Міжнародні наукові зв’язки кафедри ТТ

15:52, 19-10-2018

Професор кафедри телекомунікаційних технологій Каток Віктор Борисович з 8 по 19 жовтня ц.р. приймав участь у черговому засіданні Дослідницької Комісії 15 МСЕ-Т (ДК-15), що щойно завершилась у Женеві.

Дослідницька Комісія ДК-15 МСЕ-Т – «Мережі, технології та інфраструктура для транспорту, доступу і дому» розробляє стандарти для оптичної транспортної мережі, мереж доступу й мережних інфраструктур електропостачання, систем, обладнання, оптичних волокон та кабелів.

Особлива увага Комісії приділяється стандартам для інфраструктури з високою пропускною спроможністю (терабіт) оптичної транспортної мережі (OTN), а також для високшвидкісного (мульти-Мбіт/с й Гбіт/с) мережного доступу та домашніх мереж. Ці теми розглядаються для різних транспортних середовищ й технологій, а саме металічні та наземні/підводні волоконно-оптичні кабелі, щільне і грубе мультиплексування по довжині хвилі (DWDM й CWDM), Ethernet та інші послуги передачі даних на основі пакетів.

Всі перераховані питання входять в зміст дисциплін, що викладаються на кафедрі, тому результати роботи Дослідницької Комісії 15 викладачі кафедри будуть впроваджувати у дисципліни для осучаснення змісту навчальних програм.