Участь студентів та викладачів Навчально-наукового інституту захисту інформації в SECURITY HUB на MUK EXPO 2018

14:18, 04-10-2018

Стало вже традицією прийняття участі викладачів та студентів Навчально-наукового інституту захисту інформації у щорічному форумі ІТ фахівців MUK EXPO 2018.

Особливу увагу та зацікавленість викликали доповіді та демонстрації експертів компаній - лідерів ринку рішень з кібербезпеки на MUK SECURITY HUB.

Доповідь провідного технічного спеціаліста підрозділу IBM Security Віталія Воропая на тему "Імунна система IBM Security" та демонстрація функціонування рішень стали підтвердженням того, що в Державному університеті телекомунікацій студенти отримують знання, вміння та навики із самих передових технологій забезпечення кібербезпеки сучасних інформаційних систем.

PS. Відкриємо маленьку таємницю: найближчим часом очікуємо Віталія Воропая в гості для зустрічі зі студентами та викладачами Навчально-наукового інституту захисту інформації.

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "125 Кібербезпека" кафедри Інформаційної та кібернетичної безпеки та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.