Кафедра Системного аналізу

Дипломування
Вакансії кафедри системного аналізу

Запрошуємо до навчання

Якщо Вас зацікавив наш університет та Ви хотіли б навчатись у нас - ми пропонуємо Вам заповнити анкету на вступ, після отримання якої ми зможемо надати Вам необхідну інформацію та рекомендації щодо вступу до ВНЗ у цьому році під час вступної кампанії.
Підписуйтесь на спільноти спеціальності "124 Системний аналіз" кафедри Системного аналізу та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.

ШАНОВНІ АБІТУРІЄНТИ ТА ЇХ БАТЬКИ!

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ 124 СИСТЕМНИЙ АНАЛІЗ,
ГАЛУЗЬ ЗНАНЬ 12 ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ

ПОРТРЕТ ВИПУСКНИКА СПЕЦІАЛЬНОСТІ СИСТЕМНИЙ АНАЛІЗ

Системний аналітик проводить аналіз функціонування підприємств, формує вимоги та проектує бази даних, програмне та технічне забезпечення, приймає участь у розробці, впровадженні та підтримці роботи інформаційних систем. Саме таких фахівців, які поєднують ґрунтовні знання інформаційних технологій з умінням глибокого аналізу роботи підприємств, не вистачає на ринку праці України.

Випускники спеціальності можуть працювати:

• аналітиками, бізнес-аналітиками, аналітиками вимог, QA-інженерами, керівниками проектів, тестувальниками інформаційних систем та програм в ІТ-компаніях, банках, державних та комерційних організаціях різних галузей;
  • спеціалістами з ІТ-консалтингу в проектах, присвячених оптимізації та управлінню бізнес-процесами;
  • розробниками, адміністраторами та аналітиками баз даних та баз знань;
  • керівниками відділів інформаційних технологій підприємств різних галузей;
  • Data Scientist-ами, спеціалістами з Big Data, спеціалістами з технологій Business Intelligence.

УМОВИ ПРИЙОМУ 2021

Курс, освітній рівень

Освітня програма

БЮДЖЕТ чи КОНТРАКТ

КОНТРАКТ

1 курс, бакалавр на базі повної загальної середньої освіти

Інформаційні технології автоматизації бізнес процесів та аналізу даних

1. Українська мова (українська мова і література)

2. Математика

3. Історія України або іноземна мова, або біологія, або географія, або фізика, або хімія

1. Українська мова (українська мова і література)

2. Історія України

3. Математика або іноземна мова, або біологія, або географія, або фізика, або хімія

2, 3 курс, бакалавр на базі диплому молодшого спеціаліста

Інформаційні технології автоматизації бізнес процесів та аналізу даних

1. Іспит зі спеціальності

2. ЗНО з української мови

3. ЗНО з математики або історії України

1 курс, магістр
на базі диплому бакалавра, спеціаліста чи магістра

Інтелектуальні системи управління

1. Іспит зі спеціальності

2. Єдиний вступний іспит з іноземної мови

Спеціальність 124 «Системний аналіз» має особливу підтримку держави, тому при встановленні абітурієнтом для неї пріоритету 1 чи 2 галузевий та сільський коефіцієнт, які збільшують конкурсний бал, будуть рівними 1,02 та 1,05 відповідно, що надає додаткові бали при вступі.

ВАРТІСТЬ НАВЧАННЯ

Вартість навчання за кошти юридичних та фізичних осіб за семестр в Державному університеті телекомунікацій на спеціальність Системний аналіз є значно меншою у порівнянні з іншими університетами Києва.

Порівняльна вартість навчання по м. Київ на спеціальності Системний аналіз у 2020 році

бакалавр

денна форма

магістр

денна форма

ДУТ

8250

9600

КПІ

12300

14350

НАУ

11500

КНУ

17650

18650

Більш детально із особливостями навчання за спеціальністю 124 Системний аналіз можна ознайомитись за посиланням.

Ми готуємо конкурентоспроможних фахівців, які володіють сучасними теоретичними знаннями, практичними уміннями і навичками, та повною мірою відповідають потребам ринку праці.

Відгук компанії-партнера кафедри системного аналізу Державного університету телекомунікацій:

"Для компаній, які працюють на ринку розробки та впровадження інформаційних систем підприємств, важливим є наявність у потенційних кандидатів на працевлаштування актуальних знань та вмінь у галузі автоматизації бізнес-процесів та аналізу даних. Підготовка студентів на кафедрі системного аналізу Державного університету телекомунікацій викликає зацікавленість тим, що вона відбувається у відповідності з реальними сучасними вимогами роботодавців до спеціалістів-аналітиків та є більш практично орієнтованою. Саме це стало однією з головних причин укладання договору про співпрацю між нашою компанією та університетом."

Андрій Печерських, директор ТОВ "Центр Бізнес-Технологій"

Відгук випускників Державного університету телекомунікацій:

Шановному керівництву Державного університету телекомунікацій

Випускники університету попередніх років з великою теплотою згадують роки проведені в стінах чудового навчального закладу – Державного університету телекомунікацій.

"Всім нам випала нагода бути учасниками процесу розбудови в сфері нових ІТ-технологій. Ми бачимо, що наша Альмаматер продовжує розвивати нові напрямки та вдосконалювати вже наявні. З великою гордістю ми можемо сказати, що ми випускники добре знаного університету. Зважаючи на те, що одним з найважливіших напрямків розвитку в виробничій сфері і сфері навчання в усьому світі є різні різновиди програмування (системне, прикладне, паралельне та інш.) ми вважаємо, що нашому університету край необхідно готувати спеціалістів в цих областях."

З повагою і вдячністю за роки проведені у взаємоповазі
випускники (студенти 2006-2012рр) і, в тому числі,
спеціалісти у сфері програмування:
Довженко Т.П., Кремезь В.П., Шупік Н.О., Новохатько М.С., Шолом О.В.,
Доможирський П.В., Порот М.В., Фролов О.В., Сагайдак Р.І.

Анкета вступника
Заповніть анкету та отримайте персональну консультацію від завідуючого кафедрою
Ми зв`яжемось з Вами зручним для Вас способом:
Вкажіть де Ви навчались\навчаєтесь
Розкажіть про себе