КОЛОДІНА ЛАРИСА СТЕПАНІВНА

Кандидат філологічних наук, доцент

2004

Захист дисертації на тему «Наголошування іменників у поезії Володимира Сосюри» за спеціальністю 10.02.01 – українська мова. Присвоєно науковий ступінь кандидата філологічних наук.

1997

Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка за спеціальністю вчитель української мови і літератури та польської мови та зарубіжної літератури.

Досвід роботи

2014 - до сьогодні

Державний університет телекомунікацій доцент кафедри документознавства та інформаційно-аналітичної діяльності

2013-2014

Національний авіаційний університет доцент кафедри української мови та культури

2005-2013

Європейський університет доцент кафедри документознавства та інформаційно-аналітичної діяльності

1998-2005

Алчевська вища школа бізнесу – інститут економіки та менеджменту в.о. доцента кафедри соціально-гуманітарних дисциплін та іноземних мов (Луганська обл.)

1997-1998

ЗОШ № 14 , м. Алчевськ (Луганська обл.) вчитель української мови та літератури

Загальний науково-педагогічний стаж роботи у вищих навчальних закладах ІІІ – IV рівнів акредитації – 17 років.

Навчальна дисципліна: «Українська мова (за професійним спрямуванням)».

Розробка та упорядкування методичних рекомендацій з дисциплін «Патентознавство», «Теорія і практика референтської та офісної діяльності», «Етика та психологія ділового спілкування», навчально-методичний посібник з дисципліни «Українська мова (за професійним спрямуванням)».