Всеукраїнська науково-практична конференція «Інформаційно-документаційна освіта: проблеми та перспективи»

12:53, 11-10-2018

ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙ

ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

Всеукраїнська науково-практична конференція

«Інформаційно-документаційна освіта: проблеми та перспективи»

Київ, 29-30 листопада 2018 р.

До участі в конференції запрошуються українські та іноземні науковці, аспіранти, студенти ВЗО, працівники науково-дослідних установ та галузеві фахівці, цариною зацікавлення яких є документознавство, архівна справа, інформаційна діяльність, зокрема інформаційна аналітика, інформаційний менеджмент, зв’язки з громадськістю тощо.

Мета конференції: стимулювання і підтримка наукової діяльності в Україні у галузі соціальних комунікацій, залучення фахівців, аспірантів, студентів до наукової роботи.

За матеріалами конференції буде підготовлено збірник тез доповідей та оприлюднено на сайті університету.

Місце проведення: м. Київ, вул. Солом’янська, 7, конференц-зала.

Форма проведення: очна та заочна.

За результатами участі у конференції учасники матимуть змогу отримати сертифікати та електронний збірник.

У рамках конференції планується робота таких секцій:

• Документознавство: актуальні проблеми і перспективи розвитку
  • Розвиток сучасних досліджень у галузі соціальних комунікацій
  • Інформаційна діяльність, освіта, технології у сучасному суспільстві: стратегії і практики
  • Документно-інформаційна діяльність та інфокомунікації в міжкультурному середовищі
  • Інноваційний розвиток інфокомунікацій.

Охочі взяти участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції до 12 листопада 2018 року мають заповнити заявку (див. додаток 1) і надіслати її разом із матеріалами (тези доповіді, рецензію/рекомендацію наукового керівника для студентів, аспірантів) відповідно до вимог (див. додаток 2) на електронну адресу оргкомітету: di_addut@ukr.net

Файли повинні бути підписані українською мовою відповідно до прізвища та ініціалів учасника конференції із назвою документа (наприклад: «Тези_Іваненко»).

Прізвище ім’я по батькові (повністю)

Науковий ступінь, вчене звання, посада

Організація

Науковий керівник (для студентів, магістрів, аспірантів): прізвище, ім’я, по батькові, науковий ступінь, вчене звання

Робоча адреса

Домашня адреса

Контактні телефони

Форма участі

Вимоги до тез доповіді і структурна послідовність елементів:

• праворуч (гарнітура Times New Roman, кегль 14), вказати назву секції відповідно до переліку;
  • текст повинен бути збережений у вордівському редакторові й відповідати таким вимогам: формат – А4, книжкове розташування, поля (верхнє, нижнє, ліве, праве – 2 см), гарнітура Times New Roman, кегль 14, міжрядковий інтервал 1,5, абзацний відступ 1,25 см, вирівнювання по ширині;
  • праворуч зазначити ім’я та прізвище, науковий ступінь, вчене звання, повну назву установи, де працює або навчається автор;
  • нижче, через інтервал гарнітурою Times New Roman, кеглем 14, із жирним виділенням вказати назву доповіді великими літерами посередині рядка без крапки наприкінці;
  • основний текст набраний Times New Roman, кегль 14, міжрядковий інтервал 1,5, абзацний відступ 1,25 см, вирівнювання по ширині;
  • покликання на список використаних джерел і літератури оформлюється відповідно до ДСТУ 8302:2015; список подається наприкінці тексту;
  • обсяг тексту: до 6 сторінок зі списком використаної літератури;
  • рисунки мають бути скомпоновані як єдиний об’єкт

За грамотність, етичність висловлювання, висвітлення теми і науковий виклад відповідають автори.

Усі питання надсилайте на адресу: di_addut@ukr.net  або телефонуйте: +38 097 211 40 32; +38 044 249 25 47

З повагою оргкомітет