Кафедра Економіки

Освітньо-професійні програми
Публічне обговорення освітньо-професійних програм
Академічна доброчесність
Інформація по дипломам, курсовим роботам та практикам
Відгуки
Переваги навчання
Умови вступної кампанії 2024

Запрошуємо до навчання

Якщо Вас зацікавив наш університет та Ви хотіли б навчатись у нас - ми пропонуємо Вам заповнити анкету на вступ, після отримання якої ми зможемо надати Вам необхідну інформацію та рекомендації щодо вступу до ВНЗ у цьому році під час вступної кампанії.
Підписуйтесь на спільноти спеціальності "051 Економіка" кафедри Економіки та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.

Кафедра економіки

Запрошує на навчання

Ви хочете цікаву, перспективну, динамічну професію, яка дала б вам змогу реалізувати себе як особистість?

ТОДІ ВАМ ДО НАС!

Розпочинається надзвичайно відповідальний для вступників-2024 період.

Саме час визначатися з майбутнім фахом і відповідально готуватися до вступу.

Сподіваємося, ви знайдете у цьому розділі те, що вам допоможе визначитися!

Чекаємо на навчання!

СПЕЦІАЛЬНІСТЬ

051 ЕКОНОМІКА

ВСТУП 2024

Для участі в конкурсному відборі на місця фінансування з державного бюджету та на умовах контракту необхідно пред'явити результати національного мультипредметного тесту з чотирьох дисциплін.

Три з них є фіксованими: українська мова, математика та історія України. Четвертий предмет може бути обраний з наступного переліку: українська література, географія, біологія, фізика, хімія, англійська, німецька, французька чи іспанська мова.

Абітурієнти мають можливість використати результати НМТ з 2022 або 2023 років, а також результати ЗНО 2021 року чи матуритетного іспиту замість свіжих результатів 2024 року.

Абіурієнти з правом на спеціальні умови вступу можуть брати участь у конкурсі на основі співбесіди з вищевказаними предметами.

Всі абітурієнти повинні додати мотиваційний лист до кожної заяви, яку подають через електронні кабінети.

Дозволяється подання до 5 заяв на бюджетні місця та до 10 на контрактне навчання.

Конкурсний відбір у 2024 році буде заснований на конкурсних балах та аналізі мотиваційних листів. Мінімальний конкурсний бал для участі в конкурсі на бюджет становить 130, за винятком дітей загиблих захисників України.

Для спеціальностей у сферах права, публічного управління, міжнародних відносин, медицини, стоматології, фармації та педіатрії мінімальний бал становить 150.

Розрахунок конкурсного балу буде здійснюватися на основі оцінок за чотири НМТ-предмети з урахуванням спеціальних вагових коефіцієнтів, визначених для кожної спеціальності.

Дорогі абітурієнти!

Станьте частиною майбутнього сьогодні!

Вибравши напрям підготовки "Економіка ІТ-бізнесу", ви ставите на карту не просто освіту, а шлях до реалізації ваших амбітних мрій. Ми чекаємо на вас, щоб разом творити майбутнє, де технології та економічні стратегії працюють на благо людства.

Приєднуйтесь до нас та зробіть перший крок до своєї мрії вже зараз!

Анкета вступника
Заповніть анкету та отримайте персональну консультацію від завідуючого кафедрою
Ми зв`яжемось з Вами зручним для Вас способом:
Вкажіть де Ви навчались\навчаєтесь
Розкажіть про себе