Професійна англійська мова – мова кар’єри та бізнесу

18:47, 13-11-2018

В сучасному світі знання англійської мови є дуже важливим. Її вивчають в дитячих садочках, школах, університетах, на спеціалізованих курсах. Англійська мова – це офіційна мова міжнародного бізнесу та торгівлі, інтернету і техніки, науки і мистецтва. Вона займає 80% ділового мовного простору. Знання англійської мови відкриває безмежні можливості в розвитку кар’єри і в навчанні. В наш час, якщо ти хочеш мати престижну, високооплачувану роботу, то тобі необхідні високі знання англійської мови.

З метою підготовки висококваліфікованих спеціалістів у Державному університеті телекомунікацій на кафедрі менеджменту функціонує гурток професійної англійської мови «Світ англійської» під керівництвом к.е.н., доцента кафедри менеджменту Гавриш О. М. Під час гуртка студентам проводяться заняття на англійській мові, транслюються фільми на різноманітні тематики, після чого відбувається їх обговорення. Важливим елементом гуртка є відвідування America house, де студенти поглиблюють свої знання та отримують новий досвід. Заняття в America house проводять лише американці, це дає можливість студентам дізнатися більше про їхню культуру, освіту, звичаї, а також безпосередньо поспілкуватися з носіями мови.

Таким чином, вивчення студентами професійної англійської мови під час проведення гуртка – це спосіб розширення їхнього кругозору, можливість дізнатися щось нове про інші країни та про спосіб життя у них. Вивчення іноземних мов виховує толерантність до інших народів та культури. І не дарма говорять: «Той, хто володіє мовами, володіє світом».