Критерій цікавої пари: на перерву ніхто не виходить!

11:17, 20-11-2017

Звичайна пара в Державному університеті телекомунікацій складається з двох частин по 45 хвилин, між якими 5 хвилин – перерва.

На кафедрі Інженерії програмного забезпечення викладачі почали помічати, що студенти не поспішають виходити на перерву, продовжують працювати над завданнями або прагнуть поспілкуватись з викладачами у неформальній обстановці. Для нас це стало своєрідним критерієм якості проведеної пари та підібраних завдань.

Так, на практичному занятті доцента Бондарчука А.П. з дисципліни «Проектування інтерфейсу користувача» студенти так само наполегливо працювали під час перерви, як і на парі.

Студенти працювали в програмі Axure RP8, створювали макет сайту інтернет-магазину ROZETKA. Працювали натхненно, розуміючи, що навички по створенню сайтів, будуть реально потрібні в житті.

Фотографії

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "121-Інженерія програмного забезпечення" кафедри Інженерії програмного забезпечення та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.