Нові обличчя на Новорічному концерті в Державному університеті телекомунікацій

12:20, 28-12-2017

У Державному університеті телекомунікацій відбувся концерт присвячений святкуванню Нового 2018  року.

У програмі концерту поряд зі студентами університету взяли участь  іноземні слухачі Навчально-наукового інституту Гуманітарних та природничих дисциплін групи ПВ-2 з Респу́бліки Кот-д'Івуа́р Жан Батіста та Королівства Марокко Хатім.

Пісня Aicha легко звучала з вуст учасників. Слухачі в залі активно підтримували артистів, підспівуючи пісню.

Aicha

Comme si je n'existais pas

Словно меня и не было,

Elle est passee a cote de moi

Она прошла мимо меня,

Sans un regard reine de Saba

Даже не взглянула, царица Савская.

J'ai dit Aicha prends tout est pour toi

Я сказал: «Аиша, возьми, всё это- для тебя.

Voici les perles les bijoux

Вот жемчуга, драгоценности,

Aussi l'or autour de ton cou

А вот ожерелья из золота,

Les fruits bien murs au gout de miel

Спелые фрукты, те что слаще меда,

Ma vie Aicha si tu m'aimes

И моя жизнь, Аиша, если ты меня полюбишь,

J'irais ou ton souffle nous mene

Я отправлюсь за твоим дыханием

Dans les pays d'ivoire et d'ebene

В страны слоновой кости и эбенового дерева,

J'effacerais tes larmes tes peines

Я вытру твои слезы, прогоню печали,

Rien n'est trop beau pour une si belle oh

Ничто не «слишком» ради такой красавицы, о!»

Aicha Aicha ecoute moi

Аиша, Аиша, послушай меня,

Aicha, Aicha t'en vas pas

Аиша, Аиша, не уходи,

Aicha Aicha regarde-moi

Аиша, Аиша, посмотри на меня,

Aicha Aicha reponds-moi

Після концерту друзі і викладачі привітали виконавців і у дружній компанії зробили фото.

Спеціалізація: Управління інформаційною безпекою

Фахівці з Управління інформаційною безпекою – це еліта інформаційної безпеки, менеджери безпеки інформації вищої ланки. Ці фахівці розуміються як з техничних питань захисту інформації, так й з питань організації роботи колективу, добре розуміють управлінські, законодавчі та економічні аспекти захисту інформації. До сфери специфічних знань та навичок спеціалізації відносяться: основні поняття кібернетичної безпеки, систем технічного захисту інформації, управління проектами, управління ризиками, нормативно-правова база діяльності, управління інцидентами, аудит інформаційної безпеки, інформаційне протиборство, менеджмент та психологія управління.

Спеціалізація: Управління інформаційною безпекою