Інноваційне матеріально-технічне обладнання кафедри Систем інформаційного та кібернетичного захисту

11:41, 19-10-2018

У процесі навчання студентів за спеціальністю Кібербезпека (спеціалізація Технічні системи інформаційного та кібернетичного захисту) на кафедрі Систем інформаційного та кібернетичного захисту викладачі кафедри завжди використовують сучасне обладнання. Це скануючі приймачі, детектори електромагнітного поля, детектори нелінійних переходів, системи відеоспостереження. Викладачі кафедри відслідковують інновації у даному напряму.

Так нещодавно, у взаємодії з фірмами партнерами, зокрема ТОВ «АНХУР» кафедрі було надано сучасне обладнання, а саме сучасна технічна система охорони Harbor. Зокрема, кафедрі був наданий прилад приймально-контрольний охоронно-пожежний з можливістю передачі тривожних сповіщень по існуючим GSM каналам стільникового зв’язку, що на даний час є інноваційною технологією.

Також кафедрі були надані сповіщувачі різного фізичного принципу дії, з передачею тривожних сповіщень по радіоканалу, а не проводовим лініям, як у широко вживаних на даний час сповіщувачів. Дане обладнання виробляє провідний виробник у галузі охоронних систем фірма Harbor. Таким обладнанням оснащуються об’єкти інформаційної діяльності з метою запобігання витоку інформації з обмеженим доступом матеріально-речовим каналом.

Відтепер студенти мають можливість на практиці закріпити свої теоретичні знання по запобіганню витоку інформації матеріально-речовим каналом за рахунок використання сучасних іноваційних технічних систем охорони.