Інтернет-портал ITU - найважливіший фаховий і мовний ресурс

12:11, 27-09-2018

Важливим шляхом підвищення якості навчання/самонавчання іноземної мови є використання не тільки навчальних програм, а і автентичних (іншомовних для реальної роботи) матеріалів.

В наш час інформатизації існує безліч відповідних можливостей, але вкрай актуальним є online-ресурс – інтернет-портал МСЕ (Міжнародний союз електрозв’язку)/ITU(International Telecommunication Unit).

Довідково:

• МСЕ засновано в Парижі 17 травня 1865 року під назвою «Міжнародний телеграфний союз»;
  • МСЕ є важливим органом ООН;
  • Штаб-квартира знаходиться у м. Женева (Швейцарія).

На даному порталі подано деякі функції МСЕ, а саме, за допомогою своїх членів по всьому світу МСЕ забезпечує для людей всюди переваги сучасних технологій зв'язку ефективним, безпечним, простим і прийнятним в ціновому відношенні способом.

• Державний університет телекомунікацій є членом МСЕ з 2016 року.
  • Посилання на зазначений ресурс – https://www.itu.int

Можливості зазначеного інтернет-порталу:

1. Отримання актуальної професійно цінної інформації з перших рук, поданої оперативно та цікаво.
  2. Ознайомлення з інноваціями в галузі ІТ та ТК.
  3. Підвищення рівня мовної підготовленості читачів.

Саме тому кафедра ІМ наполегливо рекомендує як студентам, так і аспірантам/НПП користуватися інформацію в зазначеному ресурсі в системному режимі!

БАЖАЄМО ВСІМ ЦІКАВОГО “ЗАНУРЕННЯ” В ПРОФЕСІЙНЕ ІНШОМОВНЕ СЕРЕДОВИЩЕ!