Зустріч із директором ТОВ «ОДОО Україна»

15:40, 08-09-2017

8 вересня 2017 року відбулася зустріч із директором компанії ОДОО Україна Толго Караташ. На зустрічі для співробітників кафедр Системного аналізу і Комп’ютерних наук була продемонстрована презентація про особливості системи для управління бізнесом ODOO, яка просувається як можлива альтернатива забороненій в Україні 1С.

29 серпня 2017 року був підписаний договір про створення в університеті Навчально-наукового центру ODOO на базі лабораторії 205 кафедри Системного аналізу для тренінгу користувачів системи ODOO та студентів університету.

Odoo це Open Source програмне забезпечення для бізнесу, модульна ERP система. Постачальник системи – бельгійська компанія Odoo S.A. Вона була заснована у 2002 році, сьогодні в Odoo S.A. працює понад 250 співробітників, 6 її офісів розташовані в Бельгії, США, Люксембурзі, Індії та Гонконзі. Завдяки мережі з понад 550 партнерів, компанія і система Odoo представлені в 120 країнах світу та мають 2,5 млн користувачів. 2012 року компанія отримала найвищій рейтинг "Deloitte Technology Fast50 Benelux" по оцінці компаній, що найдинамічніше зростають. У 2013 році Odoo отримала приз «L’Entreprise Prometteuse» від Ernst & Young.