Досвід, яким потрібно ділитися з майбутніми фахівцями!

10:39, 08-12-2017

Досвід – якого не буває замало!1 грудня 2017 року було проведено заняття на яке було запрошено виробника-практика, а саме директора фінансового департаменту ТОВ «АРБК» Коропатнік Ірину Сергіївну.

Даний захід проводився для студентів групи МНД-21 та МНД-31, з присутніх також була завідувач кафедри Менеджменту, доктор економічних наук, професор Гудзь Олена Євгенівна, директор Навчально-наукового інституту менеджменту та підприємництва, кандидат технічних наук Федюнін Сергій Анатолійович.

Ірина Сергіївна розповіла свій життєвий досвіт по якому вона змогла дійти до посади яку вона зараз посідає, починаючи з студентської лави і аж до директора фінансового департаменту. Вона дала зрозуміти студентам «якщо трапляється на дорозі негаразди, то не потрібно засмучуватися, а потрібно шукати варіанти та йти до своєї цілі».

Під час бесіди було задано та обговорено безліч питань, які дали нам можливість зрозуміти що саме цікавить сучасну молодь і на що потрібно робити акцент при викладі будь-якої дисципліни.

Мета заходу була досягнута, а саме, донести до студентів інформацію про те, що:

1. Вища освіта - це квиток до омріяної роботи.
  2. Робота може буту різною.
  3. Ніколи не відходити від своєї цілі.
  4. Бути всебічно обізнаним, цікавитися культурою різних народів.