Соціологічна практика з перших днів навчання

13:21, 19-10-2018

Студенти груп СТД-11 і СТД-21, які навчаються за спеціальністю «Соціологія», вже з перших днів навчання почали активно долучатися до освоєння своєї професії.

Усвідомлюючи, що сьогодні важливим є не тільки високий рівень теоретичних знань, а й уміння застосовувати знання на практиці, майбутні соціологи вирішили перевірити вміння та навички в проведенні емпіричного дослідження для «Інституту вивчення громадської думки». Перед студентами стояло завдання вивчити думку громадськості щодо роботи великих торгових центрів і покупців, які здійснюють там покупки. Далі необхідно було провести аналіз отриманої інформації.

Робота в полі спрямована на відточування практичних навичок і закріплення теоретичних знань, отриманих в аудиторії.

Завдяки такій практиці, студенти ознайомилися з основами проведення досліджень, отримали досвід роботи в полі, навчилися розбудовувати ділові комунікації, а також попрактикували в проведенні соціологічних опитувань.

Ознайомлення студентів з основами проведення соціологічного дослідження, а також формування загального уявлення про організацію професійної роботи соціолога є першою сходинкою для подальшої успішної кар'єри.

Фотографії

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "051 Економіка" кафедри Економіки та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.