ІІ Міжнародний науково-практичний форум «Інновації в науці: виклики сучасності»

11:30, 03-11-2017

Професор кафедри менеджменту  Зеліско І.М. прийняла участь у роботі ІІ Міжнародного науково-практичного форуму «Інновації в науці: виклики сучасності», який відбувся у Варненському Вільному Університеті «Чернорізец Храбр» (Болгарія) 10-16 вересня 2017р., де виступила на пленарному засіданні з доповідю «Євроінтеграційні детермінанти фінансового забезпечення конкурентоспроможності аграрних формувань України» та пройшла стажування за програмою підвищення кваліфікації «Фундаментальні інструменти та сучасні концепції в економіці та фінансах».

За результатами конференції опубліковано статтю у Міжнародному науковому журналі «GISAP» (London, UK, ISBN), який індексується в міжнародних наукометричних базах:Зеліско І.М. Євроінтеграційні детермінанти фінансового забезпечення конкурентоспроможності аграрних формувань України / І. М. Зеліско // Innovations in science and education: challenges of  our  time / [collection of scientific papers] .–London: IASHE, 2017. –263 p., p. 21–24.

Було проведено переговори з керівництвом Варненського Вільного Університету «Чернорізец Храбр» і отримано попередні домовленості щодо спільних проектів.