Публікація викладачів кафедри про наукові дослідження

09:06, 08-11-2017

Викладачі кафедри фізичної культури опублікували результати наукових досліджень щодо впливу електромагнітних випромінювань (ЕМВ) радіочастотного діапазону  на здоров’я людини в збірнику Матеріалів II International scientific-practical conference «Recent Studies of  Applied Sciences» від 4.11.2017. – №2 (2017). -  С.29-36.

В роботі показаний сильний позитивний парний кореляційний зв’язок між ступенем впливу радіохвильового ЕМВ та частотою появів таких патологічних ознак: нейроциркуляторної дистонії, головного болю, порушення психофункціонального стану організму.

Спеціальність: Інформаційні системи та технології

Спеціальність «Інформаційні системи та технології» дає можливість студентам отримати ґрунтовні знання з сучасних інформаційних технологій та знайти перспективну роботу в ІТ-компаніях, у тому числі закордонних. Студенти отримують ґрунтовну математичну та алгоритмічну підготовку, вивчають основні мови програмування, комп`ютерні мережі, операційні системи та інші дисципліни, необхідні для роботи за фахом.

Місцем роботи випускників можуть бути організації, які займаються розробкою та супроводом програмного забезпечення, у тому числі на платформі Web, оператори мобільного зв'язку, Інтернет-провайдери, організації, які використовують комп`ютерні технології.

Спеціальність: Інформаційні системи та технології