Можливості супутникового Інтернету за містом

12:57, 14-12-2017

Як відомо, міські жителі «мегаполісів», а також жителі невеликих міст України користуються проводовим або оптоволоконним доступом в Інтернет.

Доступ до Інтернету в містах надають інтернет-провайдери, оператори стільникових мереж, які мають дуже розвинену провідну або бездротову мережу, з'єднану з високошвидкісними каналами передачі даних.

Саме завдяки інфраструктурі міста, наявності багатоквартирних будинків, а також щільно заселених територій, підключитися до мережі Інтернет в міських умовах не складно.

Якщо ж в місті підключитися до мережі Інтернет не проблема, то виїжджаючи за місто, наприклад, на дачу, мимоволі починаєш розуміти, що міського Інтернету, до якого так звик, на дачі вже не буде. Розуміючи важливість даної проблеми, компанія «Tooway Україна» спеціально для дачних жителів представляє нову технологію бездротового Інтернет доступу.

Супутниковий Інтернет на дачі (через супутникову антену) дозволить Вам переглядати Інтернет сайти, читати електронну пошту, шукати потрібну інформацію в мережі, спілкуватися в соціальних мережах (включаючи Skype), завантажувати музику, фільми і т.д.

Швидкість супутникового Інтернету на дачі досягає рівня 20Мбіт/с!

На сьогоднішній день, супутниковий Інтернет для жителів, які проживають за містом - це найвигідніша і зручне рішення для організації заміської Інтернет зв'язку, ідеальне рішення не тільки для дачників, а також для різних організацій, що знаходяться на віддалених територіях, наприклад, для автозаправок, для готелів або готелів, і навіть для сільських шкіл.