Міжнародне партнерство кафедри іноземних мов

10:09, 20-11-2018

9-10 листопада 2018 року проходив 2nd Forum for ELT Professionals під патронатом науково-освітнього центру Пірсон (Велика Британія) в Конгресс-центрі Киівського національного торговельно-економічного університету.

Конференція проходила під гаслом “Разом ми створюємо світ навчання“.

Викладачі кафедри іноземних мов прийняли участь в роботі конференції, де обговорювались важливі питання новітніх технологій навчання, міжнародних кваліфікацій, професійного розвитку.

Основною метою конференції було визначення шляхів: як навчати англійській мові та як вивчати англійську мову, що реально необхідно в сучасному глобальному світі.

Свої можливості представили 3 науково-освітні компанії. “Пірсон“, найбільша міжнародна освітня компанія, має представництво у 75 країнах світу. Компанія “Дінтернал Едьюкейшн“, у якості ексклюзивного дистріб`ютора центру “Пірсон“ в Україні, працює тут більш ніж 20 років. Міжнародний екзамінаційний центр ILAC надає можливість підтвердити рівень володіння англійською мовою та отримати міжнародні сертифікати з англійською мови. Ці міжнародні компанії відкривають шляхи до навчання в авторитетних закладах Европи, гідного працевлаштування в Україні та за кордоном, вільного володіння англійською мовою і надають підтримку та підвищення кваліфікації викладачам  англійської мови в нових умовах організації учбового процесу.

Досвідчені викладачі з різних країн світу (Великобританії, Німеччині, Угорщини, України) поділились своїми досягненнями та професійним досвідом у світі викладання англійської мови, підходом до вимог, що до рівня знань та вмінь, продемонстрували відео та схеми, що стимулюють студентів до обговорювання тем та критичного мислення.

Компанія “Пірсон“, одна з світових лідерів галузевої освіти, пропонує досвід та підтримку у виборі та використанні автентичних англомовних навчальних матеріалів. Кафедра іноземних мов скористалася такою нагодою та використовує підручники “Пірсон“ на заняттях з англійської мови на першому та другому курсі бакалаврата, що забеспечує “занурення” студентів в англомовне середовище. Це дає студентам можливість практикувати свою англійську мову у будь-який час онлайн.

Конференція завершилась приємним сюрпризом для участників. Джаз концерт підняв настрій і зробив цю конференцію такою, що запам`ятовується.

За підтримки міжнародних методистів вікладачи кафедри іноземних мов підвищили свою фахову кваліфікацію, оцінили методи інновацій у викладанні англійської мови та її навчанні, підтримали співробітництво з вищими навчальними закладами для організації ефективної мовної освіти, ознайомились з новими підходами у викладанні англійської мови.

Важливість проведення конференції такого рівня підтверджує той факт, що навчання – це передовий крок сучасної людини у майбутнє.

Фотографії