Студенти-маркетологи отримають сертифікати від веб-студії «UPWAY»

10:40, 11-02-2018

У рамках договору про співпрацю між Державним університетом телекомунікацій та Веб-студією «UpWay» студенти кафедри маркетингу під керівництвом к.е.н., доцента Дрокіної Н.І. в рамках дисципліни «Електронний бізнес» пройдуть навчання з практичного курсу «Створення корпоративного сайту на базі WordPress та його просування».

Сьогодні бути представленим в інтернеті - обов'язкова умова будь-якого бізнесу. Знання про те, як зробити повноцінний сайт «з нуля» стане в нагоді не тільки для створення власної сторінки, а й для подальшої роботи з проектами замовників.

Крім отримання спеціалізованих знань та навичок, студенти отримають відповідний сертифікат.

Практичний курс дозволить студентам навчитися адмініструвати: вибирати хостинг і реєструвати домен, встановлювати тему і налаштовувати CMS WordPress, встановлювати і налаштовувати плагіни, додавати коди відстеження і робити публікації.

Курс «Створення корпоративного сайту на базі WordPress та його просування» також включає розгляд таких методів і засобів інтернет-маркетингу, як мистецтво написання текстів інтернет-сторінок (copywriting), пошукова оптимізації (SEO), контекстна Інтернет-реклама (PPC), просування в соціальних мережах (SMM) та інша розкрутка сайтів (інтернет-магазинів, блогів, веб-порталів і т.п.) в сегментах мережі Інтернет.

На заняттях студенти отримують всі необхідні знання для правильного складання текстів та оптимізації ергономічності (usability) веб - сторінок, підвищення конверсії, залучення трафіку, виведення сайтів в першу десятку пошукових систем (ТОП-10) по великому числу ключових запитів.

Студенти отримають практичні знання щодо фінансової оцінки просування веб-сайту в мережі Інтернет, впровадження інструментів Google, Yandex та інших пошукових систем. Студенти - маркетологи дізнаються, як зробити сайт вигідним і перетворити його в основне джерело доходів і нових клієнтів.