Укртелеком запрошує студентів і випускників долучитися до навчальної програми «Кращі з Укртелекомом: Ігри стажерів»

12:31, 12-09-2017

Освітній проект «Кращі - з Укртелекомом: Ігри стажерів» у Києві, Одесі, Харкові, Львові та Дніпрі!

Що на тебе чекає? :)

Навчання. На майстер-класах від бізнес-тренерів компанії ти зможеш ближче познайомитись із сферою телекомунікацій та діяльністю компанії, а також дізнатись більше про проектний менеджмент, роботу в команді, особисту ефективність, продажі тощо

Наш квест – це подорож у віртуальне телекомунікаційне королівство впродовж усього проекту. Щоб отримати головний приз, тобі потрібно буде заробляти бали на навчанні, виконувати цікаві завдання у команді, розробляти стратегію, заробляти ключі та внутрішню валюту.

Вирішення бізнес-кейсу – це командна робота над реальним бізнес-завданням, протягом якої ти зможеш використати свої професійні знання та здобути досвід проектного управління.

Фінальний приз - стажування для кращих випускників з перспективою подальшого працевлаштування.

Спеціальна пропозиція для студентів технічних спеціальностей!

Кращі випускники Освітнього проекту матимуть можливість пройти стажування у поєднанні з навчанням у професійних тренерів. Це дозволить студентам ефективніше опанувати сучасні принципи роботи телекомунікаційної компанії.

Для того, щоб стати одним з Кращих, заповнюй анкету за посиланням: https://goo.gl/UrBu6m

Як проходив проект для учасників минулих сезонів дивись тут: https://www.facebook.com/groups/best.with.ukrtelecom/

Старт проекту: 10 жовтня 2017 р.

Анкети для участі приймаються до 01 жовтня 2017.

Не зволікай! Приєднуйся до команди КРАЩИХ!

Спеціалізація: Радіоелектронні пристрої, системи та комплекси

Проектування, побудова та технічна експлуатація сучасних радіоелектронних пристроїв та систем. Знання сучасної елементної бази яка застосовується при розробці радіоелектронних, телекомунікаційних, електронно-обчислювальних засобів. Створення програмного забезпечення для проектування радіоелектронних пристроїв та систем, систем автоматизованого проектування радіоелектронної апаратури (САПР).

Схемотехнічне проектування вузлів та пристроїв, призначених для генерування, формування, приймання та підсилення радіосигналів. Сучасні знання в області цифрової обробки сигналів та в цифрових методах реалізації радіотехнічних систем.

Спеціалізація: Радіоелектронні пристрої, системи та комплекси