На фінішній прямій: захист кваліфікаційних магістерських робіт на кафедрі документознавства та інформаційної діяльності

12:57, 23-01-2022

19 січня 2022 року на кафедрі документознавства та інформаційної діяльності відбувся захист кваліфікаційних магістерських робіт здобувачів вищої освіти першого випуску, що навчалися за освітньою програмою «Управління інформаційно-комунікаційною діяльністю».

Навчання в магістратурі – це шлях до кар’єрного росту, можливість займатися в подальшому науковою діяльністю, викладати у закладах вищої освіти. Навчання за освітньою програмою «Управління інформаційно-комунікаційною діяльністю» дозволить у майбутньому обіймати керівні посади в установах усіх форм власності у відділах документаційного забезпечення, інформаційно-аналітичних підрозділах, фірмах, які надають консалтингові послуги, здійснюють інформаційно-аналітичну діяльність.

Студенти представили результати своєї наукової діяльності. Захисти кваліфікаційних магістерських робіт оцінювали професіонали, науковці під головуванням професора кафедри документознавства та методики навчання Університету Григорія Сковороди в Переяславі, доктора історичних наук, професора Довжука Ігоря Володимировича.

Члени комісії звернули увагу на актуальність та важливість проведених досліджень в галузі інформаційно-комунікаційної діяльності. Висновки, які зробили молоді дослідники, мають теоретичне значення й практичну цінність. Результати, викладені в роботах, апробовані на науково-практичних конференціях, опубліковані у фахових журналах. Усі магістранти успішно представили свої дослідження й заслужено здобули кваліфікацію «Магістр з інформаційної, бібліотечної та архівної справи», «Професіонал у галузі інформації та інформаційної аналітики, викладач закладів вищої освіти».

Шановні наші магістранти, вітаємо з успішним захистом кваліфікаційних робіт і бажаємо кар’єрного росту, нових звершень на обраному шляху!