XS
SM
MD
LG
Государственный Университет Телекоммуникаций

Адрес:
03110, Украина
г. Киев, ул. Соломенская, 7
Контактная информация:
Государственный Университет Телекоммуникаций

Приглашаем к обучению

Если Вас заинтересовал наш университет и Вы хотели бы учиться у нас - мы предлагаем Вам заполнить анкету на поступление, после получения которой мы сможем предоставить Вам необходимую информацию и рекомендации по вступлению в вузы в этом году во время вступительной кампании.
детальніше

Шановний абітурієнт!

До Вас звертається член приймальної комісії кафедри Інформаційної та кібернетичної безпеки Державного університету телекомунікацій.

Ви подали заяву для вступу на спеціальність 125 Кібербезпека за якою здійснюється підготовка на нашій кафедрі.

Дана спеціальність є однією з найбільш затребуваних та популярних спеціальностей на ринку праці.

Ми пропонуємо якісну освіту за помірною ціною. Вартість підготовки за спеціальністю 125 Кібербезпека складає 21800 грн. на рік, що значно нижче ніж у КПІ (26800 грн. на рік) та НАУ (24000 грн. на рік).

Якщо Вами до приймальної комісії будуть надані оригінали документів та сплачено за навчання, Ви гарантовано станете студентом нашої кафедри.

На кафедрі зроблено все можливе для того щоб збулися мрії студента та його батьків:

Кафедра Інформаційної та кібернетичної безпеки готує висококваліфікованих і затребуваних на ринку праці фахівців по одній із найбільш престижних спеціальностей для галузі інформаційних технологій.

Кафедрою укладено 10 договорів про співпрацю з компаніями, які є потенційними роботодавцями наших випускників.

В освітньо-професійній програмі кафедри в межах навчального процесу сплановано отримання сертифікатів компаній-партнерів IBM, CISCO, ESET що надає право нашому випускнику отримати перше високооплачуване робоче місце в компанії, по якій отримано сертифікат, як в нашій країні, так і за кордоном.

Втілений на кафедрі інноваційний зміст навчання забезпечує навчання нашого студента тому, що потрібно і як потрібно, теоретично і практично, відповідно до компетенцій компаній-партнерів кафедри – потенційних роботодавців. Це дозволяє нашому студенту мати фахову перевагу на ринку праці.

Для повноцінного оволодіння теоретичними знаннями та практичними уміннями і навиками майбутньої професії, навчання по спеціальності на нашій кафедрі починається з 1-го курсу, а не з 3-го, як на аналогічних кафедрах інших університетів.

Половина навчальних занять, відповідно до вимог компаній-партнерів кафедри, проводиться практично з використанням сучасного програмного забезпечення на апаратно-програмних комплексах та обладнанні останнього покоління, які використовуються компаніями-партнерами кафедри у своїй роботі. Це дозволяє нашому студенту оволодіти сучасними практичними уміннями і навиками, які необхідні для успішної роботи в компаніях.

В компаніях ІТ галузі велика увага приділяється знанню англійської мови. Для оволодіння англійською мовою на кафедрі втілена система її поглибленого вивчення, яка забезпечує засвоєння англійської мови за час навчання на рівня міжнародного стандарту В2.

На нашій кафедрі посилено вивчається англійська мова, яка необхідна для успішної роботи за спеціальністю. На 1-му та 2-му курсах заняття по англійській мові проводяться 3 пари на тиждень з урахуванням термінології кафедри. На 3-му, 4-му, 5-му курсах по всім дисциплінам, які викладаються на кафедрі 20% занять проводяться англійською мовою, що надає конкурентну перевагу нашим випускникам.

Відповідно до вимог науково-технічного прогресу та компетенцій компаній для оволодіння практичними уміннями і навиками на кафедрі створена сучасна навчально-матеріальна база. Вона укомплектована програмним забезпеченням, апаратно-програмними комплексами та сучасним обладнанням компаній-партнерів кафедри Інформаційної та кібернетичної безпеки. Навчально-матеріальна база кафедри визнана однією з найкращих в Україні, про це свідчить гран-прі у номінації «Інноваційний розвиток навчально-лабораторної бази», яким нагороджена кафедра у 2019 році Міністерством освіти і науки України та Президентом Національної академії педагогічних наук України.

Навчальні класи та навчальні лабораторії укомплектовані сучасним обладнанням останнього покоління, програмно-апаратними комплексами та програмним забезпеченням компаній-партнерів кафедри. Це дозволяє нашим студентам навчатися по компетенціям компаній-партнерів кафедри – потенційних роботодавців. Всі приміщення кафедри забезпечені безкоштовним доступом до швидкісної мережі Інтернет, що дозволяє нашим студентам користуватись у навчанні ресурсом електронної бібліотеки Університету, періодичними світовими виданнями у галузі інформаційних технологій, використовувати дистанційне навчання Moodle та електронний розклад занять.

Кафедрою організовуються і проводяться навчальні практики на виробничих базах в компанія-партнерах кафедри IBM, ESET, EUROTELECOM, INTRASISTEM на 2-му курсі – ознайомча практика, для отримання первинних знань про професію; на 3-му курсі – виробнича практика, для набуття студентом практичних умінь виконання майбутніх службових обов’язків; на 4-му курсі переддипломна практика, для практичного застосування та удосконалення набутих теоретичних знань. Це дає можливість студенту краще зрозуміти суть спеціальності, за якою він навчається, та набути практичного досвіду роботи у компаніях і показати себе з кращого боку, щоб компанія була зацікавлена взяти його на роботу. Під час практик кращим студентам пропонується працевлаштування в цих компаніях.

Навчаючись за спеціальністю кафедри, Ви за доступною ціною отримаєте якісну вищу освіту, і що особливо важливо, отриманий під час навчання сертифікат компанії-партнера кафедри, гарантує Вам перше високооплачуване робоче місце.

Увага! Шановні абітурієнти!
В нашому університеті за зверненням студента з 1 курсу дозволяється помісячна оплата за навчання!

 

Кафедра Информационной и кибернетической безопасности является структурным подразделением Государственного университета телекоммуникаций, которая обеспечивает подготовку специальности 125 Кибербезопасность, специализации «Информационная и кибернетическая безопасность», которые получают квалификации:

1. Специалист по организации информационной безопасности по специальности 125 Кибербезопасность по образовательно профессиональной программой бакалавра.

2. Профессионал по организации информационной безопасности, преподаватель высших учебных заведений по специальности 125 Кибербезопасность. по образовательно профессиональной программой магистра.

 

Обучаясь по данной специальности выпускник овладевает следующими компетенциями:

 • Навыки программирования (С / С ++, Java, Assembler). Навыки написания скриптов
 • Углубленные знания операционных систем;
 • Понимание работы всех вредоносных программ. Опыт анализа, написание в учебных целях такого ПО;
 • Навыки реверсивного анализа программного обеспечения. Умение пользоваться программами OllyDbg, IDA. Опыт исследования функционала злонамеренного ПО;
 • Общее понимание относительно жизненного цикла разработки ПО и сложных архитектур сервисов и ПО, опыта анализа рисков безопасности ПО;
 • Знание веб-технологий: протоколов (HTTP / HTTPS, etc.) и их структуры;
 • Знание сетевых технологий: TCP / IP стек, DNS, DHCP, SSL / TLS, etc .;
 • Знание существующих веб-угроз (XSS, SQL (i), CSRF, (R) LFI, Code injections, Session hijacking, Path traversal, Parameter tampering, etc.) и аудита ПО на них;
 • Знание в использовании стандартов информационной безопасности для ПО такие как: OWASP, ENISA, NIST / SANS w / p. Знание следующих стандартов и фреймовркив: ISO270xx CobiT, ITIL; базовые знания по украинскому законодательству в сфере информационной безопасности;
 • Навыки планирования и отчетности по составлению тест кейсов и их выполнение;
 • Знание средств и методов криптографической защите (ЦСК, ЭЦП)
 • Знание методик оценки рисков;
 • Знание техническим английским языком на уровне чтения литературы, документации, общение в электронном виде (почта, форумы и т.д.)
 • Знание законодательства в части информационной безопасности.

Которые в свою очередь позволяют работать на следующих должностях с зарплатой от 5000 до 50000 гривен.

На спеціальність кібербезпека ліцензійний обсяг прийому - 330 місць, державне замовлення – 59 місць.

Для вступу на навчання за спеціальністю «125 - Кібербезпека» необхідно надати наступні сертифікати ЗНО:

 • I – українська мова та література;
 • II – математика;
 • III – іноземна мова або фізика (на вибір один з них). 

*Для абітурієнтів, які бажають вступити тільки на контракт діють додатково сертифікати з ЗНО з Історія України та Географія.

ВАРТІСТЬ НАВЧАННЯ

БАКАЛАВР

Спеціальність

Спеціалізація

Вартість навчання за рік, грн

Денная форма навчяання

Заочна форма навчання

125 Кібербезпека

Інформаціна та кібернетична безпека

21 800

14 700

 

МАГІСТРАМ

Для вступу на спеціальність 125 Кібербезпека другого освітнього рівня «Магістр»

Екзамени для вступу:

 1. Англійська мова (єдиний  вступ з іноземної мови)
 2. Екзамен за спеціальністю

Англійська мова з 2019р. здається у вигляді ЗНО. http://testportal.gov.ua//wp-content/uploads/2019/03/nakaz-MON-vid-28.03.2019-411.pdf

ВАРТІСТЬ НАВЧАННЯ

МАГІСТР

Спеціальність

Спеціалізація

Вартість навчання за рік, грн

Денная форма навчяання

Заочна форма навчання

125 Кібербезпека

Інформаціна та кібернетична безпека

27 500

14 700

 

Телефон для довідок на спецальність 125 Кібербезпека
067 345 33 38, 044 249 29 17,
завідувач кафедри ІКБ Гайдур Галина Іванівна

Анкета вступника
Заповніть анкету та отримайте персональну консультацію від завідуючого кафедрою
Контактна інформація
Ми зв`яжемось з Вами зручним для Вас способом:
Освіта
Вкажіть де Ви навчались\навчаєтесь
Розкажіть про себе
Давайте знайомитись
Контактная информация

Государственный университет телекоммуникаций
Украина, 03680,  г. Киев,
ул. Соломенская, 7, каб. 016
Тел. (044) 249–29–17, 9–17, 5-14
E-mail: ikbdut@gmail.com

Получить консультацию

Ваш запрос на обратный звонок получит заведующий кафедрой
Отправить запрос

Новини

Все новости
Просмотров: 11 720