Студенти спеціальності Економіка Державного університету телекомунікацій позитивно налаштовані до зимової сесії!!!

10:49, 10-01-2022

Студенти спеціальності Економіка Державного університету телекомунікацій вже склали заліки та готуються до екзаменаційної сесії. Кожна сесія дуже важлива для студентів, оскільки дає можливість продемонструвати свої знання отримані протягом семестру.

Особливі емоції вирують у наших першокурсників. Семестр у них був насичений новими знайомствами, культурними заходами та, звісно, набуттям нових знань з освоєння топової спеціальності Економіка! Нам, викладачам кафедри, дуже важливий зворотний зв’язок з нашими студентами стосовно  їх вражень про умови навчання, цікавість освітніх програм і навчальних дисциплін.

Марія Вендель: «Мені дуже сподобалось організація навчання в університеті. Протягом семестру ми отримували знання в оф-лайн режимі і прямих комунікаціях з викладачами, практиками і науковцями. Тому я практично не хвилююсь перед іспитами. Сподіваюсь, що перша сесія не буде для мене важкою».

Івасишин Олексій: «Ми до сесії повністю готові! Для нас в університеті створені комфортні умови отримання сучасних знань. Цифровізація дійсно допомагає нам в навчанні. Наприклад, за допомогою системи Moodle кожен студент має електронний доступ до матеріалів з навчальних дисциплін. Тестування у системі Moodle забезпечує прозоре, об’єктивне оцінювання наших знань».

Лелікова Олександра: «Деякі хвилювання трохи присутні, але це природньо. Навчанням в університеті дуже задоволена, адже нам викладають дуже цікаві дисципліни, багато практичних занять. Викладачі завжди доброзичливі і завжди охоче допомагають при виникненні якихось питань».

Колектив кафедри Економіки бажає успіху нашим студентам при складанні зимової сесії!  Нехай вона подарує високі бали. А попереду у нас ще багато цікавого у подальшому студентському житті. Адже інноваційний зміст навчання  з Економіки  в Державному університеті телекомунікацій відкриває для наших студентів великі можливості і перспективи!