На скільки важлива англійська мова на старті кар’єри для студента нашого університету? Частина 2

13:49, 08-11-2018

В  нашому університеті в рамках  впровадження інноваційного змісту навчання проводиться поглиблене навчання англійської мови, що забезпечує  нашому студенту вільне володіння галузевою  (технічною) англійською мовою і засвоєння в  межах міжнародного мовного рівня В2, і саме англійська мова, по закінченню університету, стане  дуже хорошим плюсом у резюме!

Сьогодні ми продовжимо вести розмову про актуальність вивчення іноземної мови для студентів нашого університету.

І саме завдяки впровадженню інноваційного змісту навчання (поглиблене  навчання  англійської мови), студент зможе вільно володіти галузевою (технічною) мовою на рівні В2 та матиме можливість успішно просуватися по кар’єрним сходинкам в майбутньому.

Вивчення мови – це важкий і тривалий процес, що вимагає значної консентрації та твердої впевненості в успішності його завершення.

Відповідаємо на типове запитання «Як краще вчити?» і пропонуємо наступний план дій (варіант):

• виділяєте певний час (від 20-30 хв.);
  • реєструєтеся на Lingualeo та проходите свої перші базові уроки англійської;
  • далі обираєте тему для освоєння (технічну), і шукаєте по ній підручник англійською мовою, читаєте!;
  • далі шукаєте для переписки друга із закордону, бажано інженерного напряму підготовки; ведете регулярну переписку, практикуєтесь в написанні та живому спілкуванні (можна і в скайпі зідзвонюватися з відео, або Google Hangouts);
  • підшукайте собі фільм, який вже бачили на рідній мові, але тепер англійською, і продивіться його спочатку із субтитрами, далі – без. І так кілька разів. Потім пробуйте наступний фільм.
  • запишіться  на  курси англійської.

І пам’ятайте: краще займатися англійською кожного дня по 20-30 хвилин, ніж один раз на тиждень 5 годин підряд. Часті регулярні підходи набагато ефективніші і тримають ваш мозок в тонусі, а підсвідомості немає куди діватися окрім як засвоювати те, що їй подають.

Навіть не помітите, як за 2-3 місяці вже зможете набагато краще читати, слухати та розуміти англійською, що зробить вас більш конкурентоспроможними на ринку праці серед фахівців у сфері телекомунікацій та інформаційних технологій.

(далі буде  3 частина - закінчення)