Результати захисту студентами групи УБЗ-51 бакалаврської дипломної роботи

11:02, 02-06-2018

30 і 31 травня 2018 року на кафедрі Управління інформаційною та кібернетичної безпекою в 401 аудиторії відбувся захист бакалаврських дипломних робіт студентами 5-го курсу навчальної групи УБЗ-51.

Результати захисту - з 17 студентів за списком отримали оцінки: "А" - 5, "В" - 3, "С" - 9 студентів.

Головою комісії Семенченко Андрієм Івановичем в кращу сторону відзначені: Горінчук А.В., Караташ Толга, Лініченка А.А., Мельник С.І. і Пучінін В.М.

Студенти в навчальному році вже навчались з принципово новим підходом, в якому були враховані досягнення світового досвіду, рекомендації потенційних роботодавців-партнерів Університету та побажання студентів. Фахівці з організації інформаційної безпеки беруть безпосередню участь у створенні систем управління інформаційною безпекою, її аудиту і моніторингу, а також аналізують інформаційні ризики, розробляють та впроваджують заходи щодо їх запобігання.

Деякі студенти виявили бажання продовжити навчання у магістратурі по спеціалізації «Управління інформаційною та кібернетичною безпекою». Як показує практика  випускники Державного університету телекомунікацій – фахівці з Управліннм інформаційною безпекою, сьогодні на ринку праці в Україні користуються надзвичайним попитом і при цьому отримують одну із найвищих заробітних плат!