ГЛУШЕНКОВА АНАСТАСІЯ АНАТОЛІЇВНА

Кандидат географічних наук, доцент кафедри менеджменту Навчально-наукового інституту менеджменту та підприємництва Державного університету телекомунікацій.

З 2004р. по 2009р. навчалась на географічному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка на кафедрі економічної та соціальної географії. Отримала диплом магістра з відзнакою за спеціальністю економічна та соціальна географія й здобула кваліфікацію менеджера розвитку продуктивних сил та регіональної економіки, менеджера освіти, викладача географії, основ економіки та екології.

З 2009 по 2012р. навчалася в аспірантурі КНУ імені Тараса Шевченка. 30 вересня 2013 успішно захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата географічних наук за спеціальністю 11.00.02 економічна і соціальна географія.

В Державному університеті телекомунікацій працює з 2 грудня 2013.

Методична робота

Згідно з індивідуальним планом розроблені навчально-методичні комплекси дисциплін управління проектами, основи бізнесу та підприємництва, електронна комерція.

Розроблено методичні рекомендації щодо практичного застосування рейтингової системи оцінювання успішності студентів та електронні відомості обліку успішності студентів.

Наукова робота

Бере активну участь в науковій роботі кафедри за пріоритетним напрямком науково-дослідної роботи – управління інноваційною діяльністю.

Перелік основних науково-методичних праць.

Фотографії