Захист кваліфікаційних магістерських робіт на кафедрі документознавства та інформаційної діяльності

17:12, 17-01-2022

Згідно з наказом ректора Університету Володимира ТОЛУБКА 19 січня 2022 року в 518 аудиторії відбудеться захист кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня спеціальності 029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа, що навчаються за освітньою програмою «Управління інформаційно-комунікаційною діяльністю».

Початок захисту о 10.00 год.

Голова комісії:

професор кафедри документознавства та методики навчання Університету Григорія Сковороди в Переяславі доктор історичних наук, професор Довжук Ігор Володимирович.

Заступник голови комісії:

завідувач кафедри документознавства та інформаційної діяльності Сидоренко Тетяна Михайлівна.

Члени комісії:

професор кафедри документознавства та інформаційної діяльності Січкаренко Галина Геннадіївна;

доцент кафедри документознавства та інформаційної діяльності Дубовик Наталія Анатоліївна;

доцент кафедри документознавства та інформаційної діяльності Климова Катерина Іванівна.

Секретар комісії:

Викладач кафедри документознавства та інформаційної діяльності Овсієнко Алла Сергіївна.

Список здобувачів вищої освіти, які подали кваліфікаційні роботи до захисту:

1. Бабій Дар'я Вікторівна
  2. Бондаренко Марія Олександрівна