Інновації в сфері освіти для перспективної спеціальності «Електроніка»

14:34, 01-03-2018

Стійка тенденція переходу до цифрової техніки вимагає збільшення кількості фахівців з електроніки, які мають необхідну теоретичну підготовку та практичні навички володіння передовими цифровими технологіями і мікро- і нано- електронними компонентами для забезпечення кваліфікованого обслуговування сучасної техніки і створення нових зразків конкурентоспроможної комп'ютеризованої електронної апаратури.

Для цього необхідні інновації в сфері освіти - все, що пов'язано з впровадженням в практику передового педагогічного досвіду. Навчально-виховний процес, який займає в сучасній науці провідне місце, спрямований на передачу учням знань, умінь, навичок, на формування особистості і майбутнього професіоналізму.

Зміни продиктовані часом, зміною ставлення до навчання, виховання, розвитку. Інноваційні технології в освіті дозволяють регулювати навчання, направляти його в потрібне русло.

Все це забезпечує кафедра «Телекомунікаційних технологій», маючи висококваліфікований науково-викладацький склад, новітню матеріально-технічну базу, яка забезпечує лабораторні практикуми сучасних програм за спеціальністю 171 «Електроніка».

Стати фахівцем за спеціальністю 171 «Електроніка» означає навчитися розробляти нові радіоелектронні пристрої та системи, бути здатним впроваджувати нові оптичні, фотонні, квантові і радіо технології, управляти процесами технічного обслуговування оптичних і радіоелектронних пристроїв і систем.

Наші випускники успішно підвищують навички і закріплюють знання в компаніях наших партнерів Укртелеком, «Укрчастотнагляд», Lifecell, Vodafone, Київстар, «Воля-Кабель» та інших фірм.