из студентов ГУТа и пригрозил, что набьет лицо за свой университет.После написания ЗНО я с родителями решил, что подам копии документов в КПИ, ГУТ, НАУ и КНУ Шевченко. ГУТ открыл подачу документов раньше назначенного срока, и я спокойно подал документы. В КПИ я тоже лично подал документы, потому что я окончил их подготовительные курсы. В КПИ подача была сплошным кошмаром: то подайте им еще какие-то документы (которых не было в списке подачи), то еще где-то подпись не поставили и т.п. Плюс в КПИ сейчас проблемы с преподавателями, а тут они отзывчивые.

Обозинська М.

Мені сподобався цей університет, ще коли я подавала документи до нього. Спочатку мені здалося, що в ньому наявна товариська атмосфера, що згодом підтвердилося, коли я почала навчатися. Мені також подобаються лекції за якими нас навчають вчителі, всі вони дійсно намагаються дати нам (студентам) знання. А хороші оцінки вже звісно залежать від нашої мотивації і бажання навчатися і звісно з кожним днем я все більше впевнююсь в тому, що такі характеристики як: креативність, добра атмосфера, в якій кожен допомагає один одному, притаманні цьому університету.
Проте, яка б не була атмосфера в цьому університеті, мені дуже зручно добиратися до нього і приємно дивитися на нього зранку, коли йду до дверей.

Камнєва М.В.

Не дивлячись на невеликі розміри університету, та маленьку кількість студентів, я обрала саме цей вуз. Він розташований в центрі міста. У ДУТ гарні викладачі, умови для гарного та комфортного навчання.

Жанна

Ця історія почалася ще задовго до цього. Колись дуже давно, коли я була маленькою дівчинкою, я проходила повз велику будівлю і завжди хотіла там навчатися.
Зараз я вчуся в кращому університеті, тому що мрії здійснюються.

Жижура Г.О.

В ДУТі навчався мій брат, він мені про нього й розповів. Я проживаю в Київський області, тому кожен день їжджу на електричках, і для мене є великою перевагою, що легко добиратись з вокзалу.
В нашому Університеті надають гарну освіту, вивчають потрібні зараз професії. Гуртожиток знаходиться поруч з університетом, багато бюджетних місць, стипендію нараховують вчасно, добре сформована система дзвінків, не дорогі ціни у їдальні, лояльні викладачі. Випускаються висококваліфіковані робітники з високою заробітною платою.
Дуже сподобалась приймальна комісія, працює швидко, ввічливо і готова допомогти вам з будь-якими проблемами, які стосуються вступу.

Грицевич В.

Після закінчення школи переді мною постав важливий вибір, вибір майбутньої професії та вузу в якому я її хотіла б здобути.
Переглянувши сайти багатьох університетів, чесно говорячи, мені сподобалися 3. Але коли я побувала в кожному з них я зупинилася на Державному Університеті телекомунікацій, тому що тут була та спеціальність, яку я б хотіла здобути.
Університет хороший тим, що гуртожиток знаходиться за хвилину від нього, добрим є те, що університет має лише один корпус, і студенти завжди встигають на пари.
Мене здивувала столова в якій затишно та спокійно.
ДУТ для кожного з нас відкриває нові можливості.

Нідзельська А.

ДУТ дає великі можливості для реалізації себе дає хорошу базу знань, що допоможе мені в моїй майбутній професії. Ще перед початком 11 класу я точно, знала, що хочу навчатися в Києві і здобувати саме технічну освіту. З переліку всіх ВУЗів України я вибрала в якій поступати. Переглянувши сайт ДУТа, він зацікавив мене найбільше. Великим плюсом для мене виявилось й те, що гуртожиток знаходиться за 100 м від університету. Після здачі ЗНО, коли я приїхала в перший раз в ДУТ, мене зустріли дуже привітні викладачі (досі пам`ятаю, що однією з них була Чумак Н.С.), після їхніх розповідей про університет, в мене не залишилося сумнівів щодо вибору навчального закладу. Невеликі розміри університету та така ж кількість студентів зовсім не змінила мою думку. А коли я дізналася, що пройшла в ДУТ на бюджет, моїй радості не було меж! Провчившись вже два місяці, я щиро вражена хорошою атмосферою університету і зовсім не жалкую про свій вибір! Я щаслива навчатися в ДУТі.

Сергей

Я провел годы, обучаясь различным навыкам, оттачивая свое мастерство во владении различными артефактами, улучшая самосознание. И вот, после финальных испытаний против четырех боссов. Я получил возможность вступить в гильдию. Я обошел далекие земли, знакомясь с достойными предводителями. В конце концов, взор мой пал на одну маленькую дружную гильдию, радушно встретившую меня. Во время крайне долгой процедуры принятия меня в ряды этих смелых воителей, я познакомился с прекрасными людьми, что еще больше убедило меня в правильности моего выбора. После официального посвящения мы пошли потратить немного золота из регулярно выплачиваемой дани в местную лавку благородных напитков, что еще больше сплотило нашу группу. Нас ждали 5 лет совместного труда на благо нашего будущего, тренировок и занятий/

Навчально-науковий інститут захисту інформації

Протасенко Костянтин

Найбільш важливим у майбутній професії для мене є високий престиж та творчий характер професії, можливість отримувати високі доходи.

Літвінчук Ірина

Найважливіші фактори при вступі до Навчально-наукового інституту захисту інформації для мене – це висока заробітна плата в майбутньому та те, що спеціалісти в сфері захисту інформації користуються попитом на ринку праці.

Частокол Микола

Під час навчання у Навчально-науковому інституті захисту інформації для мене є важливою можливість брати участь у міжнародних проектах та конференціях, так як мені подобається наукова діяльність. Також можливість написання дипломної роботи за найбільш перспективними на даний час спеціалізаціями.

Бадрак Анастасія

При виборі ВНЗ я орієнтувалась на наявність у ньому необхідної для мене спеціальності, так як знала точно по якій спеціальності буду навчатись, а саме по спеціальності захист інформації. І звичайно при вступі до ДУТу орієнтувалась на високу якість навчання та рівень підготовки.

Дмитренко Віталій

У наш час захист інформації потребують майже всі організації,незалежно від форми власності. Звичайно хотілося б працювати в державній установі, але я також не проти працевлаштування в комерційній організації.

Гордієнко Дарина

Для мене є важливими широкі контакти Навчально-наукового інституту захисту інформації з провідними органами, закладами, установами та підприємствами, які дозволяють надати високі шанси на працевлаштування.

Навчально-науковий інститут менеджменту та підприємництва

Меня ДУТ полностью устраивает. Главный плюс - военная кафедра. Выбирал вуз из этого критерия и не ошибся. Предметы читают качественно, как технические, так и гуманитарные, учиться не особо тяжко, главное всё сдавать вовремя и будет ок. Никто в голову насильно знания пихать не будет, но на сессии спросят всё, что рассказывали. А в целом очень хороший ВУЗ - множество программ доп. образования, модные кафедры, грамотные преподаватели. Есть гарантия что выйдешь с дипломом и без работы не останешься.

Перш за все хочу похвалити фізичне виховання. Я особисто, ніколи не займалась спортом, але цей ВУЗ привів мені любов до спорту на все життя. На базі університету працює багато фізично-оздоровчих секцій, також в гуртожитку відкрили фітнес залу, де кожен бажаючий може займатись стільки, скільки необхідно, а головне – безкоштовно. Вуз постійно приймає участь у змаганнях, та займає призові місця. Стосовно навчання також нічого поганого сказати не можу, викладання на рівні, цікаві викладачі які люблять свою роботу. Окремо хотілося б сказати про кафедру економіки підприємств, на якій я навчаюсь. З цією атмосферою просто не можливо розлучитись. Усі групи, як одна велика родина. Вступайте – не пошкодуєте.
Закончила ВУЗ в 2015 году. Специальность - социология. Преподавательский состав был отличный. Чем привлекал тогда, так тем, что можно было получить качественное высшее образование, за не большие деньги + профиль вуза технический, поэтому у нас был набор технических дисциплин, которые в будущем помогли разобраться в программой, необходимой для работы. Учусь на социологии. Очень доволен качеством преподавания. Все на высоком уровне. Компьютерное обеспечение аудиторий тоже на высоте! Компьютеры «летают, а не висят. Короче, отличный современный ВУЗ. Всем рекомендую. Если ты в ДУТ - ты априори красавчик и готов ко всем жизненным ситуациям! =) Стоимость обучения – дешевле в Киеве не найти. Видно, что руководство отлично поработало над соотношением «Цена-Качество».
Я - студентка 2 курса. Выпускающая кафедра - экономики предприятий и социальных технологий. Уже с первого курса преподаватели кафедры читают у нас интересные лекции по специальности и помогают решить все проблемы. С удовольствием хожу в институт. Это для меня просто рай после школы. Основные плюсы заключаются в том, что все преподаватели сами работали на практике, не берут взяток, одинаково относятся ко всем студентам, и оценивают их по знаниям, а не по профессии родителей или их материальному положению. Я счастлива, что здесь учусь, спасибо!

Очень рада, что сюда поступила! Если бы вернуть время назад, я поступила бы только в ДУТ. Преподы адекватные, большинство свой предмет знают и могут доступно его объяснить. Очень радует, что по моей специальности «Социология» читаются современные дисциплины «Социология интернета и социальных сетей», «Основы бизнес-планирования», «Технологии взрывного пиара» и т.д. Одногруппники тоже нормальные люди, без всяких там понтов и без пафоса. Атмосфера в коллективе нормальная, и это немаловажно. Уже после первой недели учёбы здесь поняла, что не ошиблась в выборе вуза и специальности. До поступления в ДУТ не могла и представить, что на учёбу можно ходить с удовольствием!

Довго шукала для себе спеціальність, яка була б і креативною і дозволяла швидко знайти роботу. Побачила, що в Державному університеті тедекомунікацій відкрито «Економіку підприємств ІТ-бізнесу». В ІТ-компаніях сьогодні найбільші зарплати, тому й економісти для цих компаній завжди потрібні. Була в університеті. Все дуже сучасно та доброзичливо. Особливо зацікавило, що з першого курсу студенти-економісти проходять стажування у відомих ІТ-компаніях на різних посадах. В основному, як аналітики фінансово-економічної безпеки та менеджери з розвитку компанії. Також цікаво, що економісти тут вивчають психологію, управління персоналом, креативний менеджмент та сучасні технології продажу. Буду поступати на економіку у ДУТ. Варстість навчання – найменша в Києві, а ВУЗ – дуже популярний. Учусь на 3-м курсе на социолога по кафедре экономики предприятий и социальных технологий. Не очень легко было вначале, но на стипендию вытянул. Сейчас учиться легче, получаю повышенную. Никогда ни за что не платил. Наоборот, попытка моего друга "договориться" с преподавателем чуть не закончилась отчислением. В директорате сделали "последнее китайское предупреждение", друг принял к сведению и взялся за учебу. Сейчас учится без троек. Приятно, что по многим вопросам можно обращаться напрямую к директору института. Он лично занимается приемом, поэтому знает всех студентов, еще со времен вступительной кампании. Всегда опекает студентов, помогает трудоустроиться выпускникам. И еще: если не ходишь на занятия, помогут спастись один раз, но потом о прогулах забудь. Если стараешься, хочешь учиться, то помогут.
Живу в общаге. Кто убирает, у того чисто, кто нет - бойся студсовета и выселения. И главный бонус – общага под универом, поэтому спать можно до последнего)
Рекомендую!

Опитування слухачів підготовчого відділення (2014 рік) >>>


 

Просмотров: 45 721
^