Государственный Университет Телекоммуникаций

Отзывы студентов - Студенческая жизнь

Відгуки студентів про Державний університет телекомунікацій у 2017 році

Відповідь студентів 1-го курсу на запитання: «Чому я обрав Державний університет телекомунікацій?»

Навчально-науковий інститут телекомунікацій та інформатизації

Факультет телекомунікацій

Нагорна Ліза, ТСД-11

Вступаючи в Державний університет телекомунікацій, розумієш - твоє майбутнє на правильному шляху! В Державному університеті телекомунікацій є безліч переваг: високий рівень організації навчального процесу, перспективні заходи міжнародного рівня, надання європейських сертифікатів, співпраця з міжнародними фірмами! Все це, розповідали мені друзі, які з задоволенням навчаються в Державному університеті телекомунікацій.

Тарасюк Данило, ТСД-11

Майбутні перспективи  в наш час відіграють важливу роль, адже про щасливе майбутнє  мріє кожний!  От і я, поглянувши на можливості  Державного університету  телекомунікацій, зрозумів, що дійду до своєї мети!  Хороші навички  та вміння дадуть змогу працювати на чудовій роботі і отримувати престижну заробітну плату!  Обравши свою спеціальність,  я був задоволений, що зможу весь час  вивчати все на практиці. Тому Державний університет  телекомунікацій - моє щасливе  майбутнє!

Іван Фурсович, ТСД-13

ДУТ я обрав тому, що він є передовим серед IT вузів України, але це не єдина причина. Також в цьому вузі навчається безліч моїх друзів, які говорять, що я стану кваліфікованим спеціалістом, а не просто людиною з дипломом та без знань. Також на це вплинув той факт, що кожен може практикуватися на передовому обладнанні. Державний Університет Телекомунікацій - мій вибір.

Спіцин Михайло, ТСД-14

Я, навчаюся на денній формі навчання в Державному університеті телекомунікацій. Коли розпочалась вступна кампанія, я зацікавився цим вузом, тому що він має найвищий рівень акредитації, в ньому була низка факультетів, що зацікавили мене, про нього багато позитивних відгуків та відсутність у ньому корупції. Згодом я дізнався, що в цьому ВУЗі навчаються мої друзі та після розпитувань в них про навчальний заклад я вирішив подати заявку на вступ до Державного Університету Телекомунікацій.

Дужик Даниїл, ТСД-14

Я обрав Державний університет телекомунікацій, як місце свого майбутнього навчання, оскільки: 1. Географічно він знаходиться не далеко біля мене, тому мені зручного до нього добиратися. 2. Можливість отримати, в майбутньому, перспективну професію в IT сфері. 3. Перед вступом, я проходив 4-х місячні курси підготовки до ЗНО в університеті, тому встиг побачити, які знання викладачі можуть надати мені, як майбутньому студенту. 4. Також багато інших незначних причин: гарна технічна база, перевага над іншими вузами в багатьох аспектах, гарне ставлення та консультація під час подачі документів, та інші.

Ткаченко Олег, ТСД-16

Я обрав Державний університет телекомунікації тому, що телекомунікації - це майбутнє України і я хочу навчатися і працювати в цій галузі. Сподіваюсь цей університет дасть мені не тільки знання, але і нові знайомства з цікавими людьми.

Діма Корольов, ТСД-14

 1. Хороше місце знаходження.
 2. Університет обладнаний технологічним обладнанням нових поколінь.
 3. Світле майбутнє після його закінчення.
 4. Є можливість знайти роботу по спеціальності.
 5. ІТ технології дозволяють мати гарний прибуток.
 6. Університет співпрацює з різними передовими ІТ компаніями, які беруть на стажування.

Березняковська Настя, ТСД-11

Я дізналась про університет  від своїх друзів. Була задоволена тим, що університет  дає змогу стати спеціалістом своєї справи. А в подальшому дає змогу працювати  на престижній роботі. Також на мій вибір вплинули батьки. Так як вони багато чули про цей університет.

Гордєєва Кароліна, ТСД-11

По-перше, це єдиний  Університет в Україні, який входить в міжнародний союз  електрозв'язку і на мій погляд, це дуже перспективно!  Переглянувши всі співпраці  Державного університету  телекомунікацій, я зрозуміла - це мій шлях! З перших днів я зрозуміла, що не помилилась, обравши цей ВУЗ. Також мені сподобалась робота наших кураторів, які з першого ж дня були з нами.

Мішухіна Юля, ТСД-14 

В першу чергу я обрала саме цей університет тому, що мені його порадили. Аргументами, які мені привели були зв'язки університету з великим компаніями, працевлаштування в майбутньому, не дуже великий прохідний для бюджету, більш сучасна програма навчання і можливість отримати сертифікат однієї з компаній.

Навчально-науковий інститут телекомунікацій та інформатизації

Факультет інформаційних технологій

Куцук Валерія, ПД-13

Приїздив на день відкритих дверей до університету. Показали сучасні лабораторії, поспілкувався з викладачами. Сподобались аудиторії з новітнім обладнанням. Вирішив  пройти курси підготовки до ЗНО, дуже сподобався підхід викладачів. Після курсів твердо вирішив вступати саме до ДУТу.

Сачик Нікіта, ПД-11

Приходили до школи з агітацією, саме так я дізнався про університет. Цікаво розповіли про університет та відповіли на всі питання, залишили тільки приємні враження про університет.  Порадившись з батьками ми прийшли в ДУТ аби дізнатися про нього більше (Подивилися на сайті коли день відкритих дверей). Батьки підтримали мій вибір і тепер я навчаюсь за перспективним напрямком.

Шилкіна Аліна, ПД-11

Хочу себе спробувати в ІТ сфері, через це шукала університет який на цьому спеціалізується. Переглядаючи університети, я натрапила на ДУТ, зайшовши на сайт, я вирішила ближче познайомитись  зі спеціальностями, які я можу отримати. Дуже здивувалася, коли побачила великий вибір ІТ спеціальностей. Саме через те, що ДУТ являється профільним університетом – я його обрала.

Яновський Діма, ПД-11

Вирішив вступати до ДУТу тому, що тут навчався мій брат. Він дав гарні рекомендації стосовно університету. Зараз він працює по спеціальності і ніколи не жалкував, що колись вступив в ДУІКТ (стара назва університету). Завдяки знанням, які я тут отримаю, я  влаштуюсь на престижну роботу.

Мініч Денис, ПД-11

Довго думав над університетом до якого буду вступати. Читаючи відгуки, я звернув увагу на величезну кількість позитивних відгуків про університет. Зайшовши на сайт, я ознайомившись зі списком спеціальностей вирішив подавати електронну заяву до ДУТу. Згодом, коли потрібно було зробити фінальний вибір я зваживши усі «за» та «проти» – обрав саме Державний університет телекомунікацій.

Оверченко Женя, ПД-14

Робивши вибір на користь університету, я перш за все опиралася на сайт. Мені сподобались фірми-партнери з якими співпрацює університет. Також мені допомогли знайомі, які тут навчаються. Вони розповіли про студ життя. Саме це посприяло мені для вступу до даного університету.

Аль Амад Денис, ПД-14

Я вибрав саме цей університет через багатьох знайомих, які навчаються у ньому. Вони давали гарні рекомендації, хвалили молодих викладачів які розуміються на сучасних тенденціях та професійність. Саме це вплинуло на мій вибір.

Яцульчак Женя, ПД-13

Я подавала документи тільки в ДУТ. Здивувала ціна за навчання,

я навчаюсь за контрактом, тому мені це було принципово. Також для мене було важливо, щоб університет саме спеціалізувався на спеціальності яку я обрала, гуртожиток був поряд,  щоб було обладнання нове, та на ньому можна було працювати. По всім критеріям перемагав ДУТ. Я поступив та дуже радий своєму вибору.

Мутьянов Володимир, КІД-11

В цьому році я, як і багато інших випускників, обирав ВНЗ для вступу. Оскільки я обрав для себе напрямок інформаційних технологій, я шукав університет, який мав би змогу надати мені комфортні умови для навчання, а також достатню для цього матеріальну базу. Тут, на моє здивування, велику увагу приділено практичній частині, що дуже цікаво та допомагає розглянути прикладний бік обраної спеціальності. Приємно здивував Wi-Fi по всій будівлі, а також те, що дозволяється використання особистої техніки. Працювати в аудиторіях комфортно, а викладачі привітно ставляться до студентів.

Іпатов Гліб, КІД-11

Історія того, як я потрапив до цього вузу, досить цікава. Ще під час навчання у школі до нас якось прийшли представники університету і розповіли про переваги навчання в ДУТі. По завершенню розповіді нам роздали анкети, яку особисто я заповнив навмання та забув про це. Минуло кілька місяців. Одного літнього дня на початку липня мені зателефонували з університету - нагадали про те, що я заповнював анкету. Поцікавившись моїми балами за ЗНО, хлопець по телефону повідомив, що я з легкістю зможу вступити на бюджет. Після тієї телефонної розмови я вирішив більш детально ознайомитися з інформацією на офіційному сайті ВНЗ. Прочитавши декілька статей, Державний університет телекомунікацій став одним з пріоритетних варіантів. А згодом я разом із однокласником сходив до університету на екскурсію, яку провів особисто Голова Студентської Ради - Євгеній Бондаренко. Оглянувши декілька аудиторій і проаналізувавши його розповідь, я твердо вирішив вступати саме до цього навчального закладу. Напевне, це один з небагатьох вузів в Україні, який володіє такою матеріальною базою, блискучим технічним потенціалом та переконливими перспективами у працевлаштуванні. Єдиний недолік - доволі далекий шлях від будинку. Але вже після перших днів навчання, познайомившись із деякими викладачами та потоваришувавши із групою, будь-хто забуде про це. Пам'ятайте: ДУТ - вибір тих, хто хоче пов'язати своє життя і розвиватися в сфері IT.

Навчально-науковий інститут захисту інформації

Коваленко Олена, СЗД-11

Я дізналася про цей університет від своїх викладачів ліцею. Вони порадили мені вступити саме в ДУТ. Раніше я не чула про цей університет, потім зайшла на сайт, зателефонувала в деканат, а потім вирішила приїхати та оцінити. Мені сподобалось усе, починаючи з розташування і закінчуючи привітністю працівників, саме тому я тут навчаюсь.

Стефурак Олег, СЗД-11

Я читав багато інформації на офіційному сайті ДУТ, на форумах. Там писали, що в ДУТ  дійсно вчать тому, що знадобиться в майбутній професії, а це дуже важливо для спеціальності кібербезпека. Також мене привабила можливість брати участь у студентському житті, що дає великі перспективи саморозвитку .

Бурсук Богдан, БСД-11

Я обрав цей вуз, бо вважаю його одним з найпрестижніших університетів в Україні. Мені подобається наявність різноманітних гуртків, також я був на дні відкритих дверей і мені сподобалась відвертість викладачів та наявність сучасного обладнання, без якого неможливо при навчанні в IT сфері.

Усач Артур, СЗД-11

Мене привабила можливість навчатись в університеті, який може надати сертифіковану підготовку своїм випускникам. Також, коли я побачив молодих вчителів, то дуже зрадів, бо саме в такій атмосфері можливо інакше сприймати інформацію, яку вони викладають. У ДУТі завжди відбуваються якісь заходи і для мене дуже цікаво за цим слідкувати.

Прокопенко Владислав, СЗД-11

Навчання в ДУТі стало моєю мрією, на це вплинуло декілька причин. По-перше сучасна матеріально-технічна база університету. По-друге, співпраця цього навчального закладу із компаніями та закладами у всьому світі. Я вважаю, саме ці фактори дають можливість будь-кому отримати високооплачувану роботу за спеціальністю.

Шуфлін Богдан, СЗД-11

Мене привабила саме спеціалізація університету. Багато відомих спеціалістів з кібербезпеки закінчили саме цей університет. Велика кваліфікаційна база. Цікавий процес практики, багато часу виділено саме на практику навичок, можливість одразу після навчання працювати в компаніях, що співпрацюють з ДУТом.

Луценко Кирило, СЗД-11

Я обрав ДУТ, бо цей вищий навчальний заклад, що стрімко розвивається і впевнено заявляє про себе на світовій арені. Багато партнерів, що влаштовують різні проекти та семінари разом з університетом. В мене було передчуття, що саме тут я зможу здобути навички, що знадобляться мені в майбутньому для отримання високооплачуваної посади в майбутньому.

Алексеєнко Олександра, БСД-14

Я не одразу вирішила вступити до Університету, але с кожним днем обмірковувань, я почала схилятися саме до нього. Велика кількість гарних відгуків, думки моїх знайомих щодо університету, а також ряд інших факторів, таких як наявність гарної сертифікації, великої матеріальної бази, наявність високо-кваліфікованих молодих викладачів, вплинули на моє рішення.

Мальгіна Катерина, БСД-14

Тому що це єдиний ВНЗ України, який повністю кваліфікується на галузі телекомунікацій та ІТ, а також має сучасну навчально-матеріальну базу, та співпрацює в ведучими компаніями у цих сферах. Також, я впевнена, що саме цей університет надасть мені достатній рівень знань та кваліфікації для отримання престижної роботи, адже це моя мрія.

Абакаров Тамерлан, СЗД-11

Я обрав ДУТ, тому що до моєї уваги були великі стенди, розміщенні у світлих коридорах. Кожен з факультетів мені сподобався, потім я зайшов на сайт ДУТу і вирішив, що буду навчатися тут саме тут, адже мене також сильно вразила кваліфікація викладацького складу та кількість часу, що виділений саме на практичну підготовку до майбутньої професії.

Навчально-науковий інститут менеджменту та підприємництва

Волошановська Юлія Олександрівна, ДЗД-11

Я обрала ДУТ тому, що тут готують справжніх професіоналів. Завдяки відгукам в інтернеті і рекомендаціям моїх знайомих я зрозуміла, що я повинна навчатись тут. Також мене привабила актуальність професії та низька ціна за навчання порівняно з іншими ВУЗами.

Мосійчук Олена Федорівна, АЗД-11

Отже,  я обрала Державний університет телекомунікацій адже вважаю його гідним навчальним закладом. Мені сподобалося як і розташування,  так і сам університет. Самоврядування в університеті чудове. Допоможуть і підтримають в будь-яку хвилину. Я радію,  що обрала саме НАШ університет.

Ситниченко Світлана Станіславівна, АЗД-11

Коли я обирала університет, я опрацювала сайти всіх університетів, де є спеціальності пов'язані з роботою з громадськістю та рекламою. Спочатку ДУТ я тільки собі помітила на папері. Далі з батьками приходили до університетів, спілкування з приймальними комісіями, викладачами, студентами. Деякі університети вразили мене гарними приміщеннями, ремонтами. В деяких нам навіть грубо відповідали. Але коли ми приїхали в ДУТ, відчули домашню атмосферу. Нам усміхалися і викладачі і студенти. В приймальній комісії ввічливо, і конкретно відповіли на наші запитання. А коли я поспілкувалася із Петькун Світланою Михайлівною, я для себе вирішила " ЦЕ - МОЄ"

Григоренко Олександр Олександрович , ЕКД-11

Спочатку, я почав шукати ВУЗ до якого я хочу вступити. Я роздивлявся багато варіантів і побачив цей ВНЗ. Я зайшов на сайт вузу і мені дуже сподобалось те, як всі відгукнулися  про нього і я все глибше почав вивчати інформацію, яку надають на сайті. Також, мені знайомі казали, що це дуже добрий ВНЗ і мені потрібно розглянути його, якщо я хочу гарне майбутнє.

Авраменко Макс, ЕКД-11

Після складання ЗНО настав час шукати місце в якому б я хотів здобути вищу освіту. Я думав, що це буде складно зробити, адже в наш час існує багато різноманітних навчальних закладів. Мою увагу відразу привернув Державний університет телекомунікацій, бо IT сфера, на мою думку, зараз є найперспективнішою. Я більш детально вивчив інформацію на офіційному сайті університету, після чого подав документи для зарахування.

Даша Миронова, ЕКД-11

Головною перевагою цього університету є можливість вдосконалити навички з англійської мови, вміння контактувати з людьми та працювати з технікою. Мене здивувала домашня атмосфера та тепла зустріч у прийомній комісії. Щирі вчителі, які мають бажання передати свої знання.

Анастасія Пилипей, АЗД-11

Освіта Європейського зразку. Коли я обирала свій омріяний вуз,   навіть подумати не змогла що саме ДУТ буде моїм місцем навчання. В пріоритеті в мене був Військовий інститут,  та Державний Університет телекомунікацій, коли мені прийшла першою відповідь із ДУТу я не задумуючись вибрала саме його,  адже прочитавши багато відгуків студентів про вуз я зрозуміла,  що це те що мені потрібно.  І ось я уже майже місяць навчаюся тут,  і я просто задоволена від навчання. Всім знайомим без сумніву раджу лише наш вуз. І впевнена,  що вони прислухаються до моєї поради.  Коли я закінчу навчатися,  то з легкістю знайду роботу за кордоном або тут в Києві. Вважаю я вибрала правильний шлях.

Пінчук Ольга, МРД-11

Я обрала ДУТ тому, що порадили друзі, які тут навчаються. Також були гарні відгуки в Інтернеті. Приїхавши в університет я відразу зрозуміла, що буду тут навчатися,  привітно зустрічали нас, приймальна комісія з радістю нас прийняла. Порівнявши з іншими університетами, я зробила висновок що буду навчатися саме тут!

Козій Катерина, АЗД-11

На мій вибір вплинули мої друзі які вже навчаються тут. Вони просто в захваті від цього університету.  Вони порадили мені відвідати екскурсію, мені дуже сподобались викладачі та гарне відношення студентської ради до абітурієнтів. Задоволена, що вступила саме в цей ВУЗ.

Ковальов Дмитр, ПТБ-11

Я захотів отримати освіту саме в цьому університеті, тому що тут висококваліфіковані викладачі та добре відношення до студентів. Смачно готують в ІТ - кафетерії. Зручне розположення університету, близько до центру. Затишні умови в гуртожитку. Я задоволений цим університетом.

 

Відгуки студентів про Державний університет телекомунікацій у 2016 році

Отзывы студентов про Государственный университет телекомуникаций

 • Искал по всем ВУЗам Украины специальность, связанную з бизнесом и популярной сегодня ІТ-сферой. Увидел, что только в ДУТ открыта такая специальность. Называется «Экономика предприятий ІТ-бизнеса». Был  на экскурсии в этом университете, мне подробно рассказали, что я буду изучать. Это очень интересный набор дисциплин по менедмженту, экономике, бизнес-планированию, ІТ-сервисам и языкам программирования. Т.е. я буду разбираться  и в современных ІТ-технологиях, и в бизнесе. Очень интересный поход к обучению.  Компьтерные классы – крутые, как нигде. Цена обучения тоже самая оптимальная. Подал заявление на экономику. Жду зачисления.
 • Наконец нашел для себя бакалаврскую программу, которая современнная и конкретная. Это «Экономика предприятий ИТ-бизнеса» в ДУТ. Был в этом университете на выпускающей кафедре экономики. Мне рассказали о программе обучения. Уже в первого курса это организация бизнеса,  управление ІТ-компанией, программирование для экономистов плюс углубленный английский. В каждом семестре изучают популярный программный продукт по финансовому планированию, логистике, развитию персонала и т.д. Все аудитори современные и компьютеры видно, что новые. Очень понравились преподаватели, понятно рассказывают и отвечают на любые вопросы. Поступаю в ДУТ на экономику,  друзья учатся здесь на 2-м курсе .
 • Довго шукала для себе спеціальність, яка була б і креативною і дозволяла швидко знайти роботу. Побачила, що в Державному університеті тедекомунікацій відкрито «Економіку підприємств ІТ-бізнесу». В ІТ-компаніях сьогодні найбільші зарплати, тому й економісти для цих компаній завжди потрібні. Була в університеті. Все дуже сучасно та доброзичливо. Особливо зацікавило, що з першого курсу студенти-економісти проходять стажування у відомих ІТ-компаніях на різних посадах. В основному, як аналітики фінансово-економічної безпеки та менеджери з розвитку компанії. Також цікаво, що економісти тут вивчають психологію, управління персоналом, креативний менеджмент та сучасні технології продажу. Буду поступати на економіку у ДУТ. Варстість навчання – найменша в Києві, а ВУЗ – дуже популярний.
 • Закончила ВУЗ в 2015 году. Специальность - социология. Преподавательский состав был отличный. Чем привлекал тогда, так тем, что можно было получить качественное высшее образование, за не большие деньги + профиль вуза технический, поэтому у нас был набор технических дисциплин, которые в будущем помогли разобраться в программой, необходимой для работы.
 • Учусь на социологии. Очень доволен качеством преподавания. Все на высоком уровне. Компьютерное обеспечение аудиторий тоже на высоте! Компьютеры «летают, а не висят. Короче, отличный современный ВУЗ. Всем рекомендую. Если ты в ДУТ - ты априори красавчик и готов ко всем жизненным ситуациям! =) Стоимость обучения – дешевле в Киеве не найти. Видно, что руководство отлично поработало над соотношением «Цена-Качество».
 • Перш за все хочу похвалити фізичне виховання. Я особисто, ніколи не займалась спортом, але цей ВУЗ привів мені любов до спорту на все життя. На базі університету працює багато фізично-оздоровчих секцій, також в гуртожитку відкрили фітнес залу, де кожен бажаючий може займатись стільки, скільки необхідно, а головне – безкоштовно. Вуз постійно приймає участь у змаганнях, та займає призові місця. Стосовно навчання також нічого поганого сказати не можу, викладання на рівні, цікаві викладачі які люблять свою роботу. Окремо хотілося б сказати про кафедру економіки підприємств, на якій я навчаюсь. З цією атмосферою просто не можливо розлучитись. Усі групи, як одна велика родина. Вступайте – не пошкодуєте.
 • Я - студентка 2 курса. Выпускающая кафедра   - экономики предприятий  и социальных технологий.  Уже с первого курса преподаватели кафедры читают у нас интересные лекции по специальности  и помогают решить все проблемы. С удовольствием хожу в институт. Это для меня просто рай после школы. Основные плюсы заключаются в том, что все преподаватели сами работали на практике, не берут взяток, одинаково относятся ко всем студентам, и оценивают их по знаниям, а не по профессии родителей или их материальному положению. Я счастлива, что здесь учусь, спасибо!
 • Меня ДУТ полностью устраивает. Главный плюс - военная кафедра. Выбирал вуз из этого критерия и не ошибся. Предметы читают качественно, как технические, так и гуманитарные, учиться не особо тяжко, главное всё сдавать вовремя и будет ок. Никто в голову насильно знания пихать не будет, но на сессии спросят всё, что рассказывали. А в целом очень хороший ВУЗ - множество программ доп. образования, модные кафедры, грамотные преподаватели. Есть гарантия что выйдешь с дипломом и без работы не останешься.
 • Очень рада, что сюда поступила! Если бы вернуть время назад, я поступила бы только в ДУТ. Преподы адекватные, большинство свой предмет знают и могут доступно его объяснить.  Очень радует, что по моей специальности «Социология» читаются современные дисциплины «Социология интернета и социальных сетей», «Основы бизнес-планирования», «Технологии взрывного пиара» и т.д. Одногруппники тоже нормальные люди, без всяких там понтов и без пафоса. Атмосфера в коллективе нормальная, и это немаловажно. Уже после первой недели учёбы здесь поняла, что не ошиблась в выборе вуза и специальности. До поступления в ДУТ не могла и представить, что на учёбу можно ходить с удовольствием!
 • Учусь на 3-м курсе на социолога  по кафедре экономики предприятий  и социальных технологий. Не очень легко было вначале, но на стипендию вытянул. Сейчас учиться легче, получаю повышенную. Никогда ни за что не платил. Наоборот, попытка моего друга "договориться" с преподавателем чуть не закончилась отчислением. В директорате сделали "последнее китайское предупреждение", друг принял к сведению и взялся за учебу. Сейчас учится без троек. Приятно, что по многим вопросам можно обращаться напрямую к директору института. Он лично занимается приемом, поэтому знает всех студентов, еще со времен вступительной кампании. Всегда опекает студентов, помогает трудоустроиться выпускникам. И еще: если не ходишь на занятия, помогут спастись один раз, но потом о прогулах забудь. Если стараешься, хочешь учиться, то помогут.
  Живу в общаге. Кто убирает, у того чисто, кто нет - бойся студсовета и выселения. И главный бонус – общага под универом, поэтому спать можно до последнего)
  Рекомендую!
Просмотров: 24 530
^