EPAM Teacher Internship

13:24, 30-12-2021

Доброго дня, шановні освітяни!

EPAM University запрошує викладачів вашого навчального закладу взяти участь у програмі Teachers Internship Online від експертів компанії EPAM та IT Асоціації України

ОРГАНІЗАЦІЙНІ ДЕТАЛІ:

Старт навчання: 18 січня 2022 р.

Тривалість програми: 3 тижні

Прийом заявок: до 14 січня, 18:00

Участь: безкоштовна

Учасники, які успішно пройдуть стажування, отримають сертифікат від ЕРАМ та ІТ Асоціації України.

Програма допомагає викладачам збагатити теоретичні знання практичним проєктним досвідом і побачити роботу сучасної IT-компанії «зсередини». Це дає можливіть краще розуміти сьогоднішні реалії ІТ сфери та передавати студентам максимально прикладні та актуальні знання і навички для успішної кар'єри в майбутньому.

Учасники прокачають Hard skills та набудуть актуальні на сьогоднішній день навички роботи над навчальними проєктами у розподілених командах. Програма не фокусується на певній технології, а дає широке розуміння сучасної IT-галузі. Разом із оглядом прикладних спеціалізацій, таких як Java, DevOps, .Net, QA, Frontend слухачі вивчають основи проєктного менеджменту, методології Scrum, інструменти Git та Jira тощо.

Будемо вдячні за поширення анонсу в академічному середовищі!

РЕЄСТРАЦІЯ