ОВСІЄНКО АЛЛА СЕРГІЇВНА

Доктор філософії (Ph.D.), доцент кафедри документознавства та інформаційної діяльності

Освіта і кваліфікації:

2012-2016 – ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди», бакалавр з обліку і аудиту, викладач економіки;

2016-2017 – ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди», спеціаліст з обліку і оподаткування, викладач економічних дисциплін;

2016-2018 – ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди», викладач ВНЗ з професійної освіти (документознавтво), документознавець;

2017-2021 – ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди», навчання в аспірантурі за спеціальністю 035 філологія.

У 2023 році успішно захистила дисертацію за темою: «Функціонально-стилістичний потенціал метафори в газетній періодиці початку ХІХ століття» та здобула ступінь доктора філософії галузь знань 03 Гуманітарні науки, спеціальність 035 Філологія.

Досвід роботи й наукова діяльність:

2015-2018 – старший лаборант кафедри документознавства ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди».

2018-2021 – викладач кафедри документознавств та методики навчання ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» .

2018-2021 – Член редакційної колегії збірника наукових статей «Соціум. Документ. Комунікація» включеного до переліку наукових фахових видань України (Наказ Міністерства освіти і науки України № 693 від 10.05.2017 р.).

Із 2020 р. – Член спілки краєзнавців України.

Із 2021 – викладач кафедри документознавства та інформаційної діяльності Державного університету телекомунікацій.

Із 2023 – доцент кафедри документознавства та інформаційної діяльності Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій.

Підвищення кваліфікації: – Міжнародне стажування за програмою підвищення кваліфікації «ФАНДРЕЙЗИНГ ТА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОЄКТНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ: ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДОСВІД» для педагогічних та науково-педагогічних працівників. Польща – Україна.

Додаткова освіта (Prometheus, EDERA, CAMSTER) пройдено понад 20 онлайн-курсів підвищення кваліфікації.

В 2021 успішно опанувала програму «Користувач системи електронного документообігу АСКОД».

Виконання вимог пункту 38 приміток Ліцензійних умов (ПКМУ від 24.03.2021 р. № 365): 1, 2, 3, 4,  5, 12, 14, 19

Основні наукові праці

Автор:

• 2 статей Web of Science;
  • 1 розділ монографії;
  • 12 наукових фахових статей (категорія В);
  • 5 тез;
  • участь у понад 25 міжнародних та всеукраїнських науково-практичних конференціях.